Įkraunama...
Įkraunama...

SUKNELĖS

QUOTE(nuosirdi @ 2009 06 27, 20:23)
aš tai sutinku būti barama ir gauti diržo, kad po jo išdrįsčiau suknutę pradėt megzt blush2.gif Viliuteee, mušk ir negailėk biggrin.gif  4u.gif  mirksiukas.gif



tai gerai,imu diržą ir sakau,po mėnesio noriu pamatyti nuoširdi svajonių suknelę smile.gif
Atsakyti
Vajarguteliau, jau 9 puslapiai...o as tik svenciu ir svenciu bei po visokias sunu parodas lakstau...vasara toks metas - per tuos tusus ner kada nei temos sekt doh.gif sirdis plysta, kad ''sukniose'' nedalyvauju...
QUOTE(niuma @ 2009 06 23, 13:19)
...Šildot mano širdį girdamos dangišką žydrynę  wub.gif

Labai daili suknute, taip graziai prigludusi wub.gif
QUOTE(Viliuteee @ 2009 06 23, 15:51)
na ir rodausi,kai kas jau gal ir matyta ax.gif

Labai dailiai atrodo. Tik kaip tai padaryti, man visiska mistika blush2.gif bet jauciu kai ipranti, turetu visai greit gautis?
QUOTE(zaniatja @ 2009 06 24, 13:48)
Sveikos,
ikvepta Jusu visu ir as vakar jau nusipirkau siulus suknelei ir pradejau nert.  g.gif
Ziuresim kas gausis, tikiuosi siuliukai i bala ismesti nebus. Jei kas neasku pasidarys, tai jau kreipsiuosi i profes.  4u.gif

Malonu malonu, visada prasom i mezgejeliu buri. 4u.gif
...na likusius 6 puslapius pasiliksiu pakomentuoti rytojui...
Atsakyti
QUOTE(Viliuteee @ 2009 06 27, 20:54)
tai gerai,imu diržą ir sakau,po mėnesio noriu pamatyti nuoširdi svajonių suknelę smile.gif

mellow.gif turbūt būsiu prisišnekėjusi mastau.gif hihihi.gif laugh.gif
Bet per mėnesį... turbūt nepavyks rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(inesasim @ 2009 06 27, 20:31)

o jūs tokios niekas nenėrėt - man labai gražu wub.gif niu bet ir vėl vašelis doh.gif o jei su virbalais rolleyes.gif

Aš turiu jau nunėrus ir jau rodžiausi berods g.gif . Pakartosiu, gal nesupyksit
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Viliuteee @ 2009 06 27, 15:39)
pagaliau užbaigiau dar vieną juodukę,ji vėl mano manekenui per didelė smile.gif

user posted image[



Viliuteee, nuostabu!!!!

Sita tema jau senai skaitau, tik sukneliu megzti niekaip nepasiryztu. Tiesiog ju nenesioju. Tai galvoju, tiek darbo, o bus spintoj. Gaila sugaisto laiko. Na, bet matyt jau laikas kazka pradet.

Tiesa, savo pirmaja suknele nuneriau budama 6-oj klasej, is lino, toookia grazi buvo, saules kliosu. Reiks paieskot, jei kandys nesuede. Gal pavyktu isardyti ir prikelti antram gyvenimui.

Viliutee, o kiek gramu siulu sueina tokiai moheriukei? Na, nors mazdaug... ir kur perki?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ryke: 28 birželio 2009 - 08:25
Vajei, kiek aš čia grožybių pražiopsojau. Šaunuolės visos, net neišvardinsiu visų ir bijau kurios nepaminėt. O apie Viliuteees stebuklus visai patyliu. Turiu pradėjus ir aš lininę paparastutę suknikę, tik per vaikus, daržus, alergijas visokias ir svečius labai nėr kada rimčiau prisėst. Niu, gal šioj temoj ir spėsiu g.gif
Atsakyti
QUOTE(Viliuteee @ 2009 06 27, 15:39)
labai malonu,kad randat ką pasiskolinti,bet aš deja taip ir neprisiruošiu(tiksliau nerandu laiko jai užbaigti) smile.gif


nu grazu begalo wub.gif as vis pamatau Viliutes mocheriukes ir vel uznizta nagai pasiimti siuliukus paruostus savajai... bet... turbut man ji neiveikiama sad.gif
Atsakyti
[quote=Kristinakristina,2009 06 27, 22:06]

Labai dailiai atrodo. Tik kaip tai padaryti, man visiska mistika blush2.gif bet jauciu kai ipranti, turetu visai greit gautis?

