Įkraunama...
Įkraunama...

IEŠKINYS DĖL MOTINYSTĖS PAŠALPOS MAŽINIMO - 2

QUOTE(VOLPEX @ 2009 12 23, 02:10)


Volpex, kaip supratau is postu-lyg ir bendrauji su NAMS ar pan. Gal zinai, kas organizuojasi kelti ieskini po motinystes pasalpu mazinimo istatymo priemimo? Buciau dekinga uz info. Gali buti i AZ.
Atsakyti
QUOTE(daisy3 @ 2010 01 03, 21:41)
Volpex, kaip supratau is postu-lyg ir bendrauji su NAMS ar pan. Gal zinai, kas organizuojasi kelti ieskini po motinystes pasalpu mazinimo istatymo priemimo? Buciau dekinga uz info. Gali buti i AZ.


Tai mane irgi tas pats klausimas domina. Aš irgi laukčiau žinutės ax.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(daisy3 @ 2010 01 03, 21:41)
Volpex, kaip supratau is postu-lyg ir bendrauji su NAMS ar pan. Gal zinai, kas organizuojasi kelti ieskini po motinystes pasalpu mazinimo istatymo priemimo? Buciau dekinga uz info. Gali buti i AZ.



ir mane duomina, ir aš noriu į AŽ
Atsakyti
QUOTE(supere @ 2009 12 29, 18:51)
Cia siaip tokia mintis kilo. O kodel dabar terorizuoja tik tas motinas, kurios siuo metu gauna motinystes pasalpa. Jeigu musu teismai sita "padidinimo" reikala traktuoja kaip nusikaltima, tai turetu perziureti visas moketas ismokas ( nezinau koks senaties terminas butu, na gal kokie 5 metai) pvz. 5 metu laikotarpyje. Negali gi buti taip, kad mamos (neva fiktyviai pasididinusios), kurioms siuo metu priklauso moketi pasalpa yra nusikalteles, o kurios gavo pries 5 metus tai jau ne  g.gif

Geras pastebejimas.
g.gif
Atsakyti
Sveikos, mamos, kažko nesupratau.Šnd paskambino draugė, kuri nuo rytojaus išeina vaiko priežiūros atostogų, ir pasakė, kad jau nuo sausio 1 sumažintos motinystės išmokos 10 proc.Jai parodė gruodžio 31 pasirašytą įstatymą.Tai, vadinas, viską sutvarkė tyliai ir jau vasario mėn gausim už antrus metus 75 proc.Ar aš ko nesupratau.Nelabai turiu laiko gilintis, nes mažius sirguliuoja,tai būsiu dėkinga už info 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo o94mama: 04 sausio 2010 - 12:09
QUOTE(o94mama @ 2010 01 04, 13:07)
Sveikos, mamos, kažko nesupratau.Šnd paskambino draugė, kuri nuo rytojaus išeina vaiko priežiūros atostogų, ir pasakė, kad jau nuo sausio 1 sumažintos motinystės išmokos 10 proc.Jai parodė gruodžio 31 pasirašytą įstatymą.Tai, vadinas, viską sutvarkė tyliai ir jau vasario mėn gausim už antrus metus 75 proc.Ar aš ko nesupratau.Nelabai turiu laiko gilintis, nes mažius sirguliuoja,tai būsiu dėkinga už info 4u.gif

As irgi kazka girdejau apie naktini posedi. Kadangi pagal istatyma, db vyriausybe gali priimineti ka nori, be seimo pritarimo, tai pilnai tikiu, kad tavo drauge teisi doh.gif
Atsakyti
QUOTE(o94mama @ 2010 01 04, 13:07)
Sveikos, mamos, kažko nesupratau.Šnd paskambino draugė, kuri nuo rytojaus išeina vaiko priežiūros atostogų, ir pasakė, kad jau nuo sausio 1 sumažintos motinystės išmokos 10 proc.Jai parodė gruodžio 31 pasirašytą įstatymą.Tai, vadinas, viską sutvarkė tyliai ir jau vasario mėn gausim už antrus metus 75 proc.Ar aš ko nesupratau.Nelabai turiu laiko gilintis, nes mažius sirguliuoja,tai būsiu dėkinga už info 4u.gif

