Įkraunama...
Įkraunama...

SUKNELĖS

rodausi savo nerta suknele,ji buvo uzsakyta...bet kliente kazkur pradingo... rolleyes.gif...siuliukai viskoze,dydis S...dar nuneriau prie jos is pilko biserio kolje su raudona gele.. rolleyes.gif
user posted image
Atsakyti
Oho, geris, na mat ji velniai, ta kliente- pati nesiok toki grozi user posted image
Atsakyti
cia is zurnalo nuotrauka blink.gif ,ar bent jau man taip atrodo g.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Jollyk @ 2009 07 18, 19:59)
rodausi savo nerta suknele,ji buvo uzsakyta...bet kliente kazkur pradingo... rolleyes.gif...siuliukai viskoze,dydis S...dar nuneriau prie jos is pilko biserio kolje su raudona gele.. rolleyes.gif
user posted image

daili, gaila nuotrauka nekokybiska, gal galima butu kita pabandyt g.gif ir tikrai pati nesiok thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(keir@ @ 2009 07 18, 20:24)
cia is zurnalo nuotrauka  blink.gif ,ar bent jau man taip atrodo  g.gif  blush2.gif

turi tokia pat nuotrauka? blink.gif
Atsakyti
cia is randarbiu kraiteles, g.gif
stai virselis:per daug panasu
user posted image
Atsakyti
QUOTE(keir@ @ 2009 07 18, 21:32)
cia is randarbiu kraiteles,  g.gif
stai virselis:per daug panasu
user posted image

Gal tai ir yra jos darbelis viršelyje mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Jollyk @ 2009 07 18, 19:59)
rodausi savo nerta suknele,ji buvo uzsakyta...bet kliente kazkur pradingo... rolleyes.gif...siuliukai viskoze,dydis S...dar nuneriau prie jos is pilko biserio kolje su raudona gele.. rolleyes.gif

dėl klientės užuojauta, suknė labai faina, jei tikrai čia tavo darbas....aš jos irgi nroiu raudonos blizgios, kada nors, nes niekaip nepabaigiu 'amžiaus projekto' lotuliukas.gif ir juokinga jau ir pikta pačiai ant savęs.
dar merginų patarimo noriu - sukne nerta ratu, siut nereikia, o rankovės kaip gražiau ar susiut siuvimo siūlu ar sunert, ne per stora?
kur Bielra dingusi?
šiurpinau anadien pležą jei taip galima išsireikšt, nuvarėm prie karjero, kas degintis, kas maudytis, o kas po skėčiu nert lotuliukas.gif nebuvo nei vieno kas praeidamas nepažiūrėtų, ką veikiu? įmitavau senutę turbūt, bet man dzin, man suknės reik pabaigos.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Akire3: 18 liepos 2009 - 21:42
QUOTE(keir@ @ 2009 07 18, 21:32)
cia is randarbiu kraiteles,  g.gif
stai virselis:per daug panasu
user posted image


taip nuotrauka ta pati g.gif na bet gal ji autore mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dovyda: 18 liepos 2009 - 22:25
Sveikos, reikia jusu patarimo 4u.gif Neriu sesei Karen Milen suknele, bet kazkaip lievai gaunas g.gif doh.gif As labiau mezgeja nei nereja, visi tie siaurinimo, modeliavimo triukai nelabai pazystami blush2.gif Va kas gaunas, kol kas... Susiaurinau is 12 geliu i 10, bet man kazkaip per staigiai atrodo, gal ilgesni nert ta tanku rasta?( pvz tai tokio pat aukscio kip ir geles)Geliu plotis 11cm
user posted image
Va taip atrodo mano siaurinimas, gal kaip kitaip reiktu daryt?
user posted image
Atsakyti

QUOTE(hakura @ 2009 07 18, 23:09)
Sveikos, reikia jusu patarimo  4u.gif  Neriu sesei Karen Milen suknele, bet kazkaip lievai gaunas  g.gif   doh.gif  As labiau mezgeja nei nereja, visi tie siaurinimo, modeliavimo triukai nelabai pazystami  blush2.gif  Va kas gaunas, kol kas... Susiaurinau is 12 geliu i 10, bet man kazkaip per staigiai atrodo, gal ilgesni nert ta tanku rasta?( pvz tai tokio pat aukscio kip ir geles)Geliu plotis 11cm

Va taip atrodo mano siaurinimas, gal kaip kitaip reiktu daryt?
user posted image

chmmm g.gif ir man regis kad per staigiai susiaurinta...gal megink siaurinti ir nuimineti tik po 1 gele? 12,11, 10...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dovyda: 18 liepos 2009 - 22:27
QUOTE(dovyda @ 2009 07 18, 23:12)
jei mano sukniukas butu virselyje, tureciau TIKRAI kokybisku nuotrauku lotuliukas.gif

Manau, kad tikrai turi
Čia 588 žinutė mirksiukas.gif
O šiaip tai manau, kad palaukim, pati ateis ir viską papasakos 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Limit: 18 liepos 2009 - 22:19
QUOTE(Limit @ 2009 07 18, 23:16)
Manau, kad tikrai turi
Čia  588 žinutė  mirksiukas.gif
O šiaip tai manau, kad palaukim, pati ateis ir viską papasakos 4u.gif

na as ir sakau...laukiam ax.gif gal zmogus kuklus, nepasidare nuotraukyciu...
Atsakyti