Įkraunama...
Įkraunama...

SUKNELĖS

QUOTE(dovyda @ 2009 07 18, 22:12)
chmmm g.gif ir man regis kad per staigiai susiaurinta...gal megink siaurinti ir nuimineti tik po 1 gele? 12,11, 10...

Aciu bandysiu, ir vel MB juoksis, kad ardau doh.gif biggrin.gif Bet problema ta, kad ji nori gan trumpos sukneles, nuo liemens 48cm, klubai 100cm, o liemuo 71cm. Man gaunas, kad per 5 motyvus (3geliu ziedus ir 2 paprasto rasto reikia susiurint 30 cm, is 12 geliu i 6-7geles) g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo hakura: 18 liepos 2009 - 22:29
QUOTE(hakura @ 2009 07 18, 23:25)
Aciu bandysiu, ir vel MB juoksis, kad ardau  doh.gif  biggrin.gif  Bet problema ta, kad ji nori gan trumpos sukneles, nuo liemens 48cm, klubai 100cm, o liemuo 71cm. Man gaunas, kad per 5 motyvus (3geliu ziedus ir 2 paprasto rasto reikia susiurint 30 cm, is 12 geliu i 6-7geles)  g.gif


dar pasiziurejau i ta sukniuka, gal sakau tik ties klubais bandyk siaurinti? g.gif apacioj juk gali buti platesne, bet jei ji nori trumpos...net nzn ka ir patart ax.gif gal kas yra neres, patartu geriau mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dovyda: 18 liepos 2009 - 22:32
QUOTE(dovyda @ 2009 07 18, 22:31)
dar pasiziurejau i ta sukniuka, gal sakau tik ties klubais bandyk siaurinti?  g.gif apacioj juk gali buti platesne, bet jei ji nori trumpos...net nzn ka ir patart ax.gif gal kas yra neres, patartu geriau mirksiukas.gif

Skaitineju osinkoj dar, kaip ten kas ka dare. Nesuprantu tik, kaip neriant is tu paciu Maxi su 1,5 nr vaseliu man motyvas gaunas 11cm, o kitom 13cm g.gif Bandysiu dar kazka, jau svajojau, kad parvesiu dovnu uz poros savaiciu, bet itariu neisdegs, nebent pasimuliuociau ir bileteni pasiimciau tongue.gif tureciu 8 val be MB ir maziaus ramybes tik nerimui biggrin.gif
Atsakyti
Hakura, bandyk siaurinti per visą plotį, ne tik šonuose. Pvz., pasiskaičiuoji, kiek tau reik susiaurinti ir per visą ratą ar kelis ratus tolygiai, vienodais tarpais susiaurini. Aš nėriau iš tų motyvų, tik viršų dariau kitokį. Man irgi siaurėjo per dvi gėles, nuo 10 iki 8. Bet toks staigus siaurėjimas nesigavo. o kad gėlės skirtingo dydžio dydžio gaunasi, tai normalu, juk visos neria skirtingo tamprumo. jei reiks, galiu nufotkint rytoj.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo naiste777: 18 liepos 2009 - 23:08
QUOTE(naiste777 @ 2009 07 18, 23:07)
Hakura, bandyk siaurinti per visą plotį, ne tik šonuose. Pvz., pasiskaičiuoji, kiek tau reik susiaurinti ir per visą ratą ar kelis ratus tolygiai, vienodais tarpais susiaurini. Aš nėriau iš tų motyvų, tik viršų dariau kitokį. Man irgi siaurėjo per dvi gėles, nuo 10 iki 8. Bet toks staigus siaurėjimas nesigavo. o kad gėlės skirtingo dydžio dydžio gaunasi, tai normalu, juk visos neria skirtingo tamprumo. jei reiks, galiu nufotkint rytoj.

Oi kaip saunu butu, nes jau ta suknia nebemiela daros unsure.gif O kaip tu siaurinai per visa ploti? Koki tanku rasta darei, kad galejai siaurint? Nu parodysi nuotrauka, bus aiskiau 4u.gif
Atsakyti
Va žadėtos fotkės:
user posted imageuser posted image

Aš tiksliai pagal osinką nėriau, turėjo ten būti apie siaurinimą.
Atsakyti
QUOTE(naiste777 @ 2009 07 19, 06:45)
Va žadėtos fotkės:
Aš tiksliai pagal osinką nėriau, turėjo ten būti apie siaurinimą.

Sirdingai dekoju 4u.gif dabar viskas aiskiau, bandysiu. Osinkoj dabar labai daug nuotrauku istrinta, o su mano rusu kalba neisivaizduoju kada perskaitysiu viska doh.gif Tai uzsiimineju saviveikla rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(hakura @ 2009 07 19, 09:36)
Sirdingai dekoju  4u.gif  dabar viskas aiskiau, bandysiu. Osinkoj dabar labai daug nuotrauku istrinta, o su mano rusu kalba neisivaizduoju kada perskaitysiu viska  doh.gif Tai uzsiimineju saviveikla  rolleyes.gif

pioneer.gif as VISKA perskaiciau ax.gif zodziu ten siaurina taip, kaip tau paaiskino naiste777- ne per sonus, o isdestant per kelias nerinio vietas drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dovyda: 19 liepos 2009 - 09:40
QUOTE(dovyda @ 2009 07 19, 09:39)
pioneer.gif as VISKA perskaiciau ax.gif zodziu ten siaurina taip, kaip tau paaiskino naiste777- ne per sonus, o isdestant per kelias nerinio vietas drinks_cheers.gif

Jau isardziau, MB aisku isjuoke biggrin.gif . Neriu beveik is naujo. Aciu labai mergaites uz pagalba, jus tikras lobis wub.gif
Atsakyti
Akire sveika, as siek tie atostogauju, tai atitrukus nuo SM.. ax.gif
As rankoves susiuvu tuo paciu siulu, sunerineti tai per stora siule gaunasi..
O del to siurpinimo, tai nemaziau nei as siurpinu, sededama masinoje uz vairo neriu.. biggrin.gif Kokioj Maximos aiksteleje ar dar kur nors kur tingiu eiti, tai kol laukiu saviskiu atsisedusi neriu, va tada zvilgsniai labai idomus pas kai kuriuos buna..
Viena karta dukters klausiau ar jai negeda su manimi masinoj sedet kai as neriu, bet paskui pagalvojau.., o ka as gedingo darau? g.gif Taip kad nebekreipiu demesio i kreivus zvilgsnius.. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(keir@ @ 2009 07 18, 19:32)
cia is randarbiu kraiteles,  g.gif
stai virselis:per daug panasu
user posted image

taip blush2.gif blush2.gif
cia dar viena
user posted image
rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Jollyk @ 2009 07 20, 09:56)
taip blush2.gif  blush2.gif
cia dar viena
user posted image
rolleyes.gif

Auksarankė wub.gif Labai gražios suknelės wub.gif
Atsakyti