Įkraunama...
Įkraunama...

IEŠKINYS DĖL MOTINYSTĖS PAŠALPOS MAŽINIMO - 2

as gavau 120lt maziau ir mano uosve dirba mokesciu inspekcijoj tai ji man issiaiskino kad nuo siu metu ,reik eit i sodra nest gimimo liudijima vaiko,istuokos liudijima jei issiskyrus ir rasyt prasyma kad butu taikomas NPD mokestis,ir tada vel pinigelius gausi kaip ir buvo anksciau iki liepos menesio
Tai eisiu pirmad.i sodra ir paziures ka ten pasakys ir ar cia tiesa ka uosve suzinojo
Atsakyti
Sveikos, mamos... kiek supratau, tai uz gruodi dar gavome nesumazintus pinigelius (isskyrus tas, kurioms anksciau buvo taikytas MPD, o dabar nepritaike)... ar teisingai supratau??... nes jau buvome su vyru pasiruose verztis dirzus iskart po nauju metu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(nusia @ 2010 01 16, 11:40)
neklaidinkit zmoniu  g.gif NPD (neapmokestinamas pajamu dydis) kaip buvo, taip ir bus.
Papildyta:
Tai cia ir parasyta, kad netaikoma PSD imokoms, o ne tai, kad visai nebebus NPD. Visai skirtingi dalykai. PSD imokos- tai privalomojo sveikatos draudimo imokos, kurios sudaro 6 proc. nuo motinystes/tevystes pasalpu.
4u.gif

Ir aš taip supratau... g.gif
Atsakyti
Sveikos, kas gali su pavyzdziu parasyti del dvynuku ismoku, kurios iseis i motinystes atostogas iki liepos 1 dienos ir po liepos 1 dienos konkreciai su menamais skaiciukais...tarkim uz viena vaikeli gauname 2000 lt...aciu
Atsakyti
QUOTE(amaliute @ 2010 01 16, 17:53)
Sveikos, kas gali su pavyzdziu parasyti del dvynuku ismoku, kurios iseis i motinystes atostogas iki liepos 1 dienos ir po liepos 1 dienos konkreciai su menamais skaiciukais...tarkim uz viena vaikeli gauname 2000 lt...aciu


kol kas istatymas nepasikeite ir turetumete gauti 2 kart tiek, kiek gaunate uz viena
Atsakyti
QUOTE(vikute334 @ 2010 01 16, 14:18)
as gavau 120lt maziau  ir mano uosve dirba mokesciu inspekcijoj tai ji man issiaiskino kad nuo siu metu ,reik eit i sodra nest gimimo liudijima vaiko,istuokos liudijima jei issiskyrus ir rasyt prasyma kad butu taikomas NPD mokestis,ir tada vel pinigelius gausi kaip ir buvo anksciau iki liepos menesio
Tai eisiu pirmad.i sodra ir paziures ka ten pasakys ir ar cia tiesa ka uosve suzinojo
g.gif Lauksim ziniu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vikute334 @ 2010 01 16, 14:18)
as gavau 120lt maziau  ir mano uosve dirba mokesciu inspekcijoj tai ji man issiaiskino kad nuo siu metu ,reik eit i sodra nest gimimo liudijima vaiko,istuokos liudijima jei issiskyrus ir rasyt prasyma kad butu taikomas NPD mokestis,ir tada vel pinigelius gausi kaip ir buvo anksciau iki liepos menesio
Tai eisiu pirmad.i sodra ir paziures ka ten pasakys ir ar cia tiesa ka uosve suzinojo

kazkoks bredas, tai su vaikais rikiuotis prie SODROS kad dokus pateikt?????
Atsakyti
QUOTE(vikute334 @ 2010 01 16, 14:18)
as gavau 120lt maziau  ir mano uosve dirba mokesciu inspekcijoj tai ji man issiaiskino kad nuo siu metu ,reik eit i sodra nest gimimo liudijima vaiko,istuokos liudijima jei issiskyrus ir rasyt prasyma kad butu taikomas NPD mokestis,ir tada vel pinigelius gausi kaip ir buvo anksciau iki liepos menesio
Tai eisiu pirmad.i sodra ir paziures ka ten pasakys ir ar cia tiesa ka uosve suzinojo

klausykit yra atskira tema ir rasinekit ten,visur prisiukslinot su tuom gavau maziau,VISOS GAVO MAZIAU,ir nereikia cia laukti ziniu,suraskit temele apie sodros ismokas.
Atsakyti
tai va ir idomu ar vyksta kas nors teismu kryptimi, nes tema apie tai, bet tik ir matau kelis psl kiek kam sumazino. Tai nebezinau ar ieskoti advokatu individualiai, ar dar bandyti cia su kazkuo kooperuotis (nes i sarasus isirasiau nuo pirmos temos). Gal galetu kas apsviesti kokia yra situacija, ar yra atsakingas zmogus kontaktuojantis su kokiais advokatais, ar cia tik nuomoniu pasidalijimas be veiksmu?
Papildyta:
Beje, ptikslinu, kad nuo 01.01 maximali ismoka negali virsyti 5*1170=5850, o nuo liepos 1d. 4*1170=4680 ant popieriaus, cia pirmais metais, o antrais atitinkamai nuo liepos 0,75*4680 maximumas ant popieriaus, nes iki liepos tai tuos procentukus nuskaiciuoja pries lubas, o nuo liepos jau po lubu pritaikymo, man tai tokia skirtinga metodika isvis nesuvokiama ohmy.gif
Atsakyti
QUOTE(Šeima @ 2010 01 18, 18:57)
tai va ir idomu ar vyksta kas nors teismu kryptimi, nes tema apie tai, bet tik ir matau kelis psl kiek kam sumazino. Tai nebezinau ar ieskoti advokatu individualiai, ar dar bandyti cia su kazkuo kooperuotis (nes i sarasus isirasiau nuo pirmos temos). Gal galetu kas apsviesti kokia yra situacija, ar yra atsakingas zmogus kontaktuojantis su kokiais advokatais, ar cia tik nuomoniu pasidalijimas be veiksmu?
Papildyta:
Beje, ptikslinu, kad nuo 01.01 maximali ismoka negali virsyti 5*1170=5850, o nuo liepos 1d. 4*1170=4680 ant popieriaus, cia pirmais metais, o antrais atitinkamai nuo liepos 0,75*4680 maximumas ant popieriaus, nes iki liepos tai tuos procentukus nuskaiciuoja pries lubas, o nuo liepos jau po lubu pritaikymo, man tai tokia skirtinga metodika isvis nesuvokiama ohmy.gif

Dėkui už išsamų papildymą.
Dėl advokatų - deramasi su keliom advokatų kontorom... ieškom palankiausios strategijos. Jei jums labai skubu - pasirinkimo laisvė visuomet yra. Stengiamės kiek galime.
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aktyvių Mamų Sambūris: 21 sausio 2010 - 12:27

Anketą dėl kolektyvinio skundo, galite atsisiųsti iš čia:

ANKETA dėl kolektyvinio skundo
Atsakyti