Įkraunama...
Įkraunama...

Gražios mintys apie vaikus

QUOTE(Shalimar @ 2013 08 09, 19:04)
Sėkmė šeimoje priklauso nuo prasmingų pokalbių su sutuoktiniais ir vaikais. Nutrauk šiuos pokalbius, ir šeimos nebeliks.

Robin Sharma

Tiesa. Daug jo gerų minčių yra smile.gif
Atsakyti
Žavesys

Mūsų dukra tada jau buvo kietai įmigusi. Virš antklodės tebuvo viena mažutė rankelė. Joje - visa mano širdis.

/Hugo Williams/
Atsakyti
Gyvenimo prasmė

Žmogaus gyvenimas - kaip dykuma. Jame tėra smėlis, kol Dievas padovanoja dukterį. Kas neturi dukros, turėtų įsidukrinti, nes mergaitės širdyje prabyla laiko slėpinys ir prasmė.

/Kahlilis Džibranas/
Atsakyti
QUOTE(Pingvinukas @ 2013 09 09, 13:33)
Gyvenimo prasmė

Žmogaus gyvenimas - kaip dykuma. Jame tėra smėlis, kol Dievas padovanoja dukterį. Kas neturi dukros, turėtų įsidukrinti, nes mergaitės širdyje prabyla laiko slėpinys ir prasmė.

/Kahlilis Džibranas/



na iš ties gražūs žodžiai, turintiems dukras, bet...... viena vertus ,,diskriminacija" berniukų atžvilgiu..... nors iš tiesų dauguma mamyčių nori būtent mergaičių... kita vertus , tos įdukrintos mergaitės nėra jau tokios šventos..... mano kolegė eina kryžiaus kelius, kad atsisakyti įdukrintos mergaitės, kuri šiuo metu paauglė...

atsiprašau, gal čia buvo ir ne vieta komentarams blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(sidrulka @ 2013 09 09, 15:19)
mano kolegė eina kryžiaus kelius, kad atsisakyti įdukrintos mergaitės, kuri šiuo metu paauglė...



o ką daro ta mergaitė, kad atsisakyt nori?
Atsakyti
QUOTE(devuška @ 2013 09 09, 22:29)
o ką daro ta mergaitė, kad atsisakyt nori?



bėga iš namų, negrįžta per naktis, vagia.....
Atsakyti
QUOTE(sidrulka @ 2013 09 09, 22:50)
bėga iš namų, negrįžta per naktis, vagia.....


Pff, bet taip ir savas vaikas gali elgtis paauglystėj bet savo juk neatsisakytų? Tai kam pasiėmė globot ir kratosi atsakomybės
Atsakyti
QUOTE(devuška @ 2013 09 09, 23:09)
Pff, bet taip ir savas vaikas gali elgtis paauglystėj bet savo juk neatsisakytų?  Tai kam pasiėmė globot ir kratosi atsakomybės



tai va va, kad ir savas gali ir nežinia ko tikėtis.... o kai svetimas, tai yra ką ,,kaltinti"....

bet mes čia nukrypome nuo gražios temos smile.gif smile.gif
Atsakyti
Kai tu ramiai miegi savo lovelėje, aš kartais paimu tavo rankutę. Kaip gera savo delne jausti tavo ramybę ir tyrumą.

/Linda Macfarlane/
Atsakyti
QUOTE(sidrulka @ 2013 09 09, 15:19)
.. nors iš tiesų dauguma mamyčių nori būtent mergaičių...

Tikrai ne.. Va mano pazistama nori berniuko nuo pradziu, o turi 6 (!!!) dukras. Bet sake nesustos, planuoja septinta, nes vistiek reikia berniuko biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Shalimar @ 2013 09 10, 12:06)
Tikrai ne.. Va mano pazistama nori berniuko nuo pradziu, o turi 6 (!!!) dukras. Bet sake nesustos, planuoja septinta, nes vistiek reikia berniuko biggrin.gif



biggrin.gif thumbup.gif čia mamytei, ar tėveliui labiau reikia sūnaus? biggrin.gif

žinau atvejį, kai buvo dvi mergaitės, rizikavo sūnaus ir trečias kartas- dvynukės mergaitės smile.gif bet žinau ir atvejį, kur penkios dukros, o šeštas sūnus thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sidrulka: 10 rugsėjo 2013 - 11:42
biggrin.gif

user posted image
Atsakyti