Tikrai nėra čia jokios mistikos.Viskas labai paprasta,kas pabandė,tas įsitikino. smile.gif
Papildyta:
[quote=nuosirdi,2009 06 28, 00:22]mellow.gif turbūt būsiu prisišnekėjusi  mastau.gif  hihihi.gif  laugh.gif
Bet per mėnesį... turbūt nepavyks rolleyes.gif
[/quote]


pavyks pavyks,tu tik pasistenk ,o jei tingulys aplankys,aš karts nuo karto su diržu pasirodysiu ir tave paskubinsiu biggrin.gif
Papildyta:
[quote=Ryke,2009 06 28, 09:25]Viliuteee, nuostabu!!!!



Viliutee, o kiek gramu siulu sueina tokiai moheriukei? Na, nors mazdaug... ir kur perki?
[/quote]

suknelei sumezgiau 5 po 25 g Kid moherio BBB(itališka).Perku parduotuvėje.
Papildyta:
O apie Viliuteees stebuklus visai patyliu.

aš tai visus visų rankų darbus laikau didesniais ar mažesniais stebuklais,ypač Jūsų jaunų mezgėjėlių.Balionėliai jums visoms jaunosioms auksarankėms 4u.gif 4u.gif
Papildyta:
[quote=Zuviukas:),2009 06 28, 11:33]nu grazu begalo wub.gif as vis pamatau Viliutes mocheriukes ir vel uznizta nagai pasiimti siuliukus paruostus savajai... bet... turbut man ji neiveikiama sad.gif
[/quote]

jau tau tai tikrai įveikiama.Tad virbaliukus į rankas ir pirmyn,labai lauksiu pasirodymo. ax.gif

O aš skubu labai su savo krikšto rūbeliais,iki liepos 5,turiu užbaigti net 7 komplektukus(trys iš jų mocherinukai)lotuliukas.gif

O dar ir nuotakos suknelė doh.gif
Va tokia tat mano atostogų pradžia biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Viliuteee: 28 birželio 2009 - 11:25
mergaitės bigsmile.gif
Kokie grožiai wub.gif
Jurgičiukas, fantastika thumbup.gif
Ligičiukas, fantastika thumbup.gif
Viliuteee, fantastika thumbup.gif
Į vieną pažiūriu, į antrą, į trečią - net nežinau kuri gražesnė. reiktų išsirinkt, tai negalėčiau doh.gif trubūt imčiau visas tris biggrin.gif

o dėl moheriukių, tai tikrą tiesą Viliuteee sako - nieko per daug sudėtingo ten nėra ax.gif gal netgi paprasčiau, nei tarkim airiškais nėriniais nunerti. ir greičiau.
mezgiau ir aš žiemą, tik aš matyt siūliuką pasirinkau per storą. Vat Viliuteees tokios lengvos atrodo, kaip pūkeliai, o mano tokia sunkoka ir labai jau pasišiaušus biggrin.gif
o kai pamatai kainas nertų megztų suknių parduotuvėse doh.gif , tai iš kart noras kyla gamintis pačiam. net ir iš brangesnių siuliukų, vistiek pigiau gaunas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Viliuteee @ 2009 06 28, 12:19)
O aš skubu labai su savo krikšto rūbeliais,iki liepos 5,turiu užbaigti net 7 komplektukus(trys iš jų mocherinukai)lotuliukas.gif

O dar ir nuotakos suknelė doh.gif
Va tokia tat mano atostogų pradžia  biggrin.gif

Čia kad galutinai visos kompleksus įsivarytume? cry.gif
Atsakyti
QUOTE(panelė Prym @ 2009 06 28, 13:24)
Čia kad galutinai visos kompleksus įsivarytume? cry.gif



Pačiai tai tikrai nėra ko stebėtis,tu tai tikrų tikriausia visų galų meistrė,ką paimi,tą padarai,o dar kaip gražiai thumbup.gif
O man va su veltinukais kažkas ne taip gaunasi.Rezultatas manęs nepatenkino ir noras velt pradingo verysad.gif

Atsakyti
QUOTE(Viliuteee @ 2009 06 28, 13:40)
Pačiai tai tikrai nėra ko stebėtis,tu tai tikrų tikriausia visų galų meistrė,ką paimi,tą padarai,o dar kaip gražiai thumbup.gif
O man va su veltinukais kažkas ne taip gaunasi.Rezultatas manęs nepatenkino ir noras velt pradingo  verysad.gif

Bet tai tempai tavo nerealūs. Aš iki atostogų planavau vieną suknelę nukabliuot, bet ranką pradėjo skaudėt. Ir pailsėt reikia, ir be darbo sėdėt negaliu, ir bijau, kad taip nusivarysiu, kad visai megzt negalėsiu. Kaip tau rankos nepavargsta?
Mano veltinukai tik nuotraukose gražiai atrodo - kai pakeliu prieš langą, taip ir šviečia saulė pro skyles. Man dar velt ir velt. Gerai, kad turiu nuosavą užsakovę lėlių rūbams - nors niekad darbo nepritrūkstu laugh.gif
Atsakyti