Įkraunama...
Įkraunama...

SUKNELĖS

QUOTE(bielra @ 2009 06 23, 19:11)

Ax!! thumbup.gif Aciu wub.gif
Atsakyti
http://www.fotofabri...mp;target=album
Papildyta:
QUOTE(Ligičiukas @ 2009 06 23, 21:36)

Nesuprantu,kodėl nerodo.
Atsakyti
QUOTE(Viliuteee @ 2009 06 23, 15:51)
...


niu net nėra žodžių wub.gif wub.gif wub.gif Auksinės rankos wub.gif
Atsakyti
Viliuteee, thumbup.gif
turbūt, kaip ir dauguma pagalvojau, reik ir man šakutę pirkt ir jos naudojimą prisimint.. Mezgiau, nėriau tik mokyklos laikas, o su pirmu nėštumu atsirado meilė rankdarbiams, tai gal ir šakutę prisiminčiau, mokykloj irgi ja darbuotis mokino..

QUOTE(vilma Liu @ 2009 06 23, 17:33)
Niuma,ar iškarpą darei suknelei ar benerdama ant savęs matavai?

Nedarau iškarpų niekada ax.gif
Pradėjau nerti nuo juosmens, tai pirmas eiles matavausi ir raštą atitaikiau, o paskui žemyn kiekvienoj eilėj po 1 bangelę pridėdavau platindama. Viršų kažkaip irgi pagaminau- nugaroj siauriau palikau, krūtinei bangelių pridėjau..
Atsakyti
niuma thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AGkatulis: 24 birželio 2009 - 09:44
Labutis auksarankės 4u.gif

Sveikos naujuos namučiuos, 4u.gif visoms miklių rankelių ir begalinės fantazijos 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Aš po truputį irgi judu į priekį, tik lyg ir perdaug nori nuo juosmens platėti g.gif jaučiu perdaug užsidėjau, dar bandau pranert daugiau o jeigu kas ardysiu doh.gif Galvoju gal svoris savaime tems į apačią ir to išplatėjimo nesijaus g.gif bandysiu padrėkinus išlygint ir žiūrėt vaidelį unsure.gif

Atsakyti
Sveikos,
ikvepta Jusu visu ir as vakar jau nusipirkau siulus suknelei ir pradejau nert. g.gif
Ziuresim kas gausis, tikiuosi siuliukai i bala ismesti nebus. Jei kas neasku pasidarys, tai jau kreipsiuosi i profes. 4u.gif
Atsakyti
Viluteee, uz sita darba 100 balu- labai smagu matyt nauja idomia interpretacija sukneles thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Viliutee, kaip visada, pribloskianti suknia user posted image
Atsakyti
QUOTE(jurgičiukas @ 2009 06 23, 17:35)
Labukas, o aš saviškę auksinukę jau baigiau, beliko tik nufotkint ir jums pasirodyt  tongue.gif Ir taip pat labai noriu padėkoti tau ir Ingriduskai už pagalbą ir aprašytą šios suknelės nėrimo procesą  4u.gif  4u.gif  4u.gif Nes manau tik jūsų dėka suknelę nusinėriau be jokių ardymų (na tik pradžia, kol atitaikiau plotį) ir trikampiukas gavosi labai vykusiai  smile.gif

Nugi saunu girdet. thumbup.gif mano kol kas guli, o as kolkas svenciu antra diena jonines blush2.gif ir jau lakstau su sarasais savaitgalio kelionei ka supirkt reik...
rodykis ir sveikinimai dideliausi

QUOTE(Shalimar @ 2009 06 23, 19:32)
Sveikos merginos 4u.gif Gal kas nors yra uzmates sitos sukneles schema arba bent jau geresnes kokybes foto? Buciau be galo dekinga! ax.gif


ne i tema apziurejau tavo kelioniu temukes, nu kaip graziai viskas nupasakota ir vaizdeliai kokie thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Viliuteee @ 2009 06 23, 16:51)
niumos suknelę jau gyriau,dar kartą pagirsiu,nebus per daug,

na ir rodausi,kai kas jau gal ir matyta ax.gif



Tai graziausia ka as kada nors maciau wub.gif thumbup.gif wub.gif neitiketina, koks grozis, koks tobulumas, lyg is pasakos wub.gif
Atsakyti
Kas nors matėt Lietuvoj pirkt siūlų YarnArt Ibiza? Noriu suknelės, kuriai jie idealiai tinka.


Viliuteee, suknelė pasakiška. Ir man norisi imt į rankas šakutę smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo agnieszka.v: 25 birželio 2009 - 09:47