Įkraunama...
Įkraunama...

IEŠKINYS DĖL MOTINYSTĖS PAŠALPOS MAŽINIMO - 2

Kazin kokio dydzio ismokos bus sausio menesi - gi mokes dar uz gruodi - uz praeitus metus, o pats mokejimas jauciu ivyks sausi - gi iki 12.31 tikriausiai privaloma ismoketi tik algas, o socialinems ismokoms tas negalioja itariu g.gif
Atsakyti
QUOTE(yolitux @ 2009 12 09, 16:28)
Kazin kokio dydzio ismokos bus sausio menesi - gi mokes dar uz gruodi - uz praeitus metus, o pats mokejimas jauciu ivyks sausi - gi iki 12.31 tikriausiai privaloma ismoketi tik algas, o socialinems ismokoms tas negalioja itariu  g.gif


tai uz gruodi neturi keistis ax.gif
Atsakyti
Seimas jau nubalsavo už visų išmokų mažinimą.

http://www.delfi.lt/...s.d?id=26682223
Atsakyti
QUOTE(**Leila** @ 2009 12 09, 14:54)
Ar prezidente dar tures tart savo zodi? Ar jau cia taip ir bus?

http://www.lrytas.lt...

tikiu, kad prezidente vetuos smile.gif
Atsakyti
Manau, kad ne tik nevetuos, bet bus patenkinta nors tokiais pasiekimais cool.gif
Atsakyti
QUOTE(žemė @ 2009 12 09, 21:03)
Manau, kad ne tik nevetuos, bet bus patenkinta nors tokiais pasiekimais cool.gif

Aš irgi jau pradedu abėjoti, kad Grybauskaitė nepritars šiam įstatymui verysad.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Ksėna @ 2009 12 09, 23:06)
Aš irgi jau pradedu abėjoti, kad Grybauskaitė nepritars šiam įstatymui  verysad.gif  doh.gif

Jau aš irgi pradedu galvoti, kad Grybauskaitė pritars šiam įstatymui g.gif
Atsakyti
Nuo 2010 m. sausio 1 d. pasikeitus einamųjų metų draudžiamosioms pajamoms bus perskaičiuotos visos paskirtos ir toliau mokamos socialinio draudimo pašalpos, viršijančios pakitusią 5 draudžiamųjų pajamų sumą. Maksimalios socialinio draudimo pašalpos mažės dėl naujo draudžiamųjų pajamų dydžio nuo 7440 Lt iki 5850 Lt.

''ziurekim pvz
kompensuojamasis uzdarbis 8000
antrais metais 8000*75proc lygu 6000
kadangi tai daugiau nei lubos, skaitau tai kas pakreipta ir matau
75 proc* 1170*4 g.gif tai gaunasi 3510 tiek ir mokama. Dar nuskaiciuojama pajamu ir svekatos mokesciai gaunasi 2772,9+uz vaikus PNPD
ir cia vietoj 6080 i rankas
gaunasi maziau nei puse algos "' gun_bandana.gif fear.gif
Atsakyti
QUOTE(Karina123 @ 2009 12 09, 15:32)
o tai gal reiktu mums išeiti prie seimo pasisukioti su vaikais protest.gif


Galima buvo Į SEIMĄ ATEITI SUKIOTIS, KAI PRIIMINĖJO - KVIESTOS BUVO VISOS... iš daug rėkiančių užsiregistravo 20, atėjo 6...


QUOTE(Ksėna @ 2009 12 09, 16:18)
Teisingai rašo Leila, dabar reikia prie prezidenturos streikuoti,Seimas jau ką norėjo tą jau padarę... Truksta žodžių, pasakyti kad esu pykta tai labai švelniai pasakyta.  doh.gif  unsure.gif  Mamos esame apgautos,iš mūsų tičiuojasi kaip kas nori. Iš žmonių atimti paskutinius litus mano galvai tai jau per daug... cray.gif Nenustebčiau jeigu greitai priims įstatymą kuriame bus draudžiama gimdyti vaikus g.gif  doh.gif


Jūs asmeniškai ateisite?? Kiek dar žmonių atsivesite???
Internete piktintis - visi drąsūs.
Kai kviečiama atsistoti ir akis parodyti - kaip pelės po šluota...

RAŠAU JE JUMS ASMENIŠKAI, RAŠAU TOMS, KURIOS PIKTINASI, O REIKALUI ESANT DEDA Į KRŪMUS...

Toks rezultatas (mažinimas vaikų ir bedarbių sąskaita) yra dėl to, kad darbingo amžiaus žmonės yra pasyviausi (ne internete, aišku)...
Pensijas sumažino iš 11 (atrodo) mlrd Lt tik 300 mln Lt.
Šeimoms -
iš mamų išmokų 820 mln Lt - 300 mln Lt ir iš vaikų pinigų - 400 mln Lt...

IR TOLIAU GARSIAI ŠAUKITE INTERNETE IR TYLIAI SĖDĖKITE VIEŠUMOJE blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(RasaP @ 2009 12 10, 18:37)
Galima buvo Į SEIMĄ ATEITI SUKIOTIS, KAI PRIIMINĖJO - KVIESTOS BUVO VISOS... iš daug rėkiančių užsiregistravo 20, atėjo 6...
Jūs asmeniškai ateisite?? Kiek dar žmonių atsivesite???
Internete piktintis - visi drąsūs.
Kai kviečiama atsistoti ir akis parodyti - kaip pelės po šluota...

RAŠAU JE JUMS ASMENIŠKAI, RAŠAU TOMS, KURIOS PIKTINASI, O REIKALUI ESANT DEDA Į KRŪMUS...

Toks rezultatas (mažinimas vaikų ir bedarbių sąskaita) yra dėl to, kad darbingo amžiaus žmonės yra pasyviausi (ne internete, aišku)...
Pensijas sumažino iš 11 (atrodo) mlrd Lt tik 300 mln Lt.
Šeimoms -
iš mamų išmokų 820 mln Lt - 300 mln Lt ir iš vaikų pinigų - 400 mln Lt...

IR TOLIAU GARSIAI ŠAUKITE INTERNETE IR TYLIAI SĖDĖKITE VIEŠUMOJE  blush2.gif



tai kad nemačiau kad butų buve kur sąrašiukas, ir data kada ateiti verysad.gif blush2.gif blush2.gif blush2.gif blush2.gif blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
http://www.socmin.lt....php?1685117500
Atsakyti
Esu į favoritus įsivedusi šį forumą ir aktyvių mamų sambūrį, bet kvietimo prie Seimo juose nepastebėjau. Būčiau prisijungusi. 4u.gif
Atsakyti