Įkraunama...
Įkraunama...

SUKNELĖS

sugalvojau ir sukneliu temoje parodyti savo suknute blush2.gif

user posted image

4u.gif
Atsakyti
QUOTE(X-iuke @ 2009 07 27, 16:48)
sugalvojau ir sukneliu temoje parodyti savo suknute  blush2.gif

4u.gif



kaip gražu swoon.gif
Atsakyti
QUOTE(Capricorn @ 2009 07 27, 15:34)
Vargo vakarienė doh.gif  doh.gif  doh.gif pačiai save fotkint, tas pats kas balerina išmokt būt doh.gif iš penkiolikos fotkių, viena tik gavos arčiau tiesos doh.gif
Mano naujoji suknutė smile.gif
user posted image



ABALDIETI kokia graži.
Tikrai tokia graži, tokia mini, sexy užmušianti..
labai tinkanti labai pabrėžianti visą tavo grožį ir elegancijąsmile.gif

X-iuke.....gražu ir nekalta...
Tos dvi suknios viena paskui kita,,,
kaip geros mergaites
ir blogos mergaitės thumbup.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Capricorn @ 2009 07 27, 15:34)


QUOTE(X-iuke @ 2009 07 27, 15:48)

super ir suknytės irjų nešiotojos, abi labai elegantiškos

QUOTE(Viliuteee @ 2009 07 27, 15:45)
[color=yellow]gal reiktų ir man pačiai pabandyt,gal čia kiti tik mane taip negražiai nufotkina biggrin.gif

aš ir nefotogeniška bet man dzin
rodaus ir aš, nors po tokių grožių blush2.gif su savo lįst
išskalbiau, tai truputį tikrai pasitraukė, nors manau atsistatys į vietą dar. rodos ir rankoves iki alkunių dariau ir laisvesnes, dabar pažiūrėjus nepatinka, bet jau neardysiu, bandysiu lygintuvu padėtį taisyt. tiesa aš be pasuklnelės, maniau taip ir būsiu, nes gyvai apatiniai nešviečia ( tik liemenukas), o foto žiūriu, kad viskas matos...
smarkiai neteiskit, tik antras blynas

user posted image
user posted image


Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Akire3: 27 liepos 2009 - 15:11
Capricorn suknele tiesiog pritrenkianti, taip idealiai pritaikyta figurai thumbup.gif
Atsakyti
dar brolienės pirmą blyną įdėsiu, čia gal spalva ne tokia ryški, gyvai man dar gražesnė.
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif kad išlindo visos po savaitgalio iš pogrindžio. suknutės visiems skoniams ir visiems gyvenimo atvejams thumbup.gif
Neišskiriant nei vienos atkirai galiu tik trumpai pakomentuot- dailu, krupštu, idealiai pritaikytos figūroms. TIESIOG TOBULA 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Akire3 @ 2009 07 27, 15:09)
super ir suknytės irjų nešiotojos, abi labai elegantiškos
aš ir nefotogeniška bet man dzin
rodaus ir aš, nors po tokių grožių  blush2.gif  su savo lįst
išskalbiau, tai truputį tikrai pasitraukė, nors manau atsistatys į vietą dar. rodos ir rankoves iki alkunių dariau ir laisvesnes, dabar pažiūrėjus nepatinka, bet jau neardysiu, bandysiu lygintuvu padėtį taisyt. tiesa aš be pasuklnelės, maniau taip ir būsiu, nes gyvai apatiniai nešviečia ( tik liemenukas), o foto žiūriu, kad viskas matos...
smarkiai neteiskit, tik antras blynas




Graži suknutė, nereikia kuklintis. Man tai klausimuks iškilo dėl batelių - man jie pasirodė skirtingi g.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Jūržolė @ 2009 07 27, 16:29)
Graži suknutė, nereikia kuklintis. Man tai klausimuks iškilo dėl batelių - man jie pasirodė skirtingi g.gif  smile.gif

aha, nes žiūrejau kurie labiau tinka, tamsesni man patogesni, bet rodos šviesesni prie suknės labiau. dar basutes ryškiai raudonas turiu
man iš tikro trūksta kažkokio ryškumo, ieškosiu papuošalo gal kokio, gal norėtus kokių gėlių ant vieno papo, nežinau...bet bijau padaugint.
Atsakyti
Akire3, suknute puiki, tokia grazi spalva, ir modeliukas labai tinka thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Akire3 @ 2009 07 27, 15:32)
aha, nes žiūrejau kurie labiau tinka, tamsesni man patogesni, bet rodos šviesesni prie suknės labiau. dar basutes ryškiai raudonas turiu
man iš tikro trūksta kažkokio ryškumo, ieškosiu papuošalo gal kokio, gal norėtus kokių gėlių ant vieno papo, nežinau...bet bijau padaugint.

Man tai patinka ramios spalvos, o abiejų batelių spalvos visai tinka. Kai norėsi būti pastebima, pasiryškinsi kokį papą ir bus thumbup.gif . O suknutė iš ties daili ir keičiant aksesuarus galima vis naujai atrodyti.
Atsakyti
QUOTE(Akire3 @ 2009 07 27, 17:09)
aš ir nefotogeniška bet man dzin
rodaus ir aš, nors po tokių grožių  blush2.gif  su savo lįst
išskalbiau, tai truputį tikrai pasitraukė, nors manau atsistatys į vietą dar. rodos ir rankoves iki alkunių dariau ir laisvesnes, dabar pažiūrėjus nepatinka, bet jau neardysiu, bandysiu lygintuvu padėtį taisyt. tiesa aš be pasuklnelės, maniau taip ir būsiu, nes gyvai apatiniai nešviečia ( tik liemenukas), o foto žiūriu, kad viskas matos...
smarkiai neteiskit, tik antras blynas



na tikrai darbelis thumbup.gif jau nieko čia nebepridursi. swoon.gif na o bateliai tai gal šviesesni labiau nors ir tamsūs žiūrisi
QUOTE(Akire3 @ 2009 07 27, 17:17)
dar brolienės pirmą blyną įdėsiu, čia gal spalva ne tokia ryški, gyvai man dar gražesnė.



o šita jau tikrai eilėj swoon.gif
Atsakyti