Įkraunama...
Įkraunama...

IEŠKINYS DĖL MOTINYSTĖS PAŠALPOS MAŽINIMO - 2

Sveiki,

Jau nieko nesuprantu, koks planuojamas mazinimas, mane ypac domina antri metai doh.gif padekite blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(taskiukas @ 2009 10 28, 21:58)
paziurek http://www3.lrs.lt/p...c_l?p_id=355224
[color=green]KETVIRTASIS SKIRSNIS

KOMPENSUOJAMOJO UŽDARBIO IR MOTINYSTĖS (TĖVYSTĖS) SOCIALINIO DRAUDIMO PAŠALPŲ SKAIČIAVIMAS




QUOTE(AusraTur @ 2009 10 29, 12:29)
Sveiki,

Jau nieko nesuprantu, koks planuojamas mazinimas, mane ypac domina antri metai  doh.gif padekite  blush2.gif

Atsakyti
http://www3.lrs.lt/p...c_l?p_id=355224

Gal kas zinot, kada sitas svarstymas numatomas? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(taskiukas @ 2009 10 29, 12:14)
Liudniausia yra tai, kad kai per radijas, televizija nera visiskai akcentuojama apie dvigubai mazinamas lubas... minimi tik tie 10%.

Tai man irgi keista g.gif Negi tokie protingi zurnalistai sito nemato, o gal nenori matyti g.gif Apie pensininkus tai sneka, kad dirbantiems tiek daug gali mazeti, o va mamoms tik 10 proc doh.gif blink.gif
Atsakyti
QUOTE(nusia @ 2009 10 29, 15:35)
http://www3.lrs.lt/p...c_l?p_id=355224

Gal kas zinot, kada sitas svarstymas numatomas?  unsure.gif


Jei neklystu svarstyti zada ~ lapkricio 19d.
Atsakyti
vilmuxx, man labai idomu, is kur tokios jusu zinios apie pasalpu mokejimu stabdyma?
Atsakyti
QUOTE(Muse @ 2009 10 29, 19:45)
vilmuxx, man labai idomu, is kur tokios jusu zinios apie pasalpu mokejimu stabdyma?

Na ji parase, kad cia juodas jumoras .... Bet manau cia ateities vizija doh.gif
Atsakyti
QUOTE(mimi1 @ 2009 10 29, 12:26)
As tikiuosi, kad prezidente tikrai vetuos  g.gif

prezidentej dabar nieks nerupi iskyrus-ar lietuvoje buvo kalejimai?
Atsakyti
QUOTE(Muse @ 2009 10 30, 07:44)
Na, ji aiskiai parase ale sodrai duotas isakymas stabdyti...
Tai man ir idomu, kodel jinai taip teigia, nes kiek as zinau is aplinkos, taip tikrai nera. Na, bet gal as konors nezinau, o ir pati laukiu ismokos smile.gif.

O kad tokia ateitis, tai cia faktas. Gaila, kad pas mus darbe neimanoma vokeliu sistema.

Taigi pirma sakini tos zinutes paskaitykit mirksiukas.gif
O as nejau dirbti kur siule vokelius doh.gif Saziningoji, dabar tokia imone man butu privalumas verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(taskiukas @ 2009 10 29, 11:14)
Liudniausia yra tai, kad kai per radijas, televizija nera visiskai akcentuojama apie dvigubai mazinamas lubas... minimi tik tie 10%.

Siai dienai matau, kad tik visokiais protestais, streikais galima atkreipti kitu demesi  doh.gif

Pati laukiuosi pirmojo leliuko kuris pasirodyti turi pries Kaledas, pastojus buvo vieni isatymai, nestumo metu keitesi...o gimus leliukui visai nori sumazinti drastiskai ismokas  doh.gif teiseti lukesciai visiskai sutrypti doh.gif


Pritariu... Keista, kad si karta niekas ne zodziu neuzsimena apie lubu mazinima, ko pasekoje griztama prie senuju ketinimu. Ir ziniasklaida tyli... Taip ir praslys, ko gero, sis istatymas. Is praktikos - ne visos mamytes ta zino, kai kurios ir tikisi, kad tik 10% sumazes ir dziaugiasi tuo. O bus siurprizas, kai po naujuju apie 50% gaus mazesne pasalpa g.gif Siuo atveju manau, vienintelis budas galintis bent kiek atkreipti demesi yra protestai verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Maksyte @ 2009 10 30, 17:02)
Pritariu... Keista, kad si karta niekas ne zodziu neuzsimena apie lubu mazinima, ko pasekoje griztama prie senuju ketinimu. Ir ziniasklaida tyli... Taip ir praslys, ko gero, sis istatymas. Is praktikos - ne visos mamytes ta zino, kai kurios ir tikisi, kad tik 10% sumazes ir dziaugiasi tuo. O bus siurprizas, kai po naujuju apie 50% gaus mazesne pasalpa g.gif  Siuo atveju manau, vienintelis budas galintis bent kiek atkreipti demesi yra protestai verysad.gif



Gal kas dalyvaujate Aktyviu Mamayciu Samburyje? Ar jos zada ka nors organizuoti? Ar jau rankas nuleido? Gal zinote kaip su jomis susisiekti?
Atsakyti
QUOTE(taskiukas @ 2009 10 31, 00:00)
Gal kas dalyvaujate Aktyviu Mamayciu Samburyje? Ar jos zada ka nors organizuoti? Ar jau rankas nuleido? Gal zinote kaip su jomis susisiekti?

http://www.supermama...howtopic=466372
ir facebook'e
Atsakyti