Įkraunama...
Įkraunama...

IEŠKINYS DĖL MOTINYSTĖS PAŠALPOS MAŽINIMO - 2

Mergaitės, kažkaip mintį pamečiau. Įvedė "lubas" ir dar išmokas 10% sumažino?
Atsakyti
lubu neivede ir nesvarse. Svarste tik 10 proc. bet dar irgi galutinai nenubalsavo
Atsakyti
QUOTE(amaliute @ 2009 07 11, 15:08)
6. dovi
7. daisy3.....................
Prisidedu ir as...
8. Amaliute



Noriu ir as jungtis smile:)
Atsakyti
QUOTE(amaliute @ 2009 07 11, 17:21)
Sveikos, as ir manau reika pasikonsultuoti dar su teisininkais ir tada jau pradeti....del laisko - esu rasiusi P.Brazauskui jam bunant valdzioje taip kad galiu prisideti ir P.Grybauskaitei rasant...klausykit o tos mamos kurios jau augina kudikius ka gaus antrais vaiko auginimo metais???


tai manau eik pradet po biski, kad paskui ilgai neuzsitestu. tos kurios pagal dabartini istatyma turetu gaut 85, gaus 75 proc dabartines ismokos, tai taip iseina kad ismoka sumazeja nebe 10 proc. bet 20 imant dvieju metu laikotarpi.

QUOTE(<aize> @ 2009 07 11, 18:26)
Aš manau, kad jau rugpjūti galim gauti pamažintas, nes įsigalios nuo 08.01, o pašalpas gausim jau rugpjūtį.


pasalpos mokamos uz praejusi menesi, taigi uz liepa dar turime gauti pagal sena tvarka, o rugseji jau pagal nauja.
Atsakyti
Laba,

Siuo metu mano maziukas saugiai pilvelyje, bet noreciau ir as prisijunkti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(VOLPEX @ 2009 07 09, 17:49)
motinystes ismokos, atitinkamai ju sumazinimas ar net visikas nuemimas, nepakeis sodros finansines padeties, jei nebus imtasi kitu sprendimu- taip  kad pasalpu mazinimas daugiau politinis sprendimas...manau, siekiant isiteikti pensininkams. tongue.gif

pagal toki projekta-koks jis dabar yra-mano asmenine ir profesine nuomone, tikrai ne.
beje, merginos-tai ka darom... kiek greitai visos po istatymo pataisos priemimo bus pasiruosusios apsispresti del bylos (nemanau, kad liks visos susirasiusios) ir paruosti tam pinigelius? smile.gif


As pasiruosusi ir apsisprendusi del bylos - nesitraukiu is uzimtu poziciju. Noriu to, kas priklauso man ir mano vaikui. Viskas. Mesiuos kartu su tom kurios bylinesis.
Atsakyti
tai gal pasvarstykim konkreciai, kiek ir ko reikia, kad zinotu visos kiek tai atseis, kokia eiga gali buti.
Atsakyti
QUOTE(ader @ 2009 07 13, 22:30)
tai gal pasvarstykim konkreciai, kiek ir ko reikia, kad zinotu visos kiek tai atseis, kokia eiga gali buti.


Reiketu ir man zinoti kiek viskas apytiksliai kainuos g.gif, kaip kas vyks.
Aciu
Atsakyti
Gaila, bet manau tikrai reikes sios proceduros. Seimas jau patvirtino mazinima, lieka tik prezidentes patvirtinimo....


Papildyta:
QUOTE(Auksine Zuvele Georgia @ 2009 07 13, 21:05)
As pasiruosusi ir apsisprendusi del bylos - nesitraukiu is uzimtu poziciju. Noriu to, kas priklauso man ir mano vaikui. Viskas. Mesiuos kartu su tom kurios bylinesis.


As prisidedu tikrai.
Atsakyti
Ziurejau siandien seimo posedi, tai pagal komiteto isvada, atemus 10 proc. dabartinems mamos, jie nepazeidzia jokiu lukesciu ir niekas cia atbuline data neisigalioja, mat sis mazinimas yra - SOLIDARUMAS mamu, krizes laikotarpiu, gelbejant valstybes biudzeta doh.gif

Idomu, kaip teisininkai i tai ziuretu g.gif
Atsakyti
as ir jungtis noreciau prie jusu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Skorpione @ 2009 07 14, 14:57)
Ziurejau siandien seimo posedi, tai pagal komiteto isvada, atemus 10 proc. dabartinems mamos, jie nepazeidzia jokiu lukesciu ir niekas cia atbuline data neisigalioja, mat sis mazinimas yra - SOLIDARUMAS mamu, krizes laikotarpiu, gelbejant valstybes biudzeta doh.gif

Idomu, kaip teisininkai i tai ziuretu g.gif


Juokas pro asaras. Ir kaip ta Lietuva vadinas? Teisine valstybe?
Atsakyti