Įkraunama...
Įkraunama...

IEŠKINYS DĖL MOTINYSTĖS PAŠALPOS MAŽINIMO - 2

QUOTE(mimi1 @ 2009 11 18, 16:33)
VAkar vakare kur rode laida apie mamas, ten gal reiktu kreiptis. Nurode ir el pasto adresa ir Tel nr.
Sekmes Jums



aciu, ziurejau, manau tikrai taip ir padarysiu. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(smile:) @ 2009 11 18, 16:44)
Labai jus uzjauciu, baisu kas dabar vyksta apskritai visoje Lietuvoje  verysad.gif
Nezinau ka patarti...
Jums reikia ieskoti mamu, su panasiom situacijom, nemanau, kad kitos, nesancios tokioje situacijoje, gali kartu su jumis duoti i teisma.
Jei butu kitokio pobudzio ieskinys, kaip nepateisinti lukesciai ar panasiai... noreciau prisijungti prie tokio dalyko.
Sekmes bei stiprybes jums ir jusu seimai  4u.gif



aciu jums 4u.gif tikiuosi atsiras mamu, kurios nepabijos ir sutiks bent patirtim pasidalinti.
Atsakyti
QUOTE(RasaP @ 2009 11 08, 20:58)


O tuo tarpu dirbame ir visais kitais frontais: komitetai, posėdžiai, žurnalistai, kitos NVO  ... nearti dirvonai...
Prisijunkite prie bendros veiklos  thumbup.gif


gal geriau biski su vaikais pabuti...
O tai uzauga debilai...suniukus meto.
Atsakyti
QUOTE(vaigrs @ 2009 11 18, 16:29)
mamos, juk ne visos yra 'susikelusios" ar "pasidariusios" atlyginimus, juk esu tikra, kad yra ir tokiu kaip as, tampaciu uz nieka... prasau jusu, vienykimes. kodel jie gali taip issidirbineti is tokiu kaip mes. iki siandien sakiau ir galvojau kad tai ju darbas, istirs, pamtys, kad nekalta ir viskas. eme tik juokas kokioj kvailoj padetyje esu, bet siandien po visko, jau dreba rankos ir kaupiasi asaros. kodel sordos darbuotoju pirstas uzkliuvo ties mano pavarde???? verysad.gif  unsure.gif

Stiprybes jums 4u.gif . O "krato" , bent jau mano aplinkoj tai visas, kuriu motinystes ismoka yra 2000lt ir daugiau.
Atsakyti
[quote=miix,2009 11 19, 00:52]
Stiprybes jums 4u.gif . O "krato" , bent jau mano aplinkoj tai visas, kuriu motinystes ismoka yra 2000lt ir daugiau.
[/quote



aciu 4u.gif kaip suprantu stiprybes reikes dar labai daug. nesuprantu nieko kas vyksta ir kodel. mano ismoka kur kas didesne, bet man ja galejo skaiciuot kad ir is keliu metu, ji butu buvus ne kazka mazesne...ech, mamos, pavargau, o viskas pasirodo dar tik prasidejo. unsure.gif
Atsakyti
Stiprybes jums mamytes. Kaip ten bebutu,valstybe pati kuria istatymus ir pati iesko viniu sub...j doh.gif Vienaip,ar kitaip elgiamasi yra nezmoniskai.
Atsakyti
QUOTE(Diamond @ 2009 11 19, 15:06)


Apie situos jau seniai visiems aisku+kalbeta ir perkalbeta.
Atsakyti
man baileys stilius primena blondina. ar tik nepakeite vardelio
Atsakyti
sakyciau **Leila** reiktu baninti, nes ji viesai ragina zmones vogti.
Atsakyti
QUOTE(Sapokliaka @ 2009 11 22, 01:19)
As nelinkiu  - cia jau jusu fantazija.Niekur neparasiau, kad linkiu Jums to. Taciau, jei sukciauti musu saly yra norma, tai nieko keisto, jei tai nutiks jusu, mano, kitu SM dalyviu seimos, o tada, jau :
Tiesiog manau, jad kaltas tas, kas sudaro salygas tokioms aplinkybems  mirksiukas.gif

Jai butumet nelinkejusi blogo rasytumet "jaigu" (modeliuotumet situacija), o jus paraset "kai" man atsitiks tas ar anas (nenoriu net kartoti jusu zodziu) verysad.gif pasikartosiu, bet tikiuosi bumerangu jums negrys, linkiu to is visos sirdies.
Atsakyti
Sveikos, aktyvistės. 4u.gif
Turiu vieną, tubūt tuoj retoriniu klausimu tapsiantį, KLAUSIMĄ: jei iki nėštumo buvau darbo biržoj, o pastojus mane pakvietė eiti aukštas pareigas ir pasiūlė 4000 Lt. algą, tai galiu ruoštis morališkai ir fiziškai teismų maratonui? Jau noriu skambinti į SODRĄ ir jų pačių šito klausti.

Beje, darbo birža kaip vieną iš subsidijuojamų grupių, darbdaviui už priimtas besilaukiančias moteris DB subsidijuoja iki 1600 lt. algos (taip pat mokesčius (Sodrai, Garantiniam). Taigi, dabar nėščiosios "žvejojamos" darbdavių.

Manau, kad laikas Lietuvą paduoti į teismą, todėl galima drąsiai jungtis prie R. Grinevičiūtės siūlomo žygio. smile.gif
Man keista, kad advokatai nenori imtis šių bylų. Garantuotai laimėtume. Ir nusispjauti, kad tai politinis susidorojimas.
Atsakyti

 ! 
Forume draudžiama - šiukšlinti/talpinti forume brukalus, šlamštlaiškius ("spamą" - Stupid Pointless Annoying Material/Message ):
* rašyti temos neatitinkančias žinutes ("Off-Topic" - bet kokios žinutės, neatitinkančios diskusijos arba forumo temos), nes tai yra besaikis forumo šiukšlinimas;
* rašyti žinutes, kuriose atsakoma tik šypsenėlėmis arba vienu žodžiu; jos tai pat laikomos šiukšlėmis.
* Naudoti grubius, necenzūrinius išsireiškimus ir įžeidimus bet kokiu pavidalu, rašyti grubaus tono žinutes.
Atsakyti