Įkraunama...
Įkraunama...

Gražios mintys apie vaikus

QUOTE(rooosa2 @ 2012 07 07, 21:26)
Virsta vakaras auštančiu rytu,
Blausias rūkas kažkur tarp kalnų,
Jei kas nors manęs paprašytų,
Apsakyt ką dabar aš jaučiu.

Nesakyčiau, kad skauda, kad gelia...
Nesakyčiau, kad tolsta viltis,
Ir kad mažą vaikelio rankelę,
Sapne glostau, mana paslaptis...

Širdį, lūpas, akis atiduočiau
Už stebuklą karštai melsdama,
Kad tik mano ranką laikytų,
Ir paglostęs sakytų "Mama"...

Super wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Iš Nora Roberts knygos "Viešos paslaptys"

Blogiausia, kad kartais nutinka taip, jog pergyveni savo vaiką. Kai taip nutinka, žinai, kad tavęs jau nebeištiks didesnis skausmas.


Kūdikis gerokai pakeičia žmogų.



Rooosa2, labai gražūs žodžiai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(rooosa2 @ 2012 07 07, 21:26)
Kad tik mano ranką laikytų,
Ir paglostęs sakytų "Mama"...

kaip išjausta ir jautru wub.gif
Atsakyti
Mama turi skatinti savo vaikus kiekvieną progą "pašokti iki saulės". Gal jie ir nepasieks saulės, bet bent jau pašoks nuo žemės.
/Zora Neale Hurston/
Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2012 07 26, 22:25)
Mama turi skatinti savo vaikus kiekvieną progą "pašokti iki saulės". Gal jie ir nepasieks saulės, bet bent jau pašoks nuo žemės.
/Zora Neale Hurston/

Ech.. sirdele uzkabino.. labai grazu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2012 07 26, 22:25)
Mama turi skatinti savo vaikus kiekvieną progą "pašokti iki saulės". Gal jie ir nepasieks saulės, bet bent jau pašoks nuo žemės.
/Zora Neale Hurston/




Superiniai žodžiai smile.gif


O aš savo pilvelyje esančiam leliukui sakau: "Jei aš tave taip karštai mylėjau tau dar nesant, pagalvok, kaip aš tave mylėsiu visą gyvenimą" smile.gif
Atsakyti
man labai patinka pasakecia apie is gaisro savo vaikus nesanti varna. jis ju vis klausineja, ar jie irgi ji nestu is degancio misko. ir gaves teigiama atsakyma ismeta. tik paskutini isnese is gaisro nes jis pasake: "ne, as turesiu nest savo vaikus"
Atsakyti
Gyvenime reikia ismokti paciai buti laimingai, pagimdyti vaikus, ir ismokyti vaikus buti laimingais...Autorius nezinomas
Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2012 07 01, 13:01)
Ryškiausi pokyčiai po vaikų gimimo yra šie:

Vaikų klegesys tampa tavo namų muzikiniu fonu.

Didžiausia svajonė - išsimiegoti.

Pradedi pastebėti visas nėščias moteris ir mažus vaikus. (Kur jie buvo anksčiau?)

Knygų lentynas papildo naujausios knygos apie vaikų auklėjimą.

Namų interjeras įgauna naują tendenciją - žaislai, žaisliukai...ar yra nors viena vieta namuose be jų?

Pusryčiai - 15 val. tapo įprastu reiškiniu.

Pradedi suprasti teletabius. Jie tau netgi patinka.

Įgauni sugebėjimą užmigti vos padėjus galvą. Dažnai šalia vaiko. Su drabužiais.

Žurnalus moterims pakeičia žurnalai vaikams ir apie vaikus.

Šlubuoja atmintis: nebeprisimeni, kada paskutinį kartą buvai kine/teatre ar restorane be vaikų.

Iš kitos pusės lavėja matematikos įgūdžiai - žinai vaiko kiekvieną priaugtą gramą ir centimetrą.

Tapai visavertės mitybos eksperte (nori, kad vaikas gautų kuo daugiau vitaminų).

Tapai medicinos eksperte - žinai ką ir kuo gydyti, dar ir draugei patarsi, susirgus jos vaikui.

Tačiau auklėjimo ekspertės įgūdžiai greitai išgaruoja. Taip lengva būdavo auklėti svetimus vaikus.

Pradedi suprasti, ką norėjo pasakyti tėvai: „Kai turėsi savo vaikų, mus suprasi". Tėvai buvo teisūs.

Tavo smegenys dirba kaip interneto paieškos sistema Google. Per dieną iškyla šimtai klausimų: Kodėl nemiega? Per ilgai miega? Nevalgo? Kodėl visą dieną valgė? Kodėl neramus? Kada iškelti į kitą kambarį? ir panašūs klausimai.

Padidėjo mano širdis. Nežinojau, kad taip beprotiškai mylėsiu savo vaikus.


Aukso zodziai thumbup.gif
Atsakyti
''...Augdami vaikai puoselėja ir tobulina mus. Nors fiziškai maži, jie dvasiškai dideli ir nepakartojami, o mes jau užaugę ir dažniausiai gerokai apgedę. Iš naujo turime kurti save. Kad būdami seni galėtume sugrįžti ten, nuo ko viskas ir prasidėjo.''
/Justina Kuckailienė/
Atsakyti
Algirdas Meškauskas

Pažiūrėk į vaiko akis

Prisimink savo žvilgsnį vaikystėj.
Buvo tiek saulės, o jau daug kam atėjo naktis...
Vaizdai ir garsai nutolo ramybėj
Ir liko tik tiek, kiek matė vaiko akis...


Algirdas Meškauskas

**********

Taip smagu, taip gera matyti –
bėga nuo kalno mano vaikystė,
lekia per rugpjūčio ražienas.
Pribėga artyn – o gi verkdama.
Prašo, kad neišeičiau, nepalikčiau jos.

– Turiu eiti, sakau,
– turiu užaugti ir tave sutikti savo vaikuose.
Taip ir susitikom. Tik ji manęs nebeatpažino
Atsakyti
Visgi, labai patiko wub.gif
Atsakyti