Įkraunama...
Įkraunama...

SUKNELĖS

QUOTE(Lusasita @ 2009 07 07, 18:07)
Na pagaliau rodausi ir as mezginuka virbalais smile.gif . Suknele lengva kaip pukas wink.gif

user posted image


labai graziai atrodo wub.gif
Atsakyti
Net seilė nutįso pamačius tokį grožį blink.gif

Gaunu atlyginimą ir varau pirkt siūlų mirksiukas.gif


Visos mergaitės šaunuolės 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ingriduska @ 2009 07 13, 09:42)
NA va merginos, jūsų teismui mano šviežia suknia...

Sėdžiu darbe su ja....klausausi pagyrų smile.gif


QUOTE(Sonatuole @ 2009 07 13, 11:24)

Aš ir noriu parodyt mano nertą suknę jau ant šeimininkės  ax.gif Tik reiktų dar pasijonio problemą išspręsti


Abi suknelės superinės thumbup.gif Bet man Ingriduskos tikra vasarinė wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Vyna @ 2009 07 09, 08:56)
O aš labai norėčiau padėkoti už pagalba Viliuteee'ei ir panelei Prym, be jų patarimų ir padrąsinimų nebūčiau net ėmusi megstis vestuvinės mocheriukės flirt.gif
tai va, jau nusimezgiau, liko tik padekoruoti ir pasuknelę pasisiūti. Kai atgausiu fotiką, bandysiu pasidemonstruoti  nail.gif
Lusasita, grožis - kaip pūkelis.
Papildyta:
o aš mezgiau iš Kid Mohair BBB.Tai irgi galvoju, kaip čia su tuo patysimu, vistiek ją reikės skalbti,aišku džiovinti patiesus, o lyginti reikia g.gif ? o kažin patys ar susitrauks ji išskalbus?



manoji suknele patyso po skalbimo ,bet ta ir buvau numaciusi, nes visada pamezgu pavyzdeli, ji skalbiu ir isdziovinus ziuriu kas vyksta smile.gif dziovinau patiesusi, o isdziuvusia kiek pagarinau, palyginau neliesdama mezginio mirksiukas.gif

Sumezgiau visgi turbut 6 kamuoliukus po 25 gr . Nu arba viena taip pameciau kad neberandu. blush2.gif Is 8 liko 2 lotuliukas.gif
Atsakyti
user posted image

user posted image user posted image
Atsakyti
Ačiū už pagyras visoms 4u.gif
QUOTE(Alacka33 @ 2009 07 13, 20:23)

Jetau kaip gražu wub.gif Vis labiau gailiuos, kad aš savo dukriuko kūmai nusileidau ir nemezgiau krikšto suknelės unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sonatuole: 13 liepos 2009 - 20:45
QUOTE(Sonatuole @ 2009 07 13, 21:43)
Ačiū už pagyras visoms  4u.gif

Jetau kaip gražu  wub.gif  Vis labiau gailiuos, kad aš savo dukriuko kūmai nusileidau ir nemezgiau krikšto suknelės  unsure.gif


va va ax.gif as tai ne uz ka nebuciau nusileidus mirksiukas.gif esu 2 kriksto dukru mama ir sukneles abiems pati mezgiau-neriau-siuvau-puosiau drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dovyda: 13 liepos 2009 - 21:03
QUOTE(dovyda @ 2009 07 13, 22:03)
va va ax.gif as tai ne uz ka nebuciau nusileidus mirksiukas.gif esu 2 kriksto dukru mama ir sukneles abiems pati mezgiau-neriau-siuvau-puosiau  drinks_cheers.gif

Tai va, kad dabar jau šaukštai po pietų... unsure.gif verysad.gif
Atsakyti
Ingriduska, Sonatuole, Alacka 33 - SUPEEERRRRRRR wub.gif
as keleta vaikisku atnesu:
user posted image

user posted image

user posted image
user posted image

nepatikesit bet as uzsinorejau nusinerti sau kelniu kostiumeli: po pilvu ant klubu sutraukiamos kelnes, galbut bridzai ir palaidine wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Alacka33 @ 2009 07 13, 20:23)

o gal schemute galima butu
Atsakyti
QUOTE(La Perla @ 2009 07 13, 23:52)
Ingriduska, Sonatuole, Alacka 33 - SUPEEERRRRRRR  wub.gif
as keleta vaikisku atnesu:

user posted image

nepatikesit bet as uzsinorejau nusinerti sau kelniu kostiumeli: po pilvu ant klubu sutraukiamos kelnes, galbut bridzai ir palaidine  wub.gif


ojeii kokia grazuolyte 4u.gif

del kelniu- mano kaimynei mama masina yra numezgus, tai zinok, dailiai taip ziurisi blink.gif na man tai stotas neleidzia, o tau tai bus super thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(La Perla @ 2009 07 13, 23:52)
nepatikesit bet as uzsinorejau nusinerti sau kelniu kostiumeli: po pilvu ant klubu sutraukiamos kelnes, galbut bridzai ir palaidine  wub.gif

Labai gera idėja. Aš jau seniai svajoju apie kelnes, net ir modelius esu išsirinkusi. Esu nėrusi vienas, tai ant kūdos moteros labai gražiai atrodė. Įdomu, kaip ant mano apvalumų atrodys hihihi.gif
Atsakyti