Įkraunama...
Įkraunama...

SUKNELĖS

QUOTE(vogels @ 2009 07 23, 17:52)
nėriau iš šito siūlo dukrai švarkelį tikrai labai minkštutis, švelnutis ir smagiai neriasi  čia medvilnė 100 proc tik aš pirkau mėlyną kol nunėriau visą tai tampiausi rankinėj po poliklinikas , pajūrį ir visur kitur tai benešiojant greičiausiai prisilietė prie kvepalų buteliuko ir ta vieta pasidarė balta gerai kad tik rankovės kraštelis ir nelabai matyt . dar neskalbiau tai nežinau kaip gausis na  ne suknelė bet parodysiu
user posted image

Po pyragais, taigi aš dabar tuo pačiu raštu neriu suknelę tongue.gif lotuliukas.gif . Tai dabar galiu pasižiūrėt kaip atrodo daiktas taip nertas thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif . O schema va:
user posted image
Atsakyti
tiksliai,cia tas rastelis biggrin.gif
darbstuoliukes,kurios is Marijampoles, kiek pas jus kainuoja
vernito siuliukai 'amber',medvilne 100%?ar kas mezge is jos,ar ji ne per minksta?
aciu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Jollyk @ 2009 07 24, 21:38)
tiksliai,cia tas rastelis biggrin.gif
darbstuoliukes,kurios is Marijampoles, kiek pas jus kainuoja
vernito siuliukai 'amber',medvilne 100%?ar kas mezge is jos,ar ji ne per minksta?
aciu mirksiukas.gif

pati senokai buvau. apskritai žinau tik kad medvilnė apie 30lt/kg kainuoja
Atsakyti
O vernitas turi Amberiukus?
Aš mezgiau boleruką, paskutinės 3 foto iš tokių Amber, bet jie ne Vernito mastau.gif

user posted image

Ar ne apie tokius klausi? Man labai patiko, metražas kaip Maxi 100 g apie 550, bet žymiai minkštesni. Mezgimui dėjau du siūliukus.
Atsakyti
taip sie siuliukai,galvojau kad jie lietuviski... lotuliukas.gif
as maciau juos auksaranke.lt,jie ten po 7,80lt.
turbut po 2 siuliukus gerai butu...metrazas tai labai geras ju,super ilgis... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Jollyk @ 2009 07 24, 19:38)
tiksliai,cia tas rastelis biggrin.gif
darbstuoliukes,kurios is Marijampoles, kiek pas jus kainuoja
vernito siuliukai 'amber',medvilne 100%?ar kas mezge is jos,ar ji ne per minksta?
aciu mirksiukas.gif

Kaune Vernito medvilnes 100 gr matkelis po 4 lt wink.gif
Atsakyti
Aš tuos Amberiukus Kaune, Bazėj po 9 Lt pirkau.
Vernito medvilnė mezgimui netinka, sukasi sad.gif O nert gana storoka gaunasi g.gif Nes metražas per puse trumpesnis 100 g /234 m.
Ir man žymiai smagesni buvo Amber smile.gif Dėl kokybės dar negaliu pasakyt, kaip nešiosis, naujai juos atradau smile.gif
Amber nėrinukas iš vieno siūlo labai gražiai atrodo, plonas, minkštas smile.gif Na, gal jau užteks suknelių temoj apie siūlus plepėt smile.gif
O galiu tada pridurt, kad suknutės nėrimui jie labai tiktų, kad mėgsta Maxi storį, bet nori minkštesnio siūlo smile.gif
Atsakyti
Gal kuri turit didesnę šio rašto schemą, kad būtų galima įžiūrėt, išanksto būčiau dėkinga 4u.gif

user posted image
Atsakyti
schemos neturiu g.gif ,bet cia paprasti stulpeliai,ir kai susijungia jie issitempai taip..
baigiam apie siulus,kas rodosi naujas grazias sukneles,kas ka uzbaige per iseigines??? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Jollyk @ 2009 07 26, 21:56)
schemos neturiu g.gif ,bet cia paprasti stulpeliai,ir kai susijungia jie issitempai taip..
baigiam apie siulus,kas rodosi naujas grazias sukneles,kas ka uzbaige per iseigines??? biggrin.gif



užbaigėm tik dar džiūvimo stadijoj tai gal ryt surengsim foto sesiją mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(niuma @ 2009 07 25, 08:57)
Aš tuos Amberiukus Kaune, Bazėj po 9 Lt pirkau.
Vernito medvilnė mezgimui netinka, sukasi sad.gif O nert gana storoka gaunasi  g.gif Nes metražas per puse trumpesnis 100 g /234 m.
Ir man žymiai smagesni buvo Amber smile.gif Dėl kokybės dar negaliu pasakyt, kaip nešiosis, naujai juos atradau smile.gif
Amber nėrinukas iš vieno siūlo labai gražiai atrodo, plonas, minkštas smile.gif Na, gal jau užteks suknelių temoj apie siūlus plepėt smile.gif
O galiu tada pridurt, kad suknutės nėrimui jie labai tiktų, kad mėgsta Maxi storį, bet nori minkštesnio siūlo smile.gif



nesutinku smile.gif
vernito medvilnė puikiai tinka ir mezgimui ir nėrimui.Yra jų tokio pat storio ir metražo kaip MAXI ir dvigubai storesniių,tinkančių mezgimui.įrodymui įkeliu suknelę -megtą,niekas nesisuko,ir plonytį nertinį biggrin.gif
user posted image

user posted image


ir naujas mano darbelis,čia nerta iš kitokių siūliukų smile.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
Viliuteee - super wub.gif
Atsakyti