Įkraunama...
Įkraunama...

SUKNELĖS

QUOTE(bielra @ 2009 07 19, 19:41)
Akire sveika, as siek tie atostogauju, tai atitrukus nuo SM.. ax.gif
As rankoves susiuvu tuo paciu siulu, sunerineti tai per stora siule gaunasi..
O del to siurpinimo, tai nemaziau nei as siurpinu, sededama masinoje uz vairo neriu..  biggrin.gif  Kokioj Maximos aiksteleje ar dar kur nors kur tingiu eiti, tai kol laukiu saviskiu atsisedusi neriu, va tada zvilgsniai labai idomus pas kai kuriuos buna..
Viena karta dukters klausiau ar jai negeda su manimi masinoj sedet kai as neriu, bet paskui pagalvojau.., o ka as gedingo darau?  g.gif  Taip kad nebekreipiu demesio i kreivus zvilgsnius..  mirksiukas.gif

masinoj vaziuojan ilgoj kelionej ir as megstu panert:) o va si savaitgali zmones nuogaliu pleze su virbalais linksminau:)
Atsakyti
QUOTE(ingriduska @ 2009 07 13, 09:42)
NA va merginos, jūsų teismui mano šviežia suknia...

QUOTE(Sonatuole @ 2009 07 13, 11:24)
...

QUOTE(Alacka33 @ 2009 07 13, 20:23)
...

QUOTE(La Perla @ 2009 07 13, 23:52)
...

QUOTE(zvirble @ 2009 07 14, 20:15)
Sveikos merginos, seniai cia besilankiau...

QUOTE(Viliuteee @ 2009 07 14, 22:41)
jau seniau buvo rodyta suknelė mamytei,o dabar panaši jos dukrytei ax.gif

QUOTE(liepa50 @ 2009 07 15, 13:23)
Nuneriau suknute.

QUOTE(kristukass @ 2009 07 16, 20:08)
Pagaliau baigta mano svajoniu suknia.  yahoo.gif labai stipriai nekritikuokit

QUOTE(panelė Prym @ 2009 07 18, 19:24)
...

Kol aš ilsėjausi Palangoje, jūs tiek gražių suknelių primezgėt/prinėrėt thumbup.gif
Šaunuolės wub.gif wub.gif wub.gif

Tik kai pati į rankas paėmiau vąšelį, tik kai panėriau savo rankom, tik tada supratau kiek reikia įdėti darbo į kiekvieną rūbelį ax.gif

Didžiausi pagyrimai visoms suknutėms 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(bielra @ 2009 07 19, 20:41)
*Akire sveika, as siek tie atostogauju, tai atitrukus nuo SM.. ax.gif
**As rankoves susiuvu tuo paciu siulu, sunerineti tai per stora siule gaunasi..
***O del to siurpinimo, tai nemaziau nei as siurpinu, sededama masinoje uz vairo neriu..  biggrin.gif  Kokioj Maximos aiksteleje ar dar kur nors kur tingiu eiti, tai kol laukiu saviskiu atsisedusi neriu, va tada zvilgsniai labai idomus pas kai kuriuos buna..
Viena karta dukters klausiau ar jai negeda su manimi masinoj sedet kai as neriu, bet paskui pagalvojau.., o ka as gedingo darau?  g.gif  Taip kad nebekreipiu demesio i kreivus zvilgsnius..  mirksiukas.gif

*gerai paislėk tada
**ačiū už patarimą
***pirma mintis 'o dieve', pamaniau kad važiuodama dar kažkokiu stebuklingu būdu neri. paskui perskaičiau viską. lotuliukas.gif

QUOTE(delfinyte @ 2009 07 20, 10:20)
masinoj vaziuojan ilgoj kelionej ir as megstu panert:) o va si savaitgali zmones nuogaliu pleze su virbalais linksminau:)

gerai, kad aš ne viena, kai mūsų daugiau, gal ir žmonių akys pripras...
kai važiavom į latviją, estiją su šeima aš irgi mezgiau, tai tik vyras prašydavo, kad mieste nukiščiau virbalus ir 'nejuokinčiau žmonių', sąnkryžose..
Atsakyti
Labutis darbštuolytės 4u.gif

Visų grožių nevardinsiu, nes tikrai ką nors praleisiu nerealūs grožiai wub.gif wub.gif wub.gif

QUOTE(Akire3 @ 2009 07 20, 11:02)

gerai, kad aš ne viena, kai mūsų daugiau, gal ir žmonių akys pripras...
kai važiavom į latviją, estiją su šeima aš irgi mezgiau, tai tik vyras prašydavo, kad mieste nukiščiau virbalus ir 'nejuokinčiau žmonių', sąnkryžose..


