Įkraunama...
Įkraunama...

SUKNELĖS

Ingriduška, aš be žado user posted image
Atsakyti
QUOTE(ingriduska @ 2009 07 13, 09:42)
NA va merginos, jūsų teismui mano šviežia suknia...
Paprasta , bet kažko ryškaus norėjosi labai
DAr čia paveiksluojant pasigedau rankovė, to paties apnėrimo motyvo kaip suknios apačia, tai dabar jau apnertos rankovės ir kakliukas tokiais spygliukais:)))

Sėdžiu darbe su ja....klausausi pagyrų smile.gif


user posted image


ulialia draugute!! na tikrai daili sukniuke drinks_cheers.gif tegu giria daaaaar labiau mirksiukas.gif

ai dar tradiciskai - specialiai tau-ziurkiusss biggrin.gif user posted image
Atsakyti
QUOTE(ingriduska @ 2009 07 13, 09:42)
NA va merginos, jūsų teismui mano šviežia suknia...
Paprasta , bet kažko ryškaus norėjosi labai
DAr čia paveiksluojant pasigedau rankovė, to paties apnėrimo motyvo kaip suknios apačia, tai dabar jau apnertos rankovės ir kakliukas tokiais spygliukais:)))

Sėdžiu darbe su ja....klausausi pagyrų smile.gif

user posted image
user posted image

labai grazi wub.gif clap_1.gif
Atsakyti
KAip smagu sulaukti žiurkio smile.gif
Tiesiog gera ant šrdelės wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(nuosirdi @ 2009 07 12, 22:33)
Laaabai baisiai, juoksitės iš manęs, bet sugalvosiu ką nors kaip užslėpti , ypač pati pradžia negraži gavosi doh.gif

Gal jungiat eilutės pradžią ir pabaigą siūlą reikia stipriau pritraukt. Bet šiaip tai nieko ten baisaus nėra.

QUOTE(ingriduska @ 2009 07 13, 09:42)
NA va merginos, jūsų teismui mano šviežia suknia...
Paprasta , bet kažko ryškaus norėjosi labai
DAr čia paveiksluojant pasigedau rankovė, to paties apnėrimo motyvo kaip suknios apačia, tai dabar jau apnertos rankovės ir kakliukas tokiais spygliukais:)))

Sėdžiu darbe su ja....klausausi pagyrų smile.gif


Labai labai labai graži 4u.gif Ir tinka idealiai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo panelė Prym: 13 liepos 2009 - 09:45
QUOTE(rasa32 @ 2009 06 28, 23:20)
Kelios pazistamos pirkosi is Triumph tokius ale apatinukus-bodzius.Toks prigludes daiktas beveik iki keliu.Yra kuno arba juodos spalvos.

Cia tipo - lisvien liemenukas su raituzais? Bet kiek suprantu, ten kaipo sijono nera? O jei to sijiono nera, tai ar nesviecia is po sijono kai kojos juda?
QUOTE(Giedrutia @ 2009 06 29, 09:16)
Va, kas man gavosi... Tik kad visi megzti daiktai storina, na, gal ne storina, o išryškina, ką visai norėtųsi paslėpti... ]

Nieko nestorina...atrodo idealiai. wub.gif Labai puikiai apskaiciuotas suknutes plotis, nieko neisryskina, suknute labai graziai krenta thumbup.gif, man kazkaip taip nesigauna - arba pasiaurinu, arba paplatinu... doh.gif
QUOTE(katuks @ 2009 06 29, 16:46)
va dar parodysiu kelias megztas suknutes iš naujos Sabrinos. nieko ypatingo, bet skoniai irgi įvairūs mūsų

Oi kaip saunu! Daugiau megztu virbalais! Didziulis trukumas....
QUOTE(niuma @ 2009 06 30, 17:45)
Nesenai rodžiau žydrąsias bangeles, dabar pristatau kloną- mandariną smile.gif
Pakeistas tik tarpinis raštelis, nei buvo anoje. Realiai spalvytė dar ryškesnė, čia blicas šiek tiek nuvalgė....

Super suknele. Be proto graziai guli ant manekenes. thumbup.gif Menas taip apskaiciuot akles...
QUOTE(vogels @ 2009 07 01, 15:31)
Na va neseniai baigtas darbas jūsų teismui  ax.gif  vyresnėlė su nauja suknia jau prie jūros.

Ziariai grazu. wub.gif turetu but patenkinta dukryte. smile.gif Beje ir spalvyte labai super. thumbup.gif
Atsakyti
Ingriduska, suknelė labai, labai graži wub.gif

Aš ir noriu parodyt mano nertą suknę jau ant šeimininkės ax.gif Tik reiktų dar pasijonio problemą išspręsti
user posted image
user posted image
Atsakyti
bigsmile.gif ingriduska Sonatuole suknutės tiesiog žavingos thumbup.gif wub.gif wub.gif wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
Sonatuole...
na juoda lieka juoda..vis tik labai puošniai atrodo.
Tikriausiai pati šeimininkė dar paderins batelius ir pasuknelę(man čia irgi dažnai skausmas didžiausias)
O raštas koks padurku gražus:)
ŠAunuolė Sonatuolė
Atsakyti
QUOTE(nuosirdi @ 2009 07 01, 16:40)
....niu man tas pasižadėjimas jau ramiai ir miegot nebeleidžia, pažiūrėsim kokį čia anekdotą man pavyks sukurti, suknelės nesu mezgusi/nėrusi blush2.gif nelabai yra to laiko, kai namie 2 vaikai ir dar nuosavas namas su visu 30 arų gėlynų, nu bet aš STENGIUOSI

lotuliukas.gif pas mane panasus variantas, tik aru maziau.
As irgi laaabai stengiuosi...o tas svarbiausia. biggrin.gif

QUOTE(vilma Liu @ 2009 07 01, 17:01)
Meginu visokius raštelius suknelei. Bandžiau nerti apvaliai, bet kažko negražiai gaunasi per sujungimą. Turbūt reiks nerti iš dviejų dalių

Viskas bus normaliai - sujungima padsarysi per soneli, bus kaip siulyte. Kai musimegs visa, pasidarys visa rankoviu, apykakles, apacios apdaila, tos siulytes net nepastebesi. mirksiukas.gif

QUOTE(naiste777 @ 2009 07 01, 22:53)
...O mane šiandien ištiko trauma. Pasibaigiau aš savo lininę suknikę. Nėriau gerokai laisvesnę, juk linas traukiasi, bet nemaniau, kad tiek. Išskalbiau ir šokas. Susitraukė kokiais 4-5 dydžiais

Sekasi gi sesems. doh.gif
QUOTE(La Perla @ 2009 07 02, 00:05)

Kokia grazi nerta kriksto mergyte-lelyte wub.gif
QUOTE(niuma @ 2009 07 02, 14:15)
kaip senais 'gerais' laikais - guldai kėdę aukštyn kojom, vynioji ant jų gijas, perriši keliose vietose, kad nesusipainiotų siūlai, nuimi, skalbi, džiovini- atgal ant kėdžių kojų ir atgal į kamuoliukų susuki

Isbandytas reikalas. thumbup.gif Beje labai gerai taip apdoroti ardytus siulus. Tik as juos dar ir islyginu luygintuvu pries susukant atgal i kamuolius.
QUOTE(dvynuke85 @ 2009 07 03, 23:48)
ateinu parodyti savo darbeli,

Laaabai grazi vasariska paprastute suknute. wub.gif Smagu butu pamatyt ant modeliuko. Tokia gaivi, tokia jaunatviska... wub.gif
QUOTE(varna575 @ 2009 07 05, 12:53)
Besigėrėdama visomis jūsų suknelėmis  4u.gif įsinorėjau ir aš, žodžiu užsikrėčiau suknelėmis. O to rezultatas štai:
Labai jau norėjau margutės

Grazu, labai spalviskai miela. wub.gif
QUOTE(dovyda @ 2009 07 07, 14:03)
opa! netiketai simpatiskas sukniukas...gaila, kad orus pranesa nekazin kokius...

Manau, kad ji sulauke graziu oru. mirksiukas.gif
QUOTE(Lusasita @ 2009 07 07, 19:07)
Na pagaliau rodausi ir as mezginuka virbalais. Suknele lengva kaip pukas

Labai puosnu... wub.gif
QUOTE(ingriduska @ 2009 07 13, 09:42)
NA va merginos, jūsų teismui mano šviežia suknia...
Sėdžiu darbe su ja....klausausi pagyrų

Yra uz ka girti. drinks_cheers.gif
Sonatruole, daili suknute wub.gif ir sparniukai labai labai... wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kristinakristina: 13 liepos 2009 - 12:05
QUOTE(ingriduska @ 2009 07 13, 09:42)
NA va merginos, jūsų teismui mano šviežia suknia...
Sėdžiu darbe su ja....klausausi pagyrų smile.gif

šaunuolė, super atrodai ir spalva ir modeliukas. ir dirbi kaip bitute matau.
aš dar vis stabdau,lakstau tarp kaimų su vaikais, vis tempiu pasku save nėrinį, bet atsiranda kitų darbų.liko tik antroji rankovė, prasikankinau su pirmąja, truputi ilgio truko ir pločio apie 1,5cm, bet buvau gerai viršų išėmus, tai nenorėjau ardyt, o chaltūrint pasirodo dvigubai sunkiau..tai vis taip kaip sraigė judu,šią sav sau pasižadėjau trūks plyš pabaigt, bet vėl lekiam prie ežerų - nežianau kaip man čia gausis.vistiek aš ją padarysiu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Akire3: 13 liepos 2009 - 15:45
QUOTE(Akire3 @ 2009 07 13, 16:45)
šaunuolė, super atrodai ir spalva ir modeliukas. ir dirbi kaip bitute matau.
aš dar vis stabdau,lakstau tarp kaimų su vaikais, vis tempiu pasku save nėrinį, bet atsiranda kitų darbų.liko tik antroji rankovė, prasikankinau su pirmąja, truputi ilgio truko ir pločio apie 1,5cm, bet buvau gerai viršų išėmus, tai nenorėjau ardyt, o chaltūrint pasirodo dvigubai sunkiau..tai vis taip kaip sraigė judu,šią sav sau pasižadėjau trūks plyš pabaigt, bet vėl lekiam prie ežerų - nežianau kaip man čia gausis.vistiek aš ją padarysiu

Akiriukai,,,oj kaip nepatinka man rankoves kai nesigauna.....šūdienė juoda..
Laukiu nesulaukiu tavo suknios..
VAkar su sava mieste buvau, tai daug dėmėsio susilaukiau smile.gif O ir ant žurnalo viršelio kažkutrio rankdarbių šis modelis puikuojasi..tik busiu nekukli, man mano gražesnėsmile.gif))
Atsakyti