Įkraunama...
Įkraunama...

SUKNELĖS

QUOTE(Jūržolė @ 2009 07 29, 08:32)
Na jūs man pasakykit, kaip nešiojasi "servėtėlinės" suknelės iš moheros? Gražios man jos labai, bet man šalikas iš plonos moheros susinešioja per sezoną, susivelia ir toks negražus gaunasi. Kažin kaip su suknele, darbo reikalauja daug, o kaip nešiojasi? g.gif

O aplamai, tai net nespėju pagyrų visoms rašyti - visos suknelės gražios ir svarbiausia originalios. Gali kas kaip nori šnekėti, rankų darbas  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif


mastau.gif na, manau, kad tokiu sukneliu kasdien nenesioji blush2.gif tai jei uzsidedi kelis kartus per metus, tai nemanau, kad greit susideves ax.gif

QUOTE(Viliuteee @ 2009 07 29, 08:54)
labai gražu.Šaunuolė thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif


Cia JUSU ikvepta mezgiau wub.gif tik dabar suku galva, ar man ja isskalbti ka tik numegzta g.gif kazkaip toki plona daikta baisu skalbti unsure.gif
Atsakyti
Jergus, blink.gif mergaites, sitiek groziu! Kaip grybu po lietaus. doh.gif Ot saunuoles. thumbup.gif Vasara teigiamai veikia. Gera menesi praatostogavus ir tiek praleidus nebeimanoma net visu isvardint... doh.gif
Pasakysiu tik tiek -
Akire3, tiek atsimucinus, tavo suknele atrodo tiesiog puikiai! wub.gif Net nematyti jokiu taisymu ir istaisymu... thumbup.gif
Mazosios manekenes ir visos supermamos atrodo puikiai su savo naujomis suknelemis!
Atsakyti
Matau kad baigiasi šita "spinta" ir garderobui reikia naujos:

Nauja suknelių spinta mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Brela @ 2009 07 29, 08:56)
Sveikos, rodausi savo pirma moherini blyna  blush2.gif pirma
Is arciau
ir dar viena

tik pritrukau juosteles rankoviu apsiuvimui ir manau dar koki "dirzeli" padaryt, nes ji man platoka, tai gal juostele-dirzelis pagelbetu  g.gif

nu grozis nesvietiskas... as vos kaip tas ziurkius nenugriuvau ax.gif wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Kiek žinau, moheriuką reikia drungnam vandeny skalbt ir skalaut, tokioj pat temperatūroj. Lengvai nuspasut (negręžt). Džiovint paguldytą.
Aš visus savo darbukus skalbiu prieš nešiojimą. Ir mezginys palygėja, ir paformuot galiu, ir nusičiupinėja tie siūlai tiek laiko rankose laikant smile.gif Man smagiau skalbtą dėvėt.
Atsakyti
QUOTE(niuma @ 2009 07 29, 10:25)
Kiek žinau, moheriuką reikia drungnam vandeny skalbt ir skalaut, tokioj pat temperatūroj. Lengvai nuspasut (negręžt). Džiovint paguldytą.
Aš visus savo darbukus skalbiu prieš nešiojimą. Ir mezginys palygėja, ir paformuot galiu, ir nusičiupinėja tie siūlai tiek laiko rankose laikant smile.gif Man smagiau skalbtą dėvėt.


aciukas... reikes skalbt blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Brela @ 2009 07 29, 08:56)
Sveikos, rodausi savo pirma moherini blyna  blush2.gif pirma
Is arciau
ir dar viena

tik pritrukau juosteles rankoviu apsiuvimui ir manau dar koki "dirzeli" padaryt, nes ji man platoka, tai gal juostele-dirzelis pagelbetu  g.gif

O jau gražums tos suknios bigsmile.gif O spalvytėlės kokios bigsmile.gif Ir aš maniau kad čia dvispalvis ,o pasirodo toks stebuklingai šaunus siūliukas.O dar į tokias rankas papuolęs nesusvietnu gražumu pražydo wub.gif Supavydėjau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(niuma @ 2009 07 29, 11:25)
Kiek žinau, moheriuką reikia drungnam vandeny skalbt ir skalaut, tokioj pat temperatūroj. Lengvai nuspasut (negręžt). Džiovint paguldytą.
Aš visus savo darbukus skalbiu prieš nešiojimą. Ir mezginys palygėja, ir paformuot galiu, ir nusičiupinėja tie siūlai tiek laiko rankose laikant smile.gif Man smagiau skalbtą dėvėt.

ir stengtis neištampyt patiesus drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Capricorn @ 2009 07 29, 12:11)
ir stengtis neištampyt patiesus drinks_cheers.gif



Ir dar vienuose patarimuose radau, kad moherinius ir paprastus vilnonius drabuziukus galima nusausinti susukus i ranksluosti, o paskui reikia pametyti i ora. Taip labiau pasisiausia plaukas, nereikia sukuoti:)
Atsakyti
QUOTE(Viliuteee @ 2009 07 27, 19:10)
bet turiu kitą naujieną,dar viena būsima nuotakąa,čia suknelės prisimatavimai,o tikros ir gražios nuotraukos bus po šventės
user posted image

Pamačius šitą suknią, norisi man vėl tėkėt lotuliukas.gif blush2.gif ax.gif thumbup.gif
FANTASTIKA bigsmile.gif

QUOTE(Viliuteee @ 2009 07 27, 21:48)
na ir pagaliau drįstu pasirodyti ax.gif

Žaviuosi tavo darbeliais mirksiukas.gif

QUOTE(vogels @ 2009 07 28, 07:33)
čia močiutė papuošė anūkę  wub.gif 

ŠAUNUOLĖ močiutė thumbup.gif

QUOTE(eferika @ 2009 07 28, 17:03)
sveikos, prisidedu ir aš prie suknelių derliaus  biggrin.gif
l. smagiai nešiojama jau kokį mėnesį, bet tik dabar prisiruošiau nusifotografuoti  blush2.gif

Turiu tokiu pat rašteliu ax.gif Gražu, dailu thumbup.gif

QUOTE(Brela @ 2009 07 29, 07:56)
Sveikos, rodausi savo pirma moherini blyna  blush2.gif

Jei pirmas toks, tai kaip antras atrodys? bigsmile.gif
Aš vis svaigstu apie mocherinę 4u.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti