Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų planavimas 2009

QUOTE(Geltona @ 2009 07 22, 12:35)
Man irgi panašios reikia... Labai gražios pas Estetę, bet ir brangios  doh.gif


Bet tai groziai kokie ten bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Geltona @ 2009 07 21, 09:16)
Jo aš jau vakar išknisau, kad tas helis baisiai brangus  doh.gif Vestuvių temoj mačiau panos kooperuojasi ir ima vieną baliona dviese. Tik ten kalba, kad su 5litrais 200vnt. prisipučia  g.gif

Teks bandyt kogero pigiausių balionų jau pripūstų ieškoti...

tai matyt ta konsultante kurios as klausiau ne ka apie tuos helio duju balionus ir teismano hihihi.gif hihihi.gif nes as kai klausiau kiek galima is 5l pripust tai sake kad apie 50 balionu tik biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Geltona @ 2009 07 22, 12:56)
Aš gi nesiginčiju. Žinau kad rankų darbas brangus  smile.gif beja, prieš kiek laiko reikia užsisakyti pas tamstą? Bo neatmetu galimybės, kad tiesiog nerasiu kitos išeities  doh.gif

Prieš pora savaitėlių gerai būtų žinoti smile.gif

QUOTE(veiva @ 2009 07 22, 12:57)
Bet tai groziai kokie ten  bigsmile.gif

Ačiū už palaikymą drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Geltona @ 2009 07 22, 11:35)
Man irgi panašios reikia... Labai gražios pas Estetę, bet ir brangios  doh.gif

niekada rankų darbas ir dar vienetinis nebuvo pigus 4u.gif aš galvoju ne apie kainą, o apie reakciją gavus tokią dovaną wub.gif

o kas blogiausia, kad kartą paragavęs negali sustot doh.gif blush2.gif
Papildyta:
Greituoju būdu bandau suskaičiuoti, kiek mums atsiėjo krikštynos mastau.gif
Apranga:
krikstuke 150
mama 50
tetis 0
Viso 200 ax.gif

foto 100 (tik fotografavimas, padarymas foto atskirai pagal poreiki)
uzstale 650
dovanos 200 (tik maza dalis, nes didžiąją dalį krikštamotė buvo pasiruošusi pati)
papuosimai 100 (pradedant kvietimais, baigiant boružėlėmis ant ramunių puokštės)
Viso 1050 smartass.gif

Tai suma sumarum 1250 Lt - dukrytės krikštynų šventė (pietūs pas tėvus "ant pievutės", 16 vnt suaugusių +3 vaikiukai, kurie tik pūtė muilo burbulus ir lakstė aplink stalą) thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(linuse @ 2009 07 22, 13:26)

lotuliukas.gif thumbup.gif
Jei ne aš, mūsų tėčiui irgi būtų lygiai tiek reikėję drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Ausrine19 @ 2009 07 21, 23:56)
Labas vakaras mergaites 4u.gif  Skaiciau skaiciau cia pasakojimus apie krikstynas ir niekur neradau,kad butu muzikantai. smile.gif Sakykite ar jie pas nieka nebuvo?! Mes galvojame apie muzikanta(taip pasiilgom graziu dainu)... g.gif

labas mamytes 4u.gif pas mus muzikantai tikrai bus nes svente planuojame ne maza, tad manau jog padainuoti ir pasisokti tikrai noresis mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(lietuvaite001 @ 2009 07 22, 11:00)
O čia mūsų krištadėzė


Grazu thumbup.gif , kiek mokejai jei nepaslaptis? ax.gif
Atsakyti
Sveikos, planuotojos 4u.gif

Prisijungiu smile.gif Klausimas: kokį pinigėlį dedat į batuką vaikui? Ir ar taip ir eina su tuo pinigėliu vaikas? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Milera @ 2009 07 22, 11:58)
tai matyt ta konsultante kurios as klausiau ne ka apie tuos helio duju balionus ir teismano hihihi.gif  hihihi.gif nes as kai klausiau kiek galima is 5l pripust tai sake kad apie 50 balionu tik biggrin.gif


Tai itkrai pamelavo, nes skaičiuojant- baliono nuoma 200 lt. 50 balionu po 4 lt. tai parduotuvej tiek kainuoja pripustas balionas. O kur dar pardei pelnas?? manau tikrai galimadaugiau...

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dije: 22 liepos 2009 - 12:32
QUOTE(Letticija @ 2009 07 22, 13:04)
Sveikos, planuotojos 4u.gif

Prisijungiu smile.gif Klausimas: kokį pinigėlį dedat į batuką vaikui? Ir ar taip ir eina su tuo pinigėliu vaikas? g.gif

dėjom vieną litąsmile.gif Jis 9 men darnevaikšto, bet su tuo pinigu prabuvo visas krikštynas
Atsakyti
QUOTE(lietuvaite001 @ 2009 07 21, 23:49)
Na va, jau ir mes baigiam pasiruošt krikštynoms. Dabar vynioju saldainius, etiketės ant butelių jau užklijuotos smile.gif
Taip pat balandžiai jau užsakyti, balionai heliniai irgi.
Bet va, tik šiandien gavau suknytę, tai pasirodo truputį diddoka mano pupai, teks ryt maldaut , kad kasnors patvarkytų. Forumietė Laurax pasiuvo nuostabę juostelę ant galvytės. Ai dar laukiu Vitaliux siuntinuko, ryt manau tikrai gausiu. Pas ją užsakiau pagalvėlę (dovana krikštatėviams) ir įsakymai ant drobės krikštatėviams, taip pat maišiukus.
Seneliams užsakiau rankšluostukus iš Urtės tekstilės, labai thumbup.gif  Močiutės dar gaus po medinį šaukštą išdegintą.
Pas mus taip apgaubs burbulų lietus išėjus iš bažnyčios. mirksiukas.gif
Tik labai vargau su albumu, niekur neradau maziuko, ir kad būtų įmanoma parašyt linkėjimus. Paliesim svečiams , kad parašytų. Tai šiokį tokį radau Maximoj, viršelį planuoju pati dar kanors papuošti.
tai va..



o saldainius kai vyniojate, tai sukate dar i kokia folija ar ka?

kur uzsakinejot ar pirkot drobe su isakymais krikstateviams?



dar noriu paklaust kur yra pirkt tu boruzeliu (tik ne kaune)
Atsakyti
QUOTE(zipkute @ 2009 07 22, 15:02)
o saldainius kai vyniojate, tai sukate dar i kokia folija ar ka?

kur uzsakinejot ar pirkot drobe su isakymais krikstateviams?
dar noriu paklaust kur yra pirkt tu boruzeliu (tik ne kaune)

Saldainiuose jau būna folija ir dar vienas baltas popierėlis, jį su abiem šitais popieriukais iškelsite ir įvyniosite į pasiruoštą šabloniuką smile.gif
Atsakyti