Įkraunama...
Įkraunama...

SUKNELĖS

Lusasita! saunuole!!! as irgi sia grazuole turiu svajoniu sarase.... kazi kada bus jos eile? bet pamacius realizuota tavaja kyla noras gaminti ir sau kuo greiciau ax.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lusasita @ 2009 07 07, 19:07)
Na pagaliau rodausi ir as mezginuka virbalais smile.gif . Suknele lengva kaip pukas wink.gif

wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif
Kokia daili, tyra, lengva, romantiška.... wub.gif
Atsakyti
Patarkite.
Neriu ilgą ir plačią suknelę iš Yarnart Summer ir bandau įvertinti potencialų nutįsimo faktorių (net ir terminą sugalvojau umn.gif ). Nešiojant tai ji kažkiek tęsis, jeigu nunersiu iki žemės, tai paskui padalkos gatvę šluos g.gif Ką daryt?
Atsakyti
Kiek aš nėriