Įkraunama...
Įkraunama...

IEŠKINYS DĖL MOTINYSTĖS PAŠALPOS MAŽINIMO - 2

a taip neabai pavyks, turi buti tvarkingai- atstovavimo sutartis, tada galimai avansas, visi mokejimai pagal saskaitas ir t.t.

todel ir sakau,kad reikia susirinkt pinigelius i viena bendra saskaita,surast atstova,na daleiskim taa pati pone Ruta blush2.gif ,kuri galetu disponot tais pinigais musu labui,jej jau ja nepasitiket,tai tada sakes,susitars Ji su advokatu,del sumos,ir padodam jieskini,suprantama del visu niuansu,kaip ir sake NAKVYSA reikia palaukti,bet pagal mane viskas labai paprasta,kai sedi name blush2.gif ir samprataujidel pinigeliu,tai nerodiklis reikia konkreciai susiskaiciot mamas,ir tada apgalvot summa,na palaukim ka NAKVYSA pasakis 4u.gif
auji.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo natalikas: 05 sausio 2010 - 22:07
QUOTE(natalikas @ 2010 01 06, 00:06)
a taip neabai pavyks, turi buti tvarkingai- atstovavimo sutartis, tada galimai avansas, visi mokejimai pagal saskaitas ir t.t.

todel ir sakau,kad reikia susirinkt pinigelius i viena bendra saskaita,surast atstova,na daleiskim taa pati  pone Ruta blush2.gif ,kuri galetu disponot tais pinigais musu labui,jej jau ja nepasitiket,tai tada sakes,susitars Ji su advokatu,del sumos,ir padodam jieskini,suprantama del visu niuansu,kaip ir sake NAKVYSA reikia palaukti,bet pagal mane viskas labai paprasta,kai sedi name blush2.gif ir samprataujidel pinigeliu,tai nerodiklis reikia konkreciai susiskaiciot mamas,ir tada apgalvot summa,na palaukim ka NAKVYSA pasakis 4u.gif
auji.

mano nuomone, kiekviena mama turi moketi atskirai, na kad ir del to, kad laimejimo atveju bylinejimosi islaidos (pvz. mokestis valstybei ir islaidos advokato paslaugoms apmoketi) bus priteisiamos jas patyrusiam asmeniui is valstybes aisku tik pagal apskaitos dokumentus (jei nebus aisku kas tas asmuo patyres konkrecias islaidas del xaotiskos bendros kasos) nieko ir neprisiteisit.

del p. Rutos cia mano asmenine nuomone, bet ji pasiryzo ginti butent tas mamas, kuriu atzvilgiu pradetas baudziamasis persekiojimas (del padidintu pasalpu). Nemanau, kad siuo atveju tuos 2 procesus: teisetu lukesciu gynima ir gynima nuo baudziamojo persekiojimo reiktu plakti i bendra katila, nors tas bendrumas ir bus susijes tik tuo, kad tas pats tarpininkas. Velgi kiekvienos mamos teise rinktis koki tvarka jai priimtiniausia. Plius siulau pagalvoti ir apie pacio apsisprendimo bylinetis tvirtuma, juk kiekvienas bylinejimasis gali pasibaigti tiek laimejimu tiek pralaimejimu (beje, net ir tuo atveju, kai jus teisus) 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(natalikas @ 2010 01 05, 22:06)
<...>na palaukim ka NAKVYSA pasakis 4u.gif
auji.

Tiek Volpex, tiek Nakviša, tiek RasaP, tiek redike gali pasakyti vieną ir tą patį. Aš nesu "rodiklis", esu viena iš daugelio.
Derinam gi visos veiksmus, nedirbam atskirai. smile.gif
Atsakyti
Labas rytas,

Butu saunu, jei sios veiklos imtusi NAMS, kadangi siam atstovavimui ir ieskinio kelimo reikia protingu ir tik keleto organizuotu zmoniu. Jeigu imsis tvarkyti 100 zmoniu, jau reikalas gausis nerimtas. Manau, kad turetu buti paskelbta tvarka, kurios tures laikytis norintys dalyvauti, bet nereiksti savo nuomones. Puikiai zinau, kas gaunasi kai pradedama reiksti ir klausytis 100 ir 1000 zmoniu nuomoniu.
Siuo atveju tikrai butu puiku, jei darba organizuotu asociacija, nes ir advokatu konkursa reikes skelbti (zinau, kad nemazai kontoru noretu imtis sios bylos), ir pinigus rinkti, ir svarbiausia ieskini suformuluoti. Mes galime tik palaikyti, isitraukiant i dalyviu sarasa ir mokant pinigus, bet paliekant tvarkyti reikalus tikrai protingiems zmonems.
Labai lauksim informacijos, pati irgi klausineju NAMS, kokia dabar stadija.
Atsakyti
Siandien paskambinau i SODRA, kad paaiskintu-kaip bus skaiciuojamos pasalpos nuo liepos 1 d. Isivaizduojat, dar niekas negali atsakyti biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif Dabar diskusijos verda ar pavyks apmulkinti motinas ir vadinama stoga laikyti 4*DP, kuris butu jau 75% ar nuo 4*DP skaiciuoti 75% biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Paaiskino, kad apskritai dar nezino kam taikyti tuos saiciavimus. Vienu zodziu-dabar tyliai tyliai bandys pritaikyti pacius "geriausius" variantus smile.gif
Istatymai isleidziami, bet niekas nesupranta kaip juos taikyti - o jus, gerbiamieji tevai, planuokites savo pajamas, isipareigojimus ir t.t. kaip norit biggrin.gif Ot valstybe!
Atsakyti
QUOTE(daisy3 @ 2010 01 07, 18:24)
Siandien paskambinau i SODRA, kad paaiskintu-kaip bus skaiciuojamos pasalpos nuo liepos 1 d. Isivaizduojat, dar niekas negali atsakyti biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif  Dabar diskusijos verda ar pavyks apmulkinti motinas ir vadinama stoga laikyti 4*DP, kuris butu jau 75% ar nuo 4*DP skaiciuoti 75% biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif
Paaiskino, kad apskritai dar nezino kam taikyti tuos saiciavimus. Vienu zodziu-dabar tyliai tyliai bandys pritaikyti pacius "geriausius" variantus smile.gif
Istatymai isleidziami, bet niekas nesupranta kaip juos taikyti - o jus, gerbiamieji tevai, planuokites savo pajamas, isipareigojimus ir t.t. kaip norit biggrin.gif  Ot valstybe!


