Įkraunama...
Įkraunama...

Kreta

QUOTE(Samta0204 @ 2006 03 22, 13:29)
Kiekvienas turi savo nuomuonę, man knoso rūmai patiko, ir mūsų manimui vertėjo į juos važiuoti, nors nežadėdami ten pakeliui užsukom, ir šiaip knoso rūmai yra atrestauruoti ir tai aiškiai matosi jeigu ten teko būti mirksiukas.gif

Samta, Knossos rūmai Kretoje tikrai nėra atrestauruoti... smile.gif kai kurie iš pastatų yra atstatyti pagal tai, kaip kad manoma, kad galėjo atrodyt... bet atrestauruot ten nėra ką... freskos yra atrestauruotos, bet ir tai ne visos, o ir tai, ką matei Knossos - tai tik freskų kopijos, originalai yra Iraklio istorijos ir archeologijos muziejuje.. 4u.gif

Aš šiaip esu archeologė, jei ką... mirksiukas.gif
Atsakyti
Aš apie freskas ir kai kurios dalinai pastatus, ąsočius ir šneku, juk ne griuvėsiūų krūva ten guli .... ax.gif atstatymas, dalinis restavravimas ar kaip kitaip tai galima pavadinti 4u.gif jei ten nieko nebūta daryta tai akmenų ir dulkių krūvos tenais būtų 4u.gif
Atsakyti
Bandau dar karteli
Chania

user posted image
Papildyta:
Stai cia - prie Samarijos tarpeklio, i ji nesileidom, nes esam truputi tinginukai, plius tuo metu as jau laukiausi 5 men

user posted image

Sita nuotrauka daryta siaurineje Kretos puseje, kuri anot gidu- maziau "vaizdinga" , taciau akivaizdu, kad taip nera, gyvenviete - Plakias

user posted image

Elafonisi vietove, rojus, cia sakyciau graziausias papludimys, koki tik mateme Kretoje

user posted image

Vaizdas pro sonini masinos langa vaziuojant serpantinais (tokios tvoreles labai retai kur yra

user posted image

Stai tokiais serpantinais vazinejome beveik visa laika

user posted image

Zodynelis

user posted image

Kretos sostine - Heraklionas

user posted image

Ziedai ziedeliai..

user posted image

Stalagmitu stalaktitu oloje

user posted image

Dzeuso ola (ispudinga!) Lauke +35 laipsniai, oloje +5!

user posted image

Atsakyti
va pora nuotraukyciu jei kam idomu smile.gif siaip fotike daug,bet kompe radau tik tiek g.gif user posted image


Papildyta:
IMG]http://i58.photobucket.com/albums/g249/blackkiss_13/P7200052.jpg[/IMG]

user posted image


Papildyta:
user posted image




Papildyta:

user posted image



Papildyta:


user posted image

[
Papildyta:


user posted image


Papildyta:


user posted image




Papildyta:


user posted image




Papildyta:


user posted image





Papildyta:


user posted image





Papildyta:
user posted image
Papildyta:
user posted image

niu va..sorry, biski per dideles isejo blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Kliuxė @ 2009 08 13, 12:15)
Noreciau paklaust o kaip kainos Kretoje, gal kas neseniai buvot pasidalins ispudziais? smile.gif zadame vykti savaitei ir nesugalvojame kiek euru imt  g.gif




Man ta pati bėda-ruošiames kelionei ir svarstom apie pinigėlius. Radau šiokia tokią nuorodą, gal bent užves ant kelio
http://www.explorecr...ious/prices.htm

4u.gif
Atsakyti