Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų planavimas 2009

QUOTE(Letticija @ 2009 07 22, 13:04)
Sveikos, planuotojos 4u.gif

Prisijungiu smile.gif Klausimas: kokį pinigėlį dedat į batuką vaikui? Ir ar taip ir eina su tuo pinigėliu vaikas? g.gif

Dėjom 1Lt monetą ir vaikščiojo kuo puikiuasiai, netrukdėirnesakyk.gif aišku reikia gražiai įdėt po paduku vaiko, kad netrukdytų jam 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(estetė @ 2009 07 22, 12:29)
lotuliukas.gif  thumbup.gif
Jei ne aš, mūsų tėčiui irgi būtų lygiai tiek reikėję  drinks_cheers.gif

blush2.gif gudrybė ta, kad tėtukas myli savo "šlūbinį" ( hihihi.gif ) šviesų kostimą, tai nieko jam ir nebereikėjo, o mama irgi turėjo rūbus, tik jai veidelio piešimas ir plaukuosenos suglostymas kainavo tongue.gif sunglasses2.gif
Atsakyti
user posted image

cia vienas is dovyduko saldainiu popieriuku ax.gif ax.gif smile.gif dariau dariau ir padariau pagaliau smile.gif ACIU VISOMS MOKYTOJOMS smile.gif

P.S. kitaip idet nemokejau, tai kaip idejau taip
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zipkute: 22 liepos 2009 - 13:33
QUOTE(linuse @ 2009 07 22, 15:27)
Dėjom 1Lt monetą ir vaikščiojo kuo puikiuasiai, netrukdėirnesakyk.gif aišku reikia gražiai įdėt po paduku vaiko, kad netrukdytų jam  4u.gif
Papildyta:
o mama irgi turėjo rūbus, tik jai veidelio piešimas ir plaukuosenos suglostymas kainavo  tongue.gif  sunglasses2.gif

O aš pati susiglosčiau ir nusipiešiau, nes kartais kai suglosto ir nupiešia, tai reikia taisyti, o kai kitame mieste buvau ir patikimų rankų neturėjau, tai nerizikavau smile.gif

QUOTE(zipkute @ 2009 07 22, 15:32)
user posted image

cia vienas is dovyduko saldainiu popieriuku ax.gif  ax.gif  smile.gif dariau dariau ir padariau pagaliau smile.gif ACIU VISOMS MOKYTOJOMS smile.gif

P.S. kitaip idet nemokejau, tai kaip idejau taip

Labai gražu, šaunuolė mamytė smile.gif
Atsakyti
QUOTE(zipkute @ 2009 07 22, 14:32)
cia vienas is dovyduko saldainiu popieriuku ax.gif  ax.gif  smile.gif dariau dariau ir padariau pagaliau smile.gif ACIU VISOMS MOKYTOJOMS smile.gif

P.S. kitaip idet nemokejau, tai kaip idejau taip


Tikra saaunuole! thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(zipkute @ 2009 07 22, 14:32)
user posted image

cia vienas is dovyduko saldainiu popieriuku ax.gif  ax.gif  smile.gif dariau dariau ir padariau pagaliau smile.gif ACIU VISOMS MOKYTOJOMS smile.gif

P.S. kitaip idet nemokejau, tai kaip idejau taip


Gal pasidalintum iš kur tą foną gavai? rolleyes.gif
thumbup.gif atrodo
Atsakyti
Vitaliux - temutė į pabaigą, lauksim naujos ax.gif
Atsakyti
QUOTE(giedruole @ 2009 07 21, 23:59)
4u.gif
Na as galiu siuo klausimu pasigirti tuo, kad mano tevai issaugojo mano pacios kriksto marskinelius, su kuriais mane kadaise krikstijo. Juos pasiuvo mano kriksto mama is naturalaus silko, rankomis, jie labai mieli, nes juose yra labai daug teigiamos energijos. Ir as su jais krikstijau savo sunu, visai nekreipdama demesio i siuolaikines madas. Dabar marskineliai garbingai guli spintoje, su jais krikstysiu visus vaikus, kiek turesiu. O gal dar ir anukams liks, is kartos i karta. Man jie - sventi.

