Įkraunama...
Įkraunama...

IEŠKINYS DĖL MOTINYSTĖS PAŠALPOS MAŽINIMO - 2

Sveikos, cia kazkuriai is jusu kuriai sustabdytas pasalpos mokejimas,turiu toki klausima,kiek laiko pasalpa buvo moketa ir is kur suzinojot kad ji jums sustabdyta ar tiesiog reikiama diena nebegavote ismokos ar buvo pranesta kazkokiu budu?
Atsakyti
QUOTE(amaliute @ 2009 11 26, 18:11)
Sveikos, cia kazkuriai is jusu kuriai sustabdytas pasalpos mokejimas,turiu toki klausima,kiek laiko pasalpa buvo moketa ir is kur suzinojot kad ji jums sustabdyta ar tiesiog reikiama diena nebegavote ismokos ar buvo pranesta kazkokiu budu?



Siaip tai atsiuncia Sodra rasta , kad sustabdytas mokejimas ir kokiu pagrindu sustabdytas
Atsakyti
QUOTE(norala @ 2009 11 26, 19:13)
Siaip tai  atsiuncia Sodra rasta , kad sustabdytas mokejimas ir kokiu pagrindu sustabdytas

Niekas nieko nesiunčia schmoll.gif Man sustabdė pašalpos mokėjimą, kai lapkričio apie 19 pradėjau aiškintis kur pinigai tik tada sužinojau kad mokėjimas sustabdytas. Jei būčiau nieko neklibinusi, tai ir dabar nežinočiau. Atnaujina mokėjimą labai lėtai, Sodros darbuotojos žino kad ten įsivėlusi klaida, bet vistiek neskuba doh.gif
Atsakyti
QUOTE(*Širdelė* @ 2009 11 27, 10:21)
Niekas nieko nesiunčia  schmoll.gif Man sustabdė pašalpos mokėjimą, kai lapkričio apie 19 pradėjau aiškintis kur pinigai tik tada sužinojau kad mokėjimas sustabdytas. Jei būčiau nieko neklibinusi, tai ir dabar nežinočiau. Atnaujina mokėjimą labai lėtai, Sodros darbuotojos žino kad ten įsivėlusi klaida, bet vistiek neskuba  doh.gif


oho baisuma kazkokia ant tos lietuvos,nori moka-nori nemoka,niekas nieko nepranesa-absurdas kazkoks, greiciau ta pasaulio pabaiga o tai neimanoma gyventi,idiotizmas nu nera zodziu...
Atsakyti
nu sumazejimas nuo liepos 1-os kaip suprantu iki 4 DP dydzio. Dabar tik sumazes per apciu DP sumazinima. Zodziu, mamos, kas uzdirbat, negi gaila, atiduokit 50 proc. Kubilui...

Juokas pro asaras.
Atsakyti
QUOTE(amaliute @ 2009 11 27, 11:53)
oho baisuma kazkokia ant tos lietuvos,nori moka-nori nemoka,niekas nieko nepranesa-absurdas kazkoks, greiciau ta pasaulio pabaiga o tai neimanoma gyventi,idiotizmas nu nera zodziu...

vat vat, pasirodo man sustabdytas nuo spalio 26 d, o tik lapkritį kai pradėjau ieškoti sužinojau kad sustabdytas. Pirmadienį jau turėtų būti atšauktas sustabdymas. Liūdniausia kad viskas dėl kompiuterio klaidos. Man gerai, aš turiu iš ko gyventi, bet kaip toms mamytėms kurios gyvena nuo algos iki algos? O sodros darbuotojos tik gūžčioja pečiais ir sako laukti. o dar kai nueini ir klausi kas čia darosi, rankas poniutė susidėjusi ant krūtinės sako žalio supratimo neturiu biggrin.gif Gerai kad aš dar susigaudau kažkiek toj sistemoj, o paprastas žmogeliukas kuris neusidūręs su ta sistema būtų pavargęs per kabinetus vaikščioti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(*Širdelė* @ 2009 11 27, 14:04)
vat vat, pasirodo man sustabdytas nuo spalio 26 d, o tik lapkritį kai pradėjau ieškoti sužinojau kad sustabdytas. Pirmadienį jau turėtų būti atšauktas sustabdymas. Liūdniausia kad viskas dėl kompiuterio klaidos. Man gerai, aš turiu iš ko gyventi, bet kaip toms mamytėms kurios gyvena nuo algos iki algos?  O sodros darbuotojos tik gūžčioja pečiais ir sako laukti. o dar kai nueini ir klausi kas čia darosi, rankas poniutė susidėjusi ant krūtinės sako žalio supratimo neturiu  biggrin.gif Gerai kad aš dar susigaudau kažkiek toj sistemoj, o paprastas žmogeliukas kuris neusidūręs su ta sistema būtų pavargęs per kabinetus vaikščioti  doh.gif

Virsune, "Kompiuterio klaida" doh.gif
Atsakyti
QUOTE(**Leila** @ 2009 11 27, 13:07)
Virsune, "Kompiuterio klaida" doh.gif

man paaiškino kad keitėsi elektroninė banko sistema, žodžiu kur jungiesi per alelktroninius valdžios vartus, kažkokie EMD ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Zosimanta @ 2009 12 07, 01:26)
O šiaip seimūnai nors supranta, kokį įstatymą ketina priimti? O gal nors kas nors įstatymo pataisas užregistravo?


Stengėmės kiek galėjome, kad suprastų. O ar tikrai supranta - paklauskite jų tiesiogiai e-paštu. Kiekvienas/a turime teisę, o jie - prievolę bendrauti tarpusavyje.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Širdelė*: 09 gruodžio 2009 - 15:33
sveikos, o tai kokias lubas numato po pakeitimo i rankas turiu galvoj?
Atsakyti
sveikos,tai cia rimtai sumazino tas lubas???nieko as cia jau nesuprantu kas, uz ka ir kodel?gailiuosi kad esu moteris,tikrai greiciau ta pasaulio pabaiga ateitu ir butu visi lygus ir ramus...lai dzyvu...
Atsakyti
Ar prezidente dar tures tart savo zodi? Ar jau cia taip ir bus?

http://www.lrytas.lt...
Atsakyti