Įkraunama...
Įkraunama...

SUKNELĖS

[quote=pipsė,2009 07 23, 08:18]
Beje as mezgu is storesniu siuliuku. Su 3 Nr. Kokio storio planuoji pirkti siulus ir kokios spalvos? bigsmile.gif
[/quote]
Negalvojau, kad taip problematiška bus nusipirkti siūlus. Norėjau su viskoze,tai pasirinkimo jokio, tik gryna medvilnė ir tai pagrinde visur MAXI. Aš galvoju apie tokio storio kaip MAXI, tik švelnesnius. Balta spalva arba ružava. Bet ružavos kokios norėčiau niekur nemačiau. Dar liko viena parduotuvukė neaplankyta, tai šiandien per pietus bandysiu palėkėti, nes darbo pabaigos neišlauksiu smile.gif .
O tavo kokia spalvytė? Ar nestorai suknelė atrodo neriant 3 numeriuku? Kiek jau nunėrus?
[/quote]
O kokiame mieste?
VIlniuje HAles turguje labai mielos medvilnės LILY yra, labai gražus ir mielas siūlas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(pipsė @ 2009 07 23, 08:18)

Negalvojau, kad taip problematiška bus nusipirkti siūlus. Norėjau su viskoze,tai pasirinkimo jokio, tik gryna medvilnė ir tai pagrinde visur MAXI. Aš galvoju apie tokio storio kaip MAXI, tik švelnesnius. Balta spalva arba ružava. Bet ružavos kokios norėčiau niekur nemačiau. Dar liko viena parduotuvukė neaplankyta, tai šiandien per pietus bandysiu palėkėti, nes darbo pabaigos neišlauksiu  smile.gif .
O tavo kokia spalvytė? Ar nestorai suknelė atrodo neriant 3 numeriuku?  Kiek jau nunėrus?

na as turejau baltu siulu tai ir kibau megzti. Bet vat ir galvoju, ar ne per stora gausis, nors Maxi man lyg per plonas atrodytu g.gif doh.gif Numezgiau tai dar nedaug, kazkur apie puse apykakles ax.gif
Atsakyti
[quote=pipsė,2009 07 23, 08:18]
Beje as mezgu is storesniu siuliuku. Su 3 Nr. Kokio storio planuoji pirkti siulus ir kokios spalvos? bigsmile.gif
[/quote]
Negalvojau, kad taip problematiška bus nusipirkti siūlus. Norėjau su viskoze,tai pasirinkimo jokio, tik gryna medvilnė ir tai pagrinde visur MAXI.
[/quote]
jei kaune tai su viskoze nuostabiu siulu casa lanoj yra, o spalvos kokios.
dar gali parsisiust iš www.auksaranke.lt siūlu kokiu nors

[quote=vasarė,2009 07 23, 09:32]
na as turejau baltu siulu tai ir kibau megzti. Bet vat ir galvoju, ar ne per stora gausis, nors Maxi man lyg per plonas atrodytu g.gif doh.gif Numezgiau tai dar nedaug, kazkur apie puse apykakles ax.gif
[/quote]
maxi jei neklystu dvieju storiu buna...
Atsakyti
Tai kad aš iš Marijampolės blush2.gif
Galvojau apie parsisiuntimą, bet kad per ilgu laukti tongue.gif Jei ilgai lauksiu tai noras praeis lotuliukas.gif
Tai va nusipirkau "Sniegurka" siūliukus, geltoną (nei baltos, nei ružavos nebuvo) spalvą - pardavėja sakė labai neblogi siūliukai, gražiai gula, gera kaina ir pan... Storis panašus kaip MAXI. Noriu labai lengvytės ir plonytės suknytės. Tai vakare išbandysiu ir pažiūrėsiu ar kas gausis - ar ne per ploni.

Laukiu nesulaukiu vakaro.
Atsakyti
QUOTE(pipsė @ 2009 07 23, 14:54)
Tai kad aš iš Marijampolės  blush2.gif
Galvojau apie parsisiuntimą, bet kad per ilgu laukti  tongue.gif  Jei ilgai lauksiu tai noras praeis  lotuliukas.gif
Tai va nusipirkau "Sniegurka" siūliukus, geltoną (nei baltos, nei ružavos nebuvo)  spalvą - pardavėja sakė labai neblogi siūliukai, gražiai gula, gera kaina ir pan... Storis panašus kaip MAXI. Noriu labai lengvytės ir plonytės suknytės. Tai vakare išbandysiu ir pažiūrėsiu ar kas gausis - ar ne per ploni.