Isaiskins ir pritaikys istatymus tikrai ne mamu naudai, nes jos baubais , liaudies priesais yra tape bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(daisy3 @ 2010 01 07, 17:24)
Siandien paskambinau i SODRA, kad paaiskintu-kaip bus skaiciuojamos pasalpos nuo liepos 1 d. Isivaizduojat, dar niekas negali atsakyti biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif  Dabar diskusijos verda ar pavyks apmulkinti motinas ir vadinama stoga laikyti 4*DP, kuris butu jau 75% ar nuo 4*DP skaiciuoti 75% biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif
Paaiskino, kad apskritai dar nezino kam taikyti tuos saiciavimus. Vienu zodziu-dabar tyliai tyliai bandys pritaikyti pacius "geriausius" variantus smile.gif
Istatymai isleidziami, bet niekas nesupranta kaip juos taikyti - o jus, gerbiamieji tevai, planuokites savo pajamas, isipareigojimus ir t.t. kaip norit biggrin.gif  Ot valstybe!


Na tai gal mes, dar gal ir su NAMS pagalba, pasistengsim, kad tyliai ir "geriausiai" nepraplauktu bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ruti: 07 sausio 2010 - 22:11
Gal kuri turit ta priimta istatyma, pagal kuri visoms 10 proc sumazino? labai reikia, aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(**Leila** @ 2010 01 07, 23:29)
Gal kuri turit ta priimta istatyma, pagal kuri visoms 10 proc sumazino? labai reikia, aciu 4u.gif



http://www3.lrs.lt/p...s...ery=&p_tr2= 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(daisy3 @ 2010 01 07, 18:24)
Siandien paskambinau i SODRA, kad paaiskintu-kaip bus skaiciuojamos pasalpos nuo liepos 1 d. Isivaizduojat, dar niekas negali atsakyti biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif  Dabar diskusijos verda ar pavyks apmulkinti motinas ir vadinama stoga laikyti 4*DP, kuris butu jau 75% ar nuo 4*DP skaiciuoti 75% biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif
Paaiskino, kad apskritai dar nezino kam taikyti tuos saiciavimus. Vienu zodziu-dabar tyliai tyliai bandys pritaikyti pacius "geriausius" variantus smile.gif
Istatymai isleidziami, bet niekas nesupranta kaip juos taikyti - o jus, gerbiamieji tevai, planuokites savo pajamas, isipareigojimus ir t.t. kaip norit biggrin.gif  Ot valstybe!


Dabar gi jau sumažino tos DP iki 1170 lt. Nuo naujuju metu. Anksčiau buvo 1470, atrodo. Aš gausiu maždaug ant 1500 mažiau. Gal apie tai jau šnekėjo ankčiau? Aš kažka praleidau?
Ka daryti?
Atsakyti
QUOTE(ElenaLukas @ 2010 01 08, 12:00)
Dabar gi jau sumažino tos DP iki 1170 lt. Nuo naujuju metu. Anksčiau buvo 1470, atrodo. Aš gausiu maždaug ant 1500 mažiau. Gal apie tai jau šnekėjo ankčiau? Aš kažka praleidau?
Ka daryti?

Jau anksciau kalbeta. Dabar vyriausybe bet kada DPD gali sumazinti, ir vis is naujo perskaiciuodines tas pasalpas.
Atsakyti
QUOTE(ElenaLukas @ 2010 01 08, 12:00)
Dabar gi jau sumažino tos DP iki 1170 lt. Nuo naujuju metu. Anksčiau buvo 1470, atrodo. Aš gausiu maždaug ant 1500 mažiau. Gal apie tai jau šnekėjo ankčiau? Aš kažka praleidau?
Ka daryti?

Du esminiai aspektai:
1. kreiptis į teismą su skundu dėl prarastų pajamų nenumatant kompensavimo mechanizmo ir terminų;
2. prisijungti prie kolektyvinio skundo kai jį suformuluosime.

LABAI SVARBU ŽINOTI, KAD SKUNDAI GALIOS TIK TOMS MAMOMS IR TĖČIAMS, KURIE PARAŠYS TOKIUS DAR BŪDAMI MOTINYSTĖS ATOSTOGOSE.

Motinystės išmokos yra trumpalaikio pobūdžio - išeini į darbą - prarandi teisę į išmoką (taigi, ir teisę į jos mažinimo kompensavimą).
Atsakyti