Įkraunama...
Įkraunama...

SUKNELĖS


Na ir užderėjo bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(vogels @ 2009 07 28, 08:33)
super mergaitės  labai dailu  jau kad užderėjo po savaitgalio suknių viena už kitą gražesnės ir nuostabesnės ir mūsų suknia jau po skalbimo išdžiūvo - galim pasirodyti. aišku prieš jūsų grožius tai mums toli bet vis tiek  blush2.gif čia močiutė papuošė anūkę  wub.gif 



grazuoliukes abi thumbup.gif ir suknele ir mergele drinks_cheers.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Viliuteee @ 2009 07 27, 21:48)
na ir pagaliau drįstu pasirodyti ax.gif

user posted image


nu jau grazu... wub.gif ir jums labai tinka melyna spalva thumbup.gif

o as irgi kol kas TIK giriuosi, kad baigineju savo pirmaja moherinuke blush2.gif kaip pirmas blynas, siek tiek prisvilo, nes gavosi platoka, bet tiek to irnesakyk.gif kita karta bus geriau. Fotkes bus, kai pabaigsiu apdaila ax.gif
Atsakyti
jetau, visu jusu sukneles nuostabios wub.gif
nu kartais tikrai norisi sleptis su savo mezgalais.. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Viliuteee @ 2009 07 27, 22:48)
na ir pagaliau drįstu pasirodyti ax.gif

user posted image


Labai grazu 4u.gif Kai pamaciau foto be modelio, net neisivaizdavau, kad taip sauniai ir elegantiskai atrodys thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos,
gal kas galėtų man patarti kur rasti šios suknutės nėrimo schemą? Labai man ji patiko, bet net neįsivaizduoju kur ieškoti blush2.gif
user posted image
Atsakyti
Akire3 laukiau laukiau ir sulaukiau, labai graži suknelė thumbup.gif
Atsakyti
dovyda jo buvo shiojia tokia proga wink.gif

shi suknia buvo skitrta antrai vestuviu dienai wink.gif
Atsakyti
Ačiū merginos už įvertinimą , nors tiesa pasakius aš kritiškiau į suknę žiūriu, atrodo nors imk ir perdaryk kaiką, bet šiaip ji man patogi. turėsiu progą rūgpj - dėdės 50mety sudalyvaut, įvertinsiu labiau kas ir kaip patogume...

Viliute be žodžiu, kaip gerai atrodai ir darbeliai daug gyviau ir nuostabiau nei ant menekeno, ir spalvos kaip jau kažkas minėjo labai tau tinka ir suknytė super. dabar tikrai visad prašysim, kad gyvai rodytumeis thumbup.gif

raudona mergytės suknelė taip pat labai žavi
Atsakyti
Zuviukas:)
niuma
dovyda
IngridaGal
Brela
Akire3
ačiū jums visoms, 4u.gif 4u.gif 4u.gif
kaip gerai,kad pasirodžiau,po tokių įvertinimų,vienas pirkinys jau ir atkrito.labai jau ieškojau manekeno naujo pirkti,nes senasis labai paseno.O dabar pati vietoj jo stovėsiu biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Viliuteee @ 2009 07 28, 12:19)
Zuviukas:)
niuma
dovyda
IngridaGal
Brela
Akire3
ačiū jums visoms, 4u.gif  4u.gif  4u.gif
kaip gerai,kad pasirodžiau,po tokių įvertinimų,vienas pirkinys jau ir atkrito.labai jau ieškojau manekeno naujo pirkti,nes senasis labai paseno.O dabar pati vietoj jo stovėsiu biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif


as cia su klausimu ne i tema blush2.gif o kiek mazdaug kainuoja manekenas? g.gif
Papildyta:
QUOTE(kristilka @ 2009 07 28, 09:34)
Sveikos,
gal kas galėtų man patarti kur rasti šios suknutės nėrimo schemą? Labai man ji patiko, bet net neįsivaizduoju kur ieškoti  blush2.gif
user posted image


Siame puslapyje yra rusiskas aprasymas mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Brela @ 2009 07 28, 13:50)
rusiskas aprasymas  mirksiukas.gif

Brela, ačiū tau laaaaabai bigsmile.gif
Atsakyti