Laukiu nesulaukiu vakaro.



na va,o aš pagalvojau,kaip gerai ,kad Marijampolėj gyvenčiau,nes išbandžiau Vernito medvilnę ir storesnę ir plonesnę,man labai patiko,ir storis geras,ir minkšti ir švelnūs. thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Ot o apie Vernitą net nepagalvojau blush2.gif , o nuo darbo tik 100m iki jų parduotuvės doh.gif

Na nuo žioplumo vaistų nėra lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(pipsė @ 2009 07 23, 15:54)
Tai kad aš iš Marijampolės  blush2.gif
Galvojau apie parsisiuntimą, bet kad per ilgu laukti  tongue.gif  Jei ilgai lauksiu tai noras praeis  lotuliukas.gif
Tai va nusipirkau "Sniegurka" siūliukus, geltoną (nei baltos, nei ružavos nebuvo)  spalvą - pardavėja sakė labai neblogi siūliukai, gražiai gula, gera kaina ir pan... Storis panašus kaip MAXI. Noriu labai lengvytės ir plonytės suknytės. Tai vakare išbandysiu ir pažiūrėsiu ar kas gausis - ar ne per ploni.

Laukiu nesulaukiu vakaro.

nėriau iš šito siūlo dukrai švarkelį tikrai labai minkštutis, švelnutis ir smagiai neriasi čia medvilnė 100 proc tik aš pirkau mėlyną kol nunėriau visą tai tampiausi rankinėj po poliklinikas , pajūrį ir visur kitur tai benešiojant greičiausiai prisilietė prie kvepalų buteliuko ir ta vieta pasidarė balta gerai kad tik rankovės kraštelis ir nelabai matyt . dar neskalbiau tai nežinau kaip gausis na ne suknelė bet parodysiu
user posted image
Atsakyti
QUOTE(vogels @ 2009 07 23, 17:52)
nėriau iš šito siūlo dukrai švarkelį tikrai labai minkštutis, švelnutis ir smagiai neriasi  čia medvilnė 100 proc tik aš pirkau mėlyną kol nunėriau visą tai tampiausi rankinėj po poliklinikas , pajūrį ir visur kitur tai benešiojant greičiausiai prisilietė prie kvepalų buteliuko ir ta vieta pasidarė balta gerai kad tik rankovės kraštelis ir nelabai matyt . dar neskalbiau tai nežinau kaip gausis na  ne suknelė bet parodysiu
user posted image

labai grazus rastelis, noreciau schemutes ax.gif
Atsakyti
grazus rastelis ir megztukas puikus 4u.gif
gal buvo zurnale 'mezgimo pasaulis' ar kur?labai matytas rastas unsure.gif
Atsakyti
Labai dailus švarkelis 4u.gif

Vakar pradėjau nerti,tai labai patiko siūliukai: smagiai neriasi, tokie mikštučiai, švelnučiai. Žiūrėsim kas gausis. Tik įdomu ar po skalbimo netįsta jie?
Atsakyti
QUOTE(pipsė @ 2009 07 23, 15:54)
Tai kad aš iš Marijampolės  blush2.gif
Galvojau apie parsisiuntimą, bet kad per ilgu laukti  tongue.gif  Jei ilgai lauksiu tai noras praeis  lotuliukas.gif
Tai va nusipirkau "Sniegurka" siūliukus, geltoną (nei baltos, nei ružavos nebuvo)  spalvą - pardavėja sakė labai neblogi siūliukai, gražiai gula, gera kaina ir pan... Storis panašus kaip MAXI. Noriu labai lengvytės ir plonytės suknytės. Tai vakare išbandysiu ir pažiūrėsiu ar kas gausis - ar ne per ploni.

Laukiu nesulaukiu vakaro.

malonu kaimynką mezgančią sutikti drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Lusasita @ 2009 07 23, 19:06)
labai grazus rastelis, noreciau schemutes  ax.gif


neturiu schemutės išmezgiau iš šitos nuotraukos. tikrai labai paprastas 3 eilučių motyvas
user posted image
Atsakyti