Įkraunama...
Įkraunama...

SUKNELĖS

Sveikos, rodausi savo pirma moherini blyna blush2.gif pirma
Is arciau
ir dar viena

tik pritrukau juosteles rankoviu apsiuvimui ir manau dar koki "dirzeli" padaryt, nes ji man platoka, tai gal juostele-dirzelis pagelbetu g.gif
Atsakyti
Eferika, labai daili suknutė.
Pas mane ji viena iš dviejų, kurią demonstruosiu po savaitgalio biggrin.gif Pradėjau, kaip tuniką, baigiau, kaip suknelę rolleyes.gif Mano siūliukai storoki buvo, tai per savaitę pasigaminau smile.gif

Brela, labai gražu, tik nesvietiškai smalsu pamatyt ant modelio. Superiškai gražiai spalvytės dera. Pati keitinėjai siūliukus, ar tokiu margučius pirkai? Žodžiu, dar laukiu vaizdų ant monekenės.
Atsakyti
QUOTE(Brela @ 2009 07 29, 08:56)
Sveikos, rodausi savo pirma moherini blyna  blush2.gif pirma
Is arciau
ir dar viena

tik pritrukau juosteles rankoviu apsiuvimui ir manau dar koki "dirzeli" padaryt, nes ji man platoka, tai gal juostele-dirzelis pagelbetu  g.gif

kaip gražu wub.gif spalvas keitei pati, ar čia tas siūliukas toks pereinantis?
Atsakyti
QUOTE(Brela @ 2009 07 29, 07:56)
Sveikos, rodausi savo pirma moherini blyna  blush2.gif pirma
Is arciau
ir dar viena

tik pritrukau juosteles rankoviu apsiuvimui ir manau dar koki "dirzeli" padaryt, nes ji man platoka, tai gal juostele-dirzelis pagelbetu  g.gif


Kaip gražu,o spalvos bigsmile.gif Taip ir norisi apsirengt wub.gif
Kur ta griuvanti pelė!?
Atsakyti
jau raustu blush2.gif smagu girdet ivertinimus. Cia siuliukai tokie marguciai ax.gif labai smagiai mezgesi, nors beproto ploni. ir mano didziai nuostabai sitas daiktas isejo is mazdaug 1100 metru - ciut daugiau nei 200 gr blink.gif thumbup.gif o suknele kazkur 40 dydzio ir islyginus gavosi zemiau keliu cool.gif
Ant monekenes pasifotkinsiu savaitgali flirt.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Brela: 29 liepos 2009 - 08:20
QUOTE(Brela @ 2009 07 29, 09:20)
jau raustu  blush2.gif  smagu girdet ivertinimus. Cia siuliukai tokie marguciai  ax.gif  labai smagiai mezgesi, nors beproto ploni. ir mano didziai nuostabai sitas daiktas isejo is mazdaug 1100 metru - ciut daugiau nei 200 gr  blink.gif  thumbup.gif  o suknele kazkur 40 dydzio ir islyginus gavosi zemiau keliu  cool.gif
Ant monekenes pasifotkinsiu savaitgali flirt.gif

labai geraa išeiga drinks_cheers.gif
Atsakyti
Na jūs man pasakykit, kaip nešiojasi "servėtėlinės" suknelės iš moheros? Gražios man jos labai, bet man šalikas iš plonos moheros susinešioja per sezoną, susivelia ir toks negražus gaunasi. Kažin kaip su suknele, darbo reikalauja daug, o kaip nešiojasi? g.gif

O aplamai, tai net nespėju pagyrų visoms rašyti - visos suknelės gražios ir svarbiausia originalios. Gali kas kaip nori šnekėti, rankų darbas thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Brela @ 2009 07 29, 08:56)
Sveikos, rodausi savo pirma moherini blyna  blush2.gif pirma
Is arciau
ir dar viena

tik pritrukau juosteles rankoviu apsiuvimui ir manau dar koki "dirzeli" padaryt, nes ji man platoka, tai gal juostele-dirzelis pagelbetu  g.gif


Fantastiškai graaaaažu wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Mocherinuke tiesiog pasaka, spalvos be galo graziai dera, galvojau, kad is dvieju splavu megzta, o cia pasirodo tas pats siulas bigsmile.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Brela @ 2009 07 29, 08:56)
Sveikos, rodausi savo pirma moherini blyna  blush2.gif pirma
Is arciau
ir dar viena

tik pritrukau juosteles rankoviu apsiuvimui ir manau dar koki "dirzeli" padaryt, nes ji man platoka, tai gal juostele-dirzelis pagelbetu  g.gif



labai gražu.Šaunuolė thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
tiesiog pasaka suknytes thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Macherinukė wub.gif wub.gif wub.gif
doh.gif kodėl tik dvi rankos moterims ir 24 valandos paroje ???
Atsakyti