Įkraunama...
Įkraunama...

Gražios mintys apie vaikus

Žodžiai iš kino filmo.

Aš žinau kaip mane myli mamytė, nes aš vienintelis žinau, kokia širdis jos viduje wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pingvinukas: 27 birželio 2013 - 07:59
QUOTE(Averita @ 2013 04 18, 12:16)
Kasdien dėkoju Dangui už laimę būti su tavim, mano vaike. Neatsiprašinėk manęs už savo vaikiškas pražangas. Jos tokios menkos palyginti su manosiomis. Gyvenu daug ilgiau už tave ir daug ko išmokau, o vis tiek prarandu, palieku, pamirštu, ir pažymiai ne patys geriausi… Blogiausia – užsižaidžiu savo bėdų dėlionėmis ir nepastebiu tavo vaikiško rūpesčio. Ne visada išgirstu, ką man sako tavo tikros ir tariamos ligos, tavo kaprizai, tavo tylus liūdesys.
Atleisk man, tu vertas tobulos meilės ir tobulo teisingumo. Tu augi žiūrėdamas į mane, o aš vis mokausi ir mokausi iš savo klaidų. Atsiprašau už amžiną laiko skolą, už skubinimą ir vėlavimą, už pakeltą balsą, už nuobodžius klausimus ir paruoštus atsakymus.
Tu išmintingas, vaike. Taip greit nusišluostai ašaras ir vėl juokiesi. Aš mokausi iš tavęs. Nedėkok man už tai, kad esu tavo mama – tai aš tau dėkoju už tai, kad esi. Nedėkok man už meilę – aš pati iš tavęs ją imu. Suirzusią, griežtą, negerą, negražią, – tu myli mane visokią. Kad ir ką padaryčiau, seki paskui mane, glaudiesi ir manimi pasitiki. Tik tu taip gali, mano vaike. Aš mokausi iš tavęs.
Nedėkok, kad tave auginu, – aš augu kartu su tavim. Niekada nesijausk man skolingas. Apsikabinkime stipriai,nes galėjome ir nesusitikti.
Tyras dangaus gabalėli, ačiū, kad nukritai man į širdį. Kad angelo rankomis laikai mane ir lydi...

Mama


Tobula,taip tiksliai aprasyta rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(*Avietėlė* @ 2013 06 30, 21:23)
Tobula,taip tiksliai aprasyta rolleyes.gif


wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Pingvinukas @ 2012 11 15, 12:16)
Jei būčiau žinojęs, kad turėti anūkų taip smagu, būčiau susilaukęs jų anksčiau.

Nežinomas autorius


thumbup.gif
Atsakyti
Я вчера в углу стояла...
Я наказана была...
А за что мне вдруг попало?
Так понять и не смогла...
Я на папиной «Тойоте»,
У стекла, ближе к рулю,
нацарапала отверткой:
«Папа!!! Я тебя люблю!!!»...
Нацарапала красиво,
фразу из красивых слов!
Разве это справедливо...
ставить в угол за ЛЮБОВЬ?
Atsakyti
Averita...nu ir pasirinkusi...tokių...taiklių...tiksliai į širdį wub.gif ...save matau/girdžiu vaikuose...vis dar...turbūt visados taip bus...

QUOTE(Pingvinukas @ 2013 02 24, 08:11)
Iš Wm. Paul Yong knygos "Trobelė".

Kai prisimenu kiekvieną savo vaiką, suvokiu, kad ypač myliu kiekvieną iš jų.  wub.gif

Skaičiau...išsirašiau wub.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sobieska: 14 liepos 2013 - 23:15
QUOTE(Shalimar @ 2013 07 12, 20:40)
Я вчера в углу стояла...
Я наказана была...
А за что мне вдруг попало?
Так понять и не смогла...
Я на папиной «Тойоте»,
У стекла, ближе к рулю,
нацарапала отверткой:
«Папа!!! Я тебя люблю!!!»...
Нацарапала красиво,
фразу из красивых слов!
Разве это справедливо...
ставить в угол за ЛЮБОВЬ?


Kaip grazu,susigraudinau cray.gif ir norisi tikėti,kad taip nebūna.
Atsakyti
QUOTE(burbuline @ 2013 07 15, 21:17)
Kaip grazu,susigraudinau cray.gif ir norisi tikėti,kad taip nebūna.

Kaip viena vyras sio eilerascio komentaruose parase - man nebutu grazesnio papuosimo masinai smile.gif
Atsakyti


QUOTE(Shalimar @ 2013 07 12, 21:40)
Я вчера в углу стояла...
Я наказана была...
А за что мне вдруг попало?
Так понять и не смогла...
Я на папиной «Тойоте»,
У стекла, ближе к рулю,
нацарапала отверткой:
«Папа!!! Я тебя люблю!!!»...
Нацарапала красиво,
фразу из красивых слов!
Разве это справедливо...
ставить в угол за ЛЮБОВЬ?


Aš FB tokia pat tema radau žodžius: (rusų kalba, bet pabandysiu pažodžiui išversti)
"nėra gyvenime dviprasmiškesnio jausmo, nei matyti ant savo naujutėlaitės mašinos vinimi išraižytus žodžius: Tėveli, aš tave labai MYLIU"

wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Sėkmė šeimoje priklauso nuo prasmingų pokalbių su sutuoktiniais ir vaikais. Nutrauk šiuos pokalbius, ir šeimos nebeliks.

Robin Sharma
Atsakyti
QUOTE(Flossy Lady @ 2013 04 07, 11:45)
Siandien ryte atsikelusi paskaiciau apie musu mazuosius stebuklus ir jauciu, kad pasikroviau ilgam gerosios energijos  wub.gif  wub.gif . Tokie grazus zodziai, paveiksleliai - tiesiog siela dainuoja thumbup.gif !!!


O as dazniausiai apsizliumbiu cia atejus doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
Dukros brangesnės už auksą. Jos brangesnės už pačias šauniausias svajones. Dukra - tai dalis tavęs ir tavo dovana pasauliui. Ji - pasaulio viltis, kurią gali mylėti.

/Pam Brown/
Atsakyti