Įkraunama...
Įkraunama...

SUKNELĖS

sveikos, prisidedu ir aš prie suknelių derliaus biggrin.gif
l. smagiai nešiojama jau kokį mėnesį, bet tik dabar prisiruošiau nusifotografuoti blush2.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo eferika: 28 liepos 2009 - 17:06
QUOTE(Viliuteee @ 2009 07 28, 13:19)
kaip gerai,kad pasirodžiau,po tokių įvertinimų,vienas pirkinys jau ir atkrito.labai jau ieškojau manekeno naujo pirkti,nes senasis labai paseno.O dabar pati vietoj jo stovėsiu biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif

nėr ko drovėtis, kai atrodai puikiai ir darbai nuostabūs...pasirodo reikėjo anksčiau į dienos šviesą tave ištempt...aš pasvajojau, kad mezgu neriu dabar vėžlio greičiu, bet norėčiau kada nors ateity mokėt taip kaip tu - be priekaištų ir greitai...
Papildyta:
QUOTE(eferika @ 2009 07 28, 18:03)
sveikos, prisidedu ir aš prie suknelių derliaus  biggrin.gif
l. smagiai nešiojama jau kokį mėnesį, bet tik dabar prisiruošiau nusifotografuoti  blush2.gif


super atrodai, super nunerta. aš iš tikro nuo šito modelio apie nerimą galvot pradėjau. ta prasme pamačiau pas rusaites aš jį ir užsikabinau, kad reik man nert pradėt, bet taip ir nenusinėriau sau tokios, kitą lengvesnę paėmiau....
Atsakyti
QUOTE(eferika @ 2009 07 28, 18:03)
sveikos, prisidedu ir aš prie suknelių derliaus  biggrin.gif
l. smagiai nešiojama jau kokį mėnesį, bet tik dabar prisiruošiau nusifotografuoti  blush2.gif

user posted image

vasariška, lengva, dailu ir kruopštu thumbup.gif
Atsakyti
[quote=Akire3,2009 07 28, 18:07]
nėr ko drovėtis, kai atrodai puikiai ir darbai nuostabūs...pasirodo reikėjo anksčiau į dienos šviesą tave ištempt...aš pasvajojau, kad mezgu neriu dabar vėžlio greičiu, bet norėčiau kada nors ateity mokėt taip kaip tu - be priekaištų ir greitai...
Papildyta:

dar kartą nuėjau pažiūrėt į tavo suknelę ir bandyt prie ko nors prikibt,nu nieko neradau ax.gif .Mano pirmieji modeliukai tikrai buvo daug paprastesni.Tad ateity jūs su broliene gal tik greičiau megzt išmoksit,o gerai ir be priekaištų jau dabar mokat.ir kaip smagu,kai esat dvi mezgančios,yra su kuo savo sėkmėm ir nesėkmėm pasidalinti,yra į ką lygiuotis,yra nuo ko šia puikia liga užsikrėsti smile.gif Mes su sese tais klausimais galim oi kiek pabendrauti,dukra,labai gaila,jau nebeturi kada mezgimu užsiimti,bet tikiu,po mokslų nepamirš to,ko pas mamą išmoko. ax.gif
Atsakyti
gal galetumet padeti - kaip padaryti tuos juodus rutuliukus sioje schemoje g.gif http://public.fotki....ealioselem.html
Atsakyti
[quote=eferika,2009 07 28, 18:03]
sveikos, prisidedu ir aš prie suknelių derliaus biggrin.gif
l. smagiai nešiojama jau kokį mėnesį, bet tik dabar prisiruošiau nusifotografuoti blush2.gif

labai miela,labai graži suknelė thumbup.gif

Papildyta:
[quote=Brela,2009 07 28, 18:52]gal galetumet padeti - kaip padaryti tuos juodus rutuliukus sioje schemoje  g.gif  http://public.fotki....ealioselem.html
[/quote]


http://radikal.ru/F/...309cbd.jpg.html

http://magiya.com.ua...f=41&t=397//url
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Viliuteee: 28 liepos 2009 - 17:58
QUOTE(Viliuteee @ 2009 07 28, 17:56)


aciu aciu, radau ir as pasikuitusi osinkoj ax.gif
Atsakyti
QUOTE(eferika @ 2009 07 28, 18:03)
sveikos, prisidedu ir aš prie suknelių derliaus  biggrin.gif
l. smagiai nešiojama jau kokį mėnesį, bet tik dabar prisiruošiau nusifotografuoti  blush2.gif

user posted image


grazu 4u.gif ir as ta schemute jau issitraukiau, bet dar nzn ar pradesiu, nors siuliukus jau nusipirkau blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dovyda: 28 liepos 2009 - 18:24
Kai pradėjau žiūrėti, tai norėjau girti atskirai, o dabar jau nebežinau kuri gražesnė.
Capricorn, X-iukas, viliuteee user posted image user posted image
Akire, eferika ir tos kurių nepaminėjau user posted image
Atsakyti
QUOTE(Aruna @ 2009 07 28, 20:43)
Kai pradėjau žiūrėti, tai norėjau girti atskirai, o dabar jau nebežinau kuri gražesnė.
Capricorn, X-iukas, viliuteee  user posted image

ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(eferika @ 2009 07 28, 18:03)
sveikos, prisidedu ir aš prie suknelių derliaus  biggrin.gif
l. smagiai nešiojama jau kokį mėnesį, bet tik dabar prisiruošiau nusifotografuoti  blush2.gif

user posted image

nu labai jau grazu wub.gif as pati kai ptik tokia narplioju... liko puse sijono, bet labai jau letai juda... sad.gif
labai graziai atrodai thumbup.gif
Atsakyti
labai ačiū visoms už pagyrimus 4u.gif

kurios dar dvejojat, ar imtis to modeliuko, tai nebedvejokit biggrin.gif labai paprastai ir greitai ji neriasi, o jei dar siūlai storesni nei maxis bigsmile.gif
Atsakyti