Nu as jokio pasirasyto istatymo 31 d. neradau schmoll.gif
Nuo sausio 1 dienos perskaiciuoja visoms pagal naujas draudziamasias pajams ir tiek, ka cia tiek doh.gif didziausia suma cia ir susidaro doh.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vasaraitė: 04 sausio 2010 - 12:50
QUOTE(Granatas @ 2010 01 04, 01:21)
Tai mane irgi tas pats klausimas domina. Aš irgi laukčiau žinutės  ax.gif  4u.gif


As taip pat laukciau zinutes, noreciau prisidet 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(o94mama @ 2010 01 04, 13:07)
Sveikos, mamos, kažko nesupratau.Šnd paskambino draugė, kuri nuo rytojaus išeina vaiko priežiūros atostogų, ir pasakė, kad jau nuo sausio 1 sumažintos motinystės išmokos 10 proc.Jai parodė gruodžio 31 pasirašytą įstatymą.Tai, vadinas, viską sutvarkė tyliai ir jau vasario mėn gausim už antrus metus 75 proc.Ar aš ko nesupratau.Nelabai turiu laiko gilintis, nes mažius sirguliuoja,tai būsiu dėkinga už info 4u.gif

Turiu draugu sodroj, tai sake, kad jie tokiu nutarimu negavo, ir 10 proc.eina nuo 07.01. Db tik draudziamuju pajamu dydis sumazejo. Kokiam mieste ji sodroj buvo? Nes as Vilniaus aiskinausi.
Papildyta:
QUOTE(Tigree @ 2010 01 04, 14:54)
As taip pat laukciau zinutes, noreciau prisidet 4u.gif

Tai manau cia visos lauktu, gal galima viesai tada? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo **Leila**: 04 sausio 2010 - 14:28
QUOTE(**Leila** @ 2010 01 04, 15:30)
Turiu draugu sodroj, tai sake, kad jie tokiu nutarimu negavo, ir 10 proc.eina nuo 07.01. Db tik draudziamuju pajamu dydis sumazejo. Kokiam mieste ji sodroj buvo? Nes as Vilniaus aiskinausi.
Papildyta:

Tai manau cia visos lauktu, gal galima viesai tada? g.gif

Jinai buvo Panevėžio Sodroj
Atsakyti
is SoDros tinklapio: "Minimalus mėnesio kompensuojamasis uždarbis – trečdalis einamųjų metų draudžiamųjų pajamų, galiojančių nėštumo ir gimdymo atostogų pradžios mėnesį. Maksimalus mėnesio kompensuojamasis uždarbis – einamųjų metų draudžiamųjų pajamų, galiojančių nėštumo ir gimdymo atostogų pradžios mėnesį, 5 dydžių suma.'
as tai suprantu, kad jei isejau atostogu liepos men, tai pagal galiojanti ta menesi max ir turi skaiciuoti...o jei dabar keiciasi, tai kodel turi keisti viosoms?
vien, zodziu , isdure, ir das liepo menesi isdurs verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(daisy3 @ 2010 01 03, 20:41)
Volpex, kaip supratau is postu-lyg ir bendrauji su NAMS ar pan. Gal zinai, kas organizuojasi kelti ieskini po motinystes pasalpu mazinimo istatymo priemimo? Buciau dekinga uz info. Gali buti i AZ.

Norėčiau užduoti konkretų klausimą: NAMS kreipiasi į teismą, dėl priimtino įstatymo, kuris galimai prieštarauja konstitucijai.
Kas toliau? Ar nebus taip, kaip su visomis organizuojamomis akcijomis? "Manes tai neliečia", "Jei ysime kažką, vėliau bus blogai", "neteisingai pateiktas ieškinys", "Ne tas pasirinktas advokatas", "Po manęs nors ir tvanas" ir panašiai?
Su visomis organizuojamomis akcijomis taip juk ir buvo ir tik vienetai prisijungdavo, nors SM'e buvo sujudimas - OHOHOHO, atrodė šimtais skaičiuoti galima.
Atsakyti