Įkraunama...
Įkraunama...

IEŠKINYS DĖL MOTINYSTĖS PAŠALPOS MAŽINIMO - 2

nu jo su tuo kompensuojamu tai cia gerai gaunasi. reiskia jei gavai 3000 litu tai jie yra 100 proc. tau kompensuojami, bet jei jau 7000 , tai ne, daugiau 5 dydziu nemokesim. taip ir noretusi tada pataisos, kad mokesciams irgi lubos yra, jei gauni daugiau nuo lubu nemoki mokesciu, betgi yra atvirksciai ir ivedus progresinius mokescius dar daugiau apmokestinami dideli atlyginimai.

Atsakyti
QUOTE(Šeima @ 2010 01 08, 21:46)
<...> Klausimas ar galima keisti nuo liepos skaiciavimo tvarka ir taikyti lubas 4 DPD vietoj iki siol galiojusiu 5 DPD. Nes iseina taip, kad lubos nuo sausio mazeja apie 1500 lt, o nuo liepos dar plius 1170 lt!. Man apskritai yra absurdiska tos lubos, kai mokescius moki nuo visos algos ir mokesciu mokejimui lubos nera taikomos. Tai argi cia ne diskriminacija, jeigu as pvz sumoku mokescius nuo 10 ar 15 tukst atlyginimo, o gaunu tiek pat garantiju ir ismoku nedarbingumo atveju kiek mokanti mokescius nuo 5 tukst? Ir ar teiseta keisti skaiciavimo tvarka jau paskirtoms ismokoms?
<...>

Na cia kaip ir visada-kencia tie, kuriu visu akim daugiausia turi sad.gif kaip bebutu liudna... kad reikia taikyt visom, tai logiska, nes kuo geresne mama, kuri spejo iseit pries naujus nei kita, kuri pastojo menesiu kitu veliau? jei jos mokescius mokejo vienodai, tai kodel lubas taikyt reikai skirtingas? juk kai istatymas keites i geresne puse netaike tik naujom o ir senos galejo pasinaudot!
vat kad imoku lubos galetu atsirast, tai visu simtu procentu sutinku drinks_cheers.gif bet cia irgi drambliuko svajones-nebent kai lubos nuleistos bus tiek, kad tu vadinamuju lubininku bus ne vienas kitas procentas o jau pakankamai zenkli suma!

QUOTE(ader @ 2010 01 09, 23:29)
nu jo su tuo kompensuojamu tai cia gerai gaunasi. reiskia jei gavai 3000 litu tai jie yra 100 proc. tau kompensuojami, bet jei jau 7000 , tai ne, daugiau 5 dydziu nemokesim. taip ir noretusi tada pataisos, kad mokesciams irgi lubos yra, jei gauni daugiau nuo lubu nemoki mokesciu, betgi yra atvirksciai ir ivedus progresinius mokescius dar daugiau apmokestinami dideli atlyginimai.

Cia rezultatas to, kad tu mamu ar teciu mazuma, todel ir tapo atpirkimo oziais-gi visos kitos kryzium gules, kad tik procentu nemazintu! kas tikrai logiskiau mano nuomone nei lubu mazinimas-juk kai kuriom sumazes tik 10% vietoj to, kad visom po 20% nukirptu, bet mazetu vienodu procentu ir daugiau ir maziau gaunanciom...
Atsakyti
QUOTE(jeila @ 2010 01 10, 15:09)

Cia rezultatas to, kad tu mamu ar teciu mazuma, todel ir tapo atpirkimo oziais-gi visos kitos kryzium gules, kad tik procentu nemazintu! kas tikrai logiskiau mano nuomone nei lubu mazinimas-juk kai kuriom sumazes tik 10% vietoj to, kad visom po 20% nukirptu, bet mazetu vienodu procentu ir daugiau ir maziau gaunanciom...

nereiktu nei to 20 proc. faktiskai ta pati taupa kaipo 10 visoms ir 50 lubos pasiekiama nemazinant lubu, bet visoms nukerpant po 11, na, jei saugom tas iki 800 gaunancias ir joms nemazinama, tai po 12 proc.
Atsakyti
taigi taigi, sutinku kad mazinimas visom po lygiai yra sociailiai teisingas tegul 10-15 proc. bet kai vienom mazeja 10 proc, o kitom 50-60 proc. tai atsiprasau. Jautiesi tada tuo asilu is anekdoto, kuris turi uz visus moket.
Atsakyti
QUOTE(ader @ 2010 01 09, 17:14)
idomu kaip juristai komentuoja toki dalyka:
atlyginimas virsija nustatytas lubas, todel jau pirmaisiais metais negaunama deklaruojamo 100 proc. atlyginimo, antraisiais metais deklaruojama kad ismoka yra 85 proc. atlyginimo , bet tie procentai skaiciuojami nuo lubu.
del sumazejusiu draudziamuju pajamu ir dar papildomo mazinimo liepos menesi 10 proc. realiai susidaro situacija, kad gavusios didesni atlyginima gaus ne  90/75 proc. bet realiai vos 30-40 atlyginimo.

