Įkraunama...
Įkraunama...

SUKNELĖS

Labas vakariukas 4u.gif
as kaip ir Debesiene, esu nerus nemazai serveteliu, dukrai pledukus, batukus, kepurytes. Bet va sukneliu niekada neteko. Pamacius Debesienes ideta foto, atsidare stalcius ir visa diena is galvos neiseina sis modelis.
issikeliau sias schemas ir noriu Jusu nuomones, ar gerai suprantu:


cia sukneles apatine dalis?
user posted image

cia kaip suprantu virsutine?
user posted image

sonuose truksta rasto dalies del rankoviu?
user posted image

reikia bandyt pradet ax.gif

Atsakyti
na as kaip zirafa, bet ka padarysi.. doh.gif bet kaip apskaiciuot pradedant akis kad gautusi vienodai rastas a netruktu keliu akiu? taip ir skaiciuot viska? fool.gif
Atsakyti
QUOTE(Debesiene @ 2009 07 22, 00:34)
na as kaip zirafa, bet ka padarysi.. doh.gif  bet kaip apskaiciuot pradedant akis kad gautusi vienodai rastas a netruktu keliu akiu? taip ir skaiciuot viska?  fool.gif

manau, kad reikia paskaiciuot, kiek uzima akiu paprastu vienas elementas ir ziureti, kad gautusi visi pilni. Na pvz, jis telpa i 12 akiu, tai reiskia, kad turi ziureti, jog butu pvz 120 akiu, jei sudaro 10 elementu, nes jei bus 115, tai pilnas nesigaus.
Atsakyti
QUOTE(Jollyk @ 2009 07 20, 10:56)
taip blush2.gif  blush2.gif
cia dar viena
user posted image
rolleyes.gif


Superines suknytes, noriu abieju thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Vimbras @ 2009 07 21, 17:41)
Sveikos mergejeles. prisiziurejau cia jusu groziu ir pati uzsimaniau sukneles. Bet pries pradedama darba, noriu pasiklausti jusu, ar neriant suknele ratu, nesisuka pati suknele? Ir ar kazkiek patysta suknele nunerus? Ka daryti, kad visko isvengti? Manau, kad man lengviau butu nerti ratu ir is apacios i virsu, tai sakau, jei istystu, tai taip lengvai nepatrumpinsiu. Kai tik gausiu jusu atsakyma, kibsiu i darba. Sekmes visoms darbuojantis!!!  4u.gif


Suknelė nesisuka
PAtysimas priklauso nuo siūlo ir rašto.
Viena mano iš Tulipo patyso, bet tai matėsi iš karto matuojant.
O LILY ir PERLE netyso nė milimetro:)
O neriant vis tiek matuosiesi, nes įliemenuoti juk teks...taip kad matysi nunėrusi sijoną ar jis tysta ar ne. mirksiukas.gif
Atsakyti
Na, Debesiene, ir grožį radai. Lekiu šiandien siūlų pirkti (jei spėsiu po darbuko) ir prisidėsiu prei jūsų... Nenorus dar jokios suknelės, bet ši atrodo tokia paprastutė ir nesudėtinga... ir vėl mano mergytė liks be suknelės blush2.gif , nes mamytė užsimanė lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(pipsė @ 2009 07 22, 09:30)
Na, Debesiene, ir grožį radai. Lekiu šiandien siūlų pirkti (jei spėsiu po darbuko) ir prisidėsiu prei jūsų...  Nenorus dar jokios suknelės, bet ši atrodo tokia paprastutė ir nesudėtinga...  ir vėl mano mergytė liks be suknelės  blush2.gif , nes mamytė užsimanė  lotuliukas.gif

drinks_cheers.gif pas mane ta pati situacija. Jau pradėjau bigsmile.gif Smagu bus nerti kartu, gal dar kas i kompaniją? bigsmile.gif
Papildyta:
Biski koreguoju savo pasvarstymus

lieka neaisku, kas cia per dalis...
user posted image

cia apatine
user posted image

radau virsu, praktiskai identiska schema, uz tai ir susimeciau:
user posted image


sonuose truksta rasto dalies del rankoviu?
user posted image

Atsakyti
Sveikutes smile.gif
Cia mano pirmoji nerta suknele, tai galvoju reikia pasirodyti. Jau moteriskuose mezginiuose rodziau. Jus turbut busi grieztesnes blush2.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(svoba @ 2009 07 22, 10:28)
Sveikutes smile.gif
Cia mano pirmoji nerta suknele, tai galvoju reikia pasirodyti. Jau moteriskuose mezginiuose rodziau. Jus turbut busi grieztesnes  blush2.gif
user posted image

blink.gif Jei jūsų pirmosios suknelės tokios gražios, tai nebeturiu ką pasakyt wub.gif wub.gif wub.gif Labai dailiai atrodo thumbup.gif

Man tada teks savo pirmosios gyvenime suknelės nerodyti schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(ingriduska @ 2009 07 21, 16:51)
AKIRIUKAI VALIOOOOOO
TIK nieko tu nerodai , fotkės nera thumbup.gif

dar grazinu

QUOTE(Debesiene @ 2009 07 21, 17:08)
vienu zodziu misija neymanoma.. doh.gif

imanoma tik pradzia visada sunki, tu tik akiu uzsimesk ir pamatysi kaip tolaiu nersis super

QUOTE(Debesiene @ 2009 07 22, 00:34)
taip ir skaiciuot viska?  fool.gif


taip, taip ir skaiciuot lotuliukas.gif
QUOTE(svoba @ 2009 07 22, 10:28)
Sveikutes smile.gif
Cia mano pirmoji nerta suknele, tai galvoju reikia pasirodyti. Jau moteriskuose mezginiuose rodziau. Jus turbut busi grieztesnes  blush2.gif

super suknine, mano brliene irgi tokia nere, kai gausiu foto parodysiu
Atsakyti
Vasarėle, ta neaiški dalis man atrodo viduriukas yra, o kur nedamegsta tai dėl rankovių (gerai supratai)... Bet gal aš ir klystu? g.gif
Atsakyti
QUOTE(nuosirdi @ 2009 07 22, 11:13)
blink.gif Jei jūsų pirmosios suknelės tokios gražios, tai nebeturiu ką pasakyt wub.gif  wub.gif  wub.gif Labai dailiai atrodo thumbup.gif

Man tada teks savo pirmosios gyvenime suknelės nerodyti schmoll.gif

fantastiska suknele thumbup.gif thumbup.gif ir juolab,kad prima thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif saunuole thumbup.gif
Atsakyti