labai miela, aš irgi esu sentimentali tokiems dalykams, turiu ir savo krikštynų rūbą, bet jis toks neaprengiamas, labiau tiktų naujagimiui užkloti ar apgaubti, o maniškė jau beveik dviejų metukų, tai nenaudosiu, nors minčių irgi buvo
o skraistę papildomai ant marškinukų dėjote?
būtų labai šaunu, jei ir nuotraukytę įkeltumėt smile.gif

beje, noriu visų paklausti, ar buvo tokių, kurios nedėjote įprastinės skraistės? nes tiek biblijoj, tiek iš senovės girdėtas ir minimas yra "baltas krikšto rūbas", kada čia atsirado būtent "skraistė"? ar tai jau reiškia, kad jei vaikiukas aprengtas baltu kaip sniegas natūraliu rūbeliu jis negali būti taip krikštijamas be jokios papildomos skraistės? būtų keista g.gif tai kaip tuomet, jei krikštijamas suaugęs vyras, irgi perka skraistę? labai abejoju smile.gif
Atsakyti
Mielos mamos,

kas liečia krikštynų dėžę - ermitaže dekupažui nuostabios dėžės ir kaina 29,99 Lt (dabar užvežimo laukia nes išpirko) tai nepatingėkit pačios nusipirkt o po krikštynų kai bus laiko pasidarysit pačios. Bent jau aš taip darysiu greitu metu, turiu žurnalą dekupažas, pasakysiu kaip sekėsi. Ar bus ne nuostabi dovaną Jūsų krikštukui? Nebūtinai iki krikštynų ją turėt
mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(estetė @ 2009 07 22, 16:35)
Vitaliux - temutė į pabaigą, lauksim naujos  ax.gif

jei nesupyksit aš paruošiau įdėjau dar turėtos informacijos ax.gif
Atsakyti
atidariau temute... NAUJA TEMUTĖ


UPS...PASKUBEJAU.... blush2.gif BANDAU TRINT LAUK....

NEIŠSITRINA verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vitaliux: 22 liepos 2009 - 15:04
QUOTE(Emmy @ 2009 07 22, 15:57)
Mielos mamos,

kas liečia krikštynų dėžę - ermitaže dekupažui nuostabios dėžės ir kaina 29,99 Lt (dabar užvežimo laukia nes išpirko) tai nepatingėkit pačios nusipirkt o po krikštynų kai bus laiko pasidarysit pačios. Bent jau aš taip darysiu greitu metu, turiu žurnalą dekupažas, pasakysiu kaip sekėsi. Ar bus ne nuostabi dovaną Jūsų krikštukui? Nebūtinai iki krikštynų ją turėt
  mirksiukas.gif
Papildyta:

jei nesupyksit aš paruošiau įdėjau dar turėtos informacijos  ax.gif


NA tarkim ta info gera norinčioms ir galinčioms dekupažuoti...
Teisingai..bet juk ne visi ANGLŲ kalbos mokosi patys ,namuose..vis tik daug žmonių lanko kursus.
Vieni sportuoja patys namuose, kiti eina pas trenerius...
Vieni savo sugedusi kraną remontuoja patys, kiti kviečia santechnikus...
TAi liečia visas gyvenimo sritis...galiu ir pati nagus nusidildinti, bet kai manikiūristė juos sutvarko jaučiuosi gražesnėsmile.gif

TOdėl palikim taip kaip yra..kas gali ir nori perka , o kas negali ieško pigiau ar net patys bando:)

JUk kiekviena prekė turi savo kainą ir pirkėją.....
Kiekvienas dalykas gali turėti pakaitalą, už atitinkamai mažesnes kainas....kartoninė dėžė, batų dėžė or pan.

Aš savo krikšto sūnaus dėžę užsakinėjau ne pas Estetę( bet jos dėžės mane sužavėjo ir tikrai jos dėka jos man užsireikė) , ir man darė už savikainą tai dėžė 36.99, jos atsiuntimas 12 litų, servetėlės, dažai, kiti pričendalai tikrai ne 10 litų kainavo...
Ir galutinė suma SAVIKAINA gavosi tiktai ne 30 litų.....

SĖKMĖS VISOMS KUO DIDELIAUSIOS:)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ingriduska: 22 liepos 2009 - 15:08
QUOTE(vitaliux @ 2009 07 22, 16:02)
atidariau temute... NAUJA TEMUTĖ
UPS...PASKUBEJAU.... blush2.gif  BANDAU TRINT LAUK....

NEIŠSITRINA  verysad.gif

bet dar gali pataisyti maždaug pusvalandį nuo temos sukūrimo, apačioje spausk keisti ir koreguok 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vitaliux @ 2009 07 22, 17:02)
atidariau temute... NAUJA TEMUTĖ
UPS...PASKUBEJAU.... blush2.gif  BANDAU TRINT LAUK....

NEIŠSITRINA  verysad.gif

galiu permest tau į až vidų, ok? ten papildymų padariau tiesiog pakeisk vidų, ok?
Atsakyti