Su tokia pačia situacija buvom susidūrę ir 2001 - 2005 metais. Mokesčius mokėjom, nuo uždirbamo atlygio (vaiko auginimo periodu oficialiai deklaravo 70 proc. išmokas), de facto gavau 35 proc. Buvo pikta, kad moku mokesčius išlaikyti visiems kitiems....
Dabar valdžia vėl grįžta į pradinį tašką.
Atsakyti
QUOTE(ader @ 2010 01 10, 15:03)
taigi taigi, sutinku kad mazinimas visom po lygiai yra sociailiai teisingas tegul 10-15 proc. bet kai vienom mazeja 10 proc, o kitom 50-60 proc. tai atsiprasau. Jautiesi tada tuo asilu is anekdoto, kuris turi uz visus moket.

man idomu,ar cia nebus diskriminacija,juk iseina taip,kad maziau gaunantis,gauna pagal 90-75%,o gaunantis daugiau,nustatomos lubos,pagal fakta nusizengdami tiems %.DABAR VISI KALBA APIE TEISMUS,TAI GAL GRUPOTEMIS IR PADAVINET,KAS PAGAL KURI FAKTA PAPUOLA,IR JIESKOTI TOS PINIGINES TEISYBES. g.gif
Atsakyti
QUOTE(natalikas @ 2010 01 10, 16:40)
man idomu,ar cia nebus diskriminacija,juk iseina taip,kad maziau gaunantis,gauna pagal 90-75%,o gaunantis daugiau,nustatomos lubos,pagal fakta nusizengdami tiems %.DABAR VISI KALBA APIE TEISMUS,TAI GAL GRUPOTEMIS IR PADAVINET,KAS PAGAL KURI FAKTA PAPUOLA,IR JIESKOTI TOS PINIGINES TEISYBES. g.gif


Ka žin... mano situacija tokia, kad kai sumažino DP gausiu tiek, kad sumokejus busto paskolos imokas turesiu kiekvienam šeimos nariui maždaug po 500 lt. T.e. tapsiu socialiai remtiniu lygmenyje. Bet faktiškai pagal istatymus taip nera, nes kreditas neskaičiuojamas kaip išlaidos.
Paduoti i teisma baisu, nes visi teismai veikia pagal istatymus, kitaip negali. O istatymas yra toks, kad valstybe nustato Draudžiamuju Pajamu suma kiekvienais metais kaip jiems atrodo teisinga. Jie turi teise.

O ka man daryti?
Gal yra kokiu paramos fondu?
Gal kas jau del to bande padavineti i teisma?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ElenaLukas: 10 sausio 2010 - 16:15
QUOTE(ader @ 2010 01 10, 15:03)
taigi taigi, sutinku kad mazinimas visom po lygiai yra sociailiai teisingas tegul 10-15 proc. bet kai vienom mazeja 10 proc, o kitom 50-60 proc. tai atsiprasau. Jautiesi tada tuo asilu is anekdoto, kuris turi uz visus moket.

Nors as nepapuolu i tas lubas, bet uzjauciu jus visas, mano nuomone cia ziaurus toks mazinimas doh.gif Kaip ir pensininkams panasiai, jai dirbi tai daugiau nuresim, nors nuo algos jie dar ir mokescius moka. Logikos nera. ir tikrai turbut del DP teisme nieko nepasiektume, nes jie turi teise daryt ka nori siuo klausymu. O del 10 % tai manau galima kazka daryt.
Atsakyti
QUOTE(**Leila** @ 2010 01 10, 18:37)
Nors as nepapuolu i tas lubas, bet uzjauciu jus visas, mano nuomone cia ziaurus toks mazinimas doh.gif Kaip ir pensininkams panasiai, jai dirbi tai daugiau nuresim, nors nuo algos jie dar ir mokescius moka. Logikos nera. ir tikrai turbut del DP teisme nieko nepasiektume, nes jie turi teise daryt ka nori siuo klausymu. O del 10 % tai manau galima kazka daryt.

EDP keist gali, bet perskaiciuot pagal jas paskirtasias pasalpas, mano nuomone, neteiseta. Juolab, kad taip itvirtinamas igytu smens teisiu ribojimas poistatyminiais aktais, taigi apeinant Seima ir Prezidenta.
Atsakyti
QUOTE(VOLPEX @ 2010 01 10, 17:43)
EDP keist gali, bet perskaiciuot pagal jas paskirtasias pasalpas, mano nuomone, neteiseta. Juolab, kad taip itvirtinamas igytu smens teisiu ribojimas poistatyminiais aktais, taigi apeinant Seima ir Prezidenta.

nu taip pakovojus, kad tu 10% nemazintu ta proga gal dar sumazins EDP... pas juos logika neprasta, todel ta reikia turet omeny... aisku ziurint uz ka kovojama uz dauguma ar uz sazininguma wink.gif ta proga, kad metus tempe tai ir turim dovana "protingas" naujas lubas...
Atsakyti
QUOTE(jeila @ 2010 01 10, 18:53)
nu taip pakovojus, kad tu 10% nemazintu ta proga gal dar sumazins EDP... pas juos logika neprasta, todel ta reikia turet omeny... aisku ziurint uz ka kovojama uz dauguma ar uz sazininguma wink.gif ta proga, kad metus tempe tai ir turim dovana "protingas" naujas lubas...

net ir dabartines lubos kiek protingesnes nei tos, kurios buvo siulomos 2009 m. birzeli ir kurioms pavyko pasipriesinti. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo VOLPEX: 10 sausio 2010 - 17:55
QUOTE(VOLPEX @ 2010 01 10, 18:22)
net ir dabartines lubos kiek  protingesnes nei tos, kurios buvo siulomos 2009 m. birzeli ir kurioms pavyko pasipriesinti. 4u.gif

o kokios buvo? kazkaip man neuzsifiksavo blush2.gif

tai bandziau ta istatyma isnagrineti... .tai kaip dabar gaunas, kiek gaunas uz antrus metus? 85 proc, arba 4*1170lt?? ar 85 proc nuo 4*1170? cia kai atlyginimas didesnis uz lubas turiu omeny?
Atsakyti