Aš irgi tampausi visur, vyras jau priprato prie to ir nieko nebesako, savaitgalį turistavom prie Platelių ežero tai aš pavėsį nėriau, daug kam buvo labai įdomu lotuliukas.gif , kad ir šiais laikas dar kažkas tuom užsiima doh.gif
Niu ką juda po truputį suknutė į priekį jus paskaičius ir pamačius dar didesnis azartas thumbup.gif cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Jollyk @ 2009 07 20, 09:56)
taip blush2.gif  blush2.gif
cia dar viena
user posted image
rolleyes.gif


ahaaaa, sakiau, kad kukli autore 4u.gif saunuole drinks_cheers.gif
Papildyta:
QUOTE(Vaima @ 2009 07 20, 12:00)
Labutis darbštuolytės  4u.gif

Visų grožių nevardinsiu, nes tikrai ką nors praleisiu nerealūs grožiai  wub.gif  wub.gif  wub.gif
Aš irgi tampausi visur, vyras jau priprato prie to ir nieko nebesako, savaitgalį turistavom prie Platelių ežero tai aš pavėsį nėriau, daug kam buvo labai įdomu  lotuliukas.gif , kad ir šiais laikas dar kažkas tuom užsiima  doh.gif
Niu ką juda po truputį suknutė į priekį jus paskaičius ir pamačius dar didesnis azartas  thumbup.gif  cool.gif


uzsiima uzsiima lotuliukas.gif maniskis , tai nieko man nesako, nei masinoj, nei sankryzoj, nei ant kranto biggrin.gif matyt jau susitaike su mintim, kad liga ir be rankdarbio ne zingsnelio drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dovyda: 20 liepos 2009 - 11:31
aciu visoms uz pagyrimus ax.gif ax.gif
as irgi mezgu ir masinoje,ir pliaze,ir eileje belaukiant galiu lotuliukas.gif ...dar tik vonioje nebandziau... lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Jollyk @ 2009 07 20, 13:14)
aciu visoms uz pagyrimus ax.gif  ax.gif
as irgi mezgu ir masinoje,ir pliaze,ir eileje belaukiant galiu lotuliukas.gif ...dar tik vonioje nebandziau... lotuliukas.gif

lotuliukas.gif gal ir nebandyk, ismirksi visa isbrinksi lotuliukas.gif vonioje SAU laiko pasilik drinks_cheers.gif
Atsakyti
MERgytės šaunuolytės..smile.gif
LABAI gražios suknytės, ypač ta nuo VIRŠELIO....smile.gif
TOkia nuo spalvos iki modelio wub.gif wub.gif wub.gif

NA ligoniukai mes...
Su tuo nerimu ir mezgimu..man irgi labai niežti rankos...
Neturiu kur susikišti, jei nėra mezginio tai negera visai:) Nerandu sau vietos..nerandu kuom užsiimti ir tokia tuštuma:)

Va dabar dar tik norai..tai vakarais liūdesys. ir darbai nuveikti , bet vis tiek liūdesys:)

O nerimas su manimi prie jūros, prie ežero,prie upės....namuose, bet dar neneriu mieste..o vertėtų kiek laiko išsvaistau veltui
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ingriduska: 20 liepos 2009 - 13:15
QUOTE(bielra @ 2009 07 19, 19:41)
O del to siurpinimo, tai nemaziau nei as siurpinu, sededama masinoje uz vairo neriu..  biggrin.gif  Kokioj Maximos aiksteleje ar dar kur nors kur tingiu eiti, tai kol laukiu saviskiu atsisedusi neriu, va tada zvilgsniai labai idomus pas kai kuriuos buna..
Viena karta dukters klausiau ar jai negeda su manimi masinoj sedet kai as neriu, bet paskui pagalvojau.., o ka as gedingo darau?  g.gif  Taip kad nebekreipiu demesio i kreivus zvilgsnius..  mirksiukas.gif

aš irgi neriu/mezgu masinoje ax.gif Neperseniausiai gyžom iš Krymo su mašina - tai gerą pusę palaidinukės nunėriau - būčiau i baigus, bet kad Ukrainoj prasti keliai - nelabai patogu nert blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(mucka @ 2009 07 20, 15:48)
aš irgi neriu/mezgu masinoje  ax.gif  Neperseniausiai gyžom iš Krymo su mašina - tai gerą pusę palaidinukės nunėriau - būčiau i baigus, bet kad Ukrainoj prasti keliai - nelabai patogu nert  blush2.gif


va kur jauciasi gimtuju keliu privalumas thumbup.gif as va turiu cia toki nerala, kuri neriu tik kelionese pas uosviene biggrin.gif (svarkelis toks is kvadraciuku, tai liko viena kelione ir bus baigtas lotuliukas.gif ) SUKNELES, SUKNELES, SUKNELES thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dovyda: 20 liepos 2009 - 18:01
na jūsų visų darbeliai tai superiniai ir iš kur jūs tiek kantrybės turit thumbup.gif drinks_cheers.gif , kiekviena verta first.gif first.gif first.gif . Na bevarvindama seilę nuo jūsų suknelių ir aš nusprendžiau nusinarplioti, tik tai skirta prie maudymuko, paslėpti figūros trūkumus blush2.gif blush2.gif ax.gif user posted image
Atsakyti
QUOTE(mamy 24 @ 2009 07 20, 20:10)
na jūsų visų darbeliai tai superiniai ir iš kur jūs tiek kantrybės turit thumbup.gif  drinks_cheers.gif , kiekviena verta first.gif  first.gif  first.gif . Na bevarvindama seilę nuo jūsų suknelių ir aš nusprendžiau nusinarplioti, tik tai skirta prie maudymuko, paslėpti figūros trūkumus blush2.gif  blush2.gif  ax.gif  user posted image



1) thumbup.gif sukniuks
2) mmm..... g.gif aaaa kur ziuret ka slepi? jokiu trukumu nematau blink.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dovyda: 20 liepos 2009 - 21:51