Įkraunama...
Įkraunama...

SUKNELĖS

QUOTE(ingriduska @ 2009 07 22, 08:29)
Suknelė nesisuka
PAtysimas priklauso nuo siūlo ir rašto.
Viena mano iš Tulipo patyso, bet tai matėsi iš karto matuojant.
O LILY ir PERLE netyso nė milimetro:)
O neriant vis tiek matuosiesi, nes įliemenuoti juk teks...taip kad matysi nunėrusi sijoną ar jis tysta ar ne. mirksiukas.gif


Labai labai dekoju tau uz atsakyma. O jeigu kartais neriant imtu suktis nerinys, ka tokiu atveju reiketu daryti?
Atsakyti
QUOTE(pipsė @ 2009 07 22, 11:29)
Vasarėle, ta neaiški dalis man atrodo viduriukas yra, o kur nedamegsta tai dėl rankovių (gerai supratai)... Bet gal aš ir klystu?  g.gif


o man kaip viduriukui lyg per dazni tie stulpeliai tada gautusi pagal foto g.gif
gal labiau patyrusiu akys isspres sita rebusa smile.gif

kaip smagiai neriasi thumbup.gif
Atsakyti
ačiū dovydai už įvertinimą 4u.gif , na figūros trūkumų su kiekvienais metais tai tik daugėja blush2.gif blush2.gif ax.gif
svoba labai graži suknelė ir kruopštus darbas thumbup.gif thumbup.gif , man tai neužtenka tiek kantrybės doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Vimbras @ 2009 07 22, 11:37)
Labai labai dekoju tau uz atsakyma. O jeigu kartais neriant imtu suktis nerinys, ka tokiu atveju reiketu daryti?

Su vašeliu man niekada nėra sukesi...taip būna su virbalais ir dėl siūlo kaltės.
KAip taisyti nežinau.
Bet žinau kad merginos mezgančios virbalais tą siųlą kuris sukasi, suneria vašeliu ir tada būna gerai.
TAi dėl to manau kad niekda nesisuka neriant kabliuku.
Ir sukasi dažniausiai Vernito siūlai.DAr maxi kartais teko girdėti..
TIkrai nesisuka LILY, PERLE, BEGONIJA, SUMER..
Atsakyti
skaičiau rusaičių forume,kad mezga pora eilių į vieną pusę,o paskui apsisuka ir mezga iš kitos pusės, tuomet skersavimas išsilygina.

Vasarėle, nenervink manęs, nes aš dar šiandien net siūlų negalėsiu nusipirkti verysad.gif , o tu vis dar "labai smagiai neriasi" lotuliukas.gif


Nors gerai, kad pradėjai bus kam pakonsultuoti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(pipsė @ 2009 07 22, 12:17)


Vasarėle, nenervink manęs, nes aš dar šiandien net siūlų negalėsiu nusipirkti  verysad.gif , o tu vis dar "labai smagiai neriasi"  lotuliukas.gif
Nors gerai, kad pradėjai bus kam pakonsultuoti  blush2.gif

nemanyk, kad jei smagiai mezgasi, tai tuoj pabaigsiu lotuliukas.gif
va dabar nemezgu, nes pietus darau mirksiukas.gif
is manes konsultuotoja, tai doh.gif ax.gif , manau bendrom jegom gausim rezutata bigsmile.gif

Beje as mezgu is storesniu siuliuku. Su 3 Nr. Kokio storio planuoji pirkti siulus ir kokios spalvos? bigsmile.gif
Atsakyti
Labai aciu visoms uz ivertinimus, labai padrasinot notworthy.gif
Siaip tai sunkiausiai buvo pats virsus kol priderinau tas smulkias detales, primatavau. O po to i apacia labai lengvai ejo. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Vimbras @ 2009 07 22, 11:37)
Labai labai dekoju tau uz atsakyma. O jeigu kartais neriant imtu suktis nerinys, ka tokiu atveju reiketu daryti?

kai sukasi nerinys, tai kaip kazkas minejo reik nert 2-3-4 eilutes i viena puse, paskui tiek pat i kita puse. eil. skaicius pasirinktinai...
Atsakyti
QUOTE(svoba @ 2009 07 22, 10:28)
Sveikutes smile.gif
Cia mano pirmoji nerta suknele, tai galvoju reikia pasirodyti. Jau moteriskuose mezginiuose rodziau. Jus turbut busi grieztesnes  blush2.gif

Labai gražus siūliukas ir dailiai skirtingos spalvos suderintos. Ir pats nėrimas dailus.
Tik būčiau gerokai laisvesnę apačią darius, gal net šiek tiek platėjančią 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(niuma @ 2009 07 22, 14:41)
Labai gražus siūliukas ir dailiai skirtingos spalvos suderintos. Ir pats nėrimas dailus.
Tik būčiau gerokai laisvesnę apačią darius, gal net šiek tiek platėjančią  4u.gif

Aciu uz komentara. As is pradziu irgi galvojau platejancia padaryt, bet kad mano figurai nelabai tinka platejantys sijonai, labiau tokie "tiubeles". Svarbu kad eit netrukdytu hihihi.gif
Atsakyti
Aciu ingriduska 4u.gif , aciu Akire3 4u.gif uz patarimus
Atsakyti
Beje as mezgu is storesniu siuliuku. Su 3 Nr. Kokio storio planuoji pirkti siulus ir kokios spalvos? bigsmile.gif
[/quote]




Negalvojau, kad taip problematiška bus nusipirkti siūlus. Norėjau su viskoze,tai pasirinkimo jokio, tik gryna medvilnė ir tai pagrinde visur MAXI. Aš galvoju apie tokio storio kaip MAXI, tik švelnesnius. Balta spalva arba ružava. Bet ružavos kokios norėčiau niekur nemačiau. Dar liko viena parduotuvukė neaplankyta, tai šiandien per pietus bandysiu palėkėti, nes darbo pabaigos neišlauksiu smile.gif .
O tavo kokia spalvytė? Ar nestorai suknelė atrodo neriant 3 numeriuku? Kiek jau nunėrus?
Atsakyti