Įkraunama...
Įkraunama...

IEŠKINYS DĖL MOTINYSTĖS PAŠALPOS MAŽINIMO - 2

QUOTE(ligita33 @ 2010 01 11, 10:53)
o kokios buvo? kazkaip man neuzsifiksavo  blush2.gif

tai bandziau ta istatyma isnagrineti... .tai kaip dabar gaunas, kiek gaunas uz antrus metus? 85 proc, arba 4*1170lt?? ar 85 proc nuo 4*1170? cia kai atlyginimas didesnis uz lubas turiu omeny?


iki siol moka 85 proc nuo lubu, todel ir rasiau, kad neteisinga deklaruoti, jog ismoka yra 85 proc. atlyginimo, o moketi nuo kompensuojamo uzdarbio.
Atsakyti
QUOTE(ElenaLukas @ 2010 01 10, 17:14)
Ka žin... mano situacija tokia, kad kai sumažino DP gausiu tiek, kad sumokejus busto paskolos imokas turesiu kiekvienam šeimos nariui maždaug po 500 lt. T.e. tapsiu socialiai remtiniu lygmenyje. Bet faktiškai pagal istatymus taip nera, nes kreditas neskaičiuojamas kaip išlaidos.
Paduoti i teisma baisu, nes visi teismai veikia pagal istatymus, kitaip negali. O istatymas yra toks, kad valstybe nustato Draudžiamuju Pajamu suma kiekvienais metais kaip jiems atrodo teisinga.  Jie turi teise.

O ka man daryti?
Gal yra kokiu paramos fondu?
Gal kas jau del to bande padavineti i teisma?

nu, sorry - kiekvieno reikalas paskola... cia i lankas biski nuvaziavot biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(natalikas @ 2010 01 10, 16:40)
man idomu,ar cia nebus diskriminacija,juk iseina taip,kad maziau gaunantis,gauna pagal 90-75%,o gaunantis daugiau,nustatomos lubos,pagal fakta nusizengdami tiems %.DABAR VISI KALBA APIE TEISMUS,TAI GAL GRUPOTEMIS IR PADAVINET,KAS PAGAL KURI FAKTA PAPUOLA,IR JIESKOTI TOS PINIGINES TEISYBES. g.gif



Diskriminacija del socialines nelygybes galima izvelgti, as manau, galima butu protingai surasius nusiust seimo lygiu galimybiu kontrolierei uzklausa - tegu atsako ir isnagrineja....nes bent kai skambinau, tai patys jie pasiule rasyti - tada jie tirs sake...
Atsakyti
QUOTE(Birūta @ 2010 01 11, 21:01)
nu, sorry - kiekvieno reikalas paskola... cia i lankas biski nuvaziavot  biggrin.gif

ne visai i lankas, paskola buvo kiekvieno asmeninis reikalas iki kol nebuvo sugalvota nustatyti sumos, kurios esa kiekvienam turi pakakti pragyvenimui, o likusiai socialines ismokos daliai (teoriskai turinciai priklausyti nuo turetu draudziamuju pajamu, atitinkamai moketu mokesciu) nusprende ideti lubas, arba dar paprasciau sakant nusavinti ir isdalinti tos ismokos dalis tiems, kuriems esa jos labiau reikalingos (negaunatiems tos pragyvenimui turincios uztekti sumos). mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo VOLPEX: 11 sausio 2010 - 19:36
QUOTE(Besi L @ 2010 01 11, 17:32)
Diskriminacija del socialines nelygybes galima izvelgti, as manau, galima butu protingai surasius nusiust seimo lygiu galimybiu kontrolierei uzklausa - tegu atsako ir isnagrineja....nes bent kai skambinau, tai patys jie pasiule rasyti - tada jie tirs sake...


drinks_cheers.gif gera mintis, gal pageneruokim smulkiau.
Atsakyti
QUOTE(VOLPEX @ 2010 01 10, 17:43)
EDP keist gali, bet perskaiciuot pagal jas paskirtasias pasalpas, mano nuomone, neteiseta. Juolab, kad taip itvirtinamas igytu smens teisiu ribojimas poistatyminiais aktais, taigi apeinant Seima ir Prezidenta.


Vat BŪTENT g.gif Aš irgi apie tą patį mąstau g.gif Keist EDP gali - juo labiau, kad krizė ir šalyje uždarbis vidutinis uždarbis tikrai mažėja.....bet jau paskirtoms pašalpoms - schmoll.gif schmoll.gif schmoll.gif g.gif
Atsakyti
"Komp. uzdarbis skaiciuojamas iš DP. T.y. dabar 5 * draudziamuju pajamu sumos."

ar tai max suma i rankas, kuria galiu tiketis gauti ar nuo jos dar bus skaiciuojami mokesciai? g.gif
Atsakyti
QUOTE(special @ 2010 01 12, 17:00)
"Komp. uzdarbis skaiciuojamas iš DP. T.y. dabar 5 * draudziamuju pajamu sumos."

ar tai max suma i rankas, kuria galiu tiketis gauti ar nuo jos dar bus skaiciuojami mokesciai? g.gif


Atskaičiuos. Tai yra suma ant poperiaus.
Atsakyti
QUOTE(ElenaLukas @ 2010 01 12, 16:19)
Atskaičiuos. Tai yra suma ant poperiaus.

tai max ismoka "i rankas" nuo sausio 1 d. yra 5850 minus mokesciai? blush2.gif
Atsakyti
o kiek procentais nuskaiciuoja tu mokesciu ? 30???
Atsakyti
QUOTE(amaliute @ 2010 01 12, 17:49)
o kiek procentais nuskaiciuoja tu mokesciu ? 30???

21 proc (15 GPM ir 6 -sveikatos)
Atsakyti
QUOTE(EDELVEISA @ 2010 01 12, 17:59)
21 proc (15 GPM ir 6 -sveikatos)


tai kas lieka? 4621?
o kaip uz antrus metus?
Atsakyti