Įkraunama...
Įkraunama...

SUKNELĖS

LUSASITAuser posted image ne nu be zodziu....
Atsakyti
Lusasita,suknytė labai graži thumbup.gif ,šaunuolė.Kiek siūliukų suėjo?Aš turiu persiko spalvos KID mocheros-5vnt,atrodo metražas apie 250m,įdomu ar užtektų? g.gif Ar nedėjai jokio kito siūliuko prie mocheros,kad kristų?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bloga3: 09 liepos 2009 - 12:51
QUOTE(bloga3 @ 2009 07 09, 13:48)
Lusasita,suknytė labai graži thumbup.gif ,šaunuolė.Kiek siūliukų suėjo?Aš turiu persiko spalvos KID mocheros-5vnt,atrodo metražas apie 250m,įdomu ar užtektų? g.gif

Aš ne Lusasita, bet žinau 125 g sveria suknelė blush2.gif
Atsakyti
Reiškia man užteks thumbup.gif ,nes po 25gr smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vyna @ 2009 07 09, 08:56)

o aš mezgiau iš Kid Mohair BBB.Tai irgi galvoju, kaip čia su tuo patysimu, vistiek ją reikės skalbti,aišku džiovinti patiesus, o lyginti reikia g.gif ? o kažin patys ar susitrauks ji išskalbus?

lyginti reikia nebent lengva programa iš blogos pusės...o dėl patysimo-šiek tiek patys...daug kas priklauso kaip džiovinsi, kaip ištampysi patiesusi ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Capricorn @ 2009 07 09, 15:09)
lyginti reikia nebent lengva programa iš blogos pusės...o dėl patysimo-šiek tiek patys...daug kas priklauso kaip džiovinsi, kaip ištampysi patiesusi ax.gif

drinks_cheers.gif arba garu lengvai nespaudžiant palygint dar galima
man vieną kartą gan smarkiai tįso mocheris doh.gif , gal ir nuo rašto priklauso..
Atsakyti
QUOTE(prunskiene @ 2009 07 09, 15:28)
drinks_cheers.gif  arba garu lengvai nespaudžiant palygint dar galima
man vieną kartą gan smarkiai tįso mocheris doh.gif , gal ir nuo rašto priklauso..

drinks_cheers.gif jei raštas koks netvirtas, tysalinis, tysta dar labiau drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Lusasita @ 2009 07 07, 19:07)
Na pagaliau rodausi ir as mezginuka virbalais smile.gif . Suknele lengva kaip pukas wink.gif


Labai puosni ir elegantiska suknele thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Capricorn @ 2009 07 09, 15:56)
drinks_cheers.gif jei raštas koks netvirtas, tysalinis, tysta dar labiau drinks_cheers.gif

va, va, bet zinok zmogus, kad gudrus kas bus kai baigsi lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(prunskiene @ 2009 07 09, 16:10)
va, va, bet zinok zmogus, kad gudrus kas bus kai baigsi  lotuliukas.gif

praktika daug duoda žinių lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(saulėlydis* @ 2009 07 09, 09:49)
Rašte klaidų lyg ir nėra  mirksiukas.gif
Blogas-geras supratai teisingai.
Trikampis - trys sumegztos kartu gerąja
Rutuliukas - užmetimas
Tik kas tie tušti langeliai ? g.gif
Kokioje vietoje pradedi strigti?

Šiandien jau gal aiškiau atrodys  4u.gif



QUOTE(Lurdes72 @ 2009 07 09, 10:28)
Tušti nieko nereiškia, tik rodo kiek raštas platėja  drinks_cheers.gif

ačiū už pagalbą - viską išsiaiškinau thumbup.gif kai baigsiu gal pasirodysiu jei bus ką rodyt blush2.gif
Atsakyti
Sveikos, mergaitės 4u.gif

Na aš suku su vąšeliu ratukus ir jau pradedu nervintis...visgi gailiuosi, kad nepasirinkau vienos spalvos siūlų, nes dabar kai pereini prie kitos spalvytės, man sujungimo vietoje vistiek matosi toks nelygus perėjimas, neina idealiai padaryti...gal reikėjo atskiras 2 dalis geriau nert ir susiūt, kaip dabar tas vienas šonas atrodys g.gif
Gal paskui kaip užmaskuoti...vnž, kazkaip man nelabai tas dalykas patinka, būtų vienos spalvos siūliukai, būčiau tos problemos išvengus cool.gif
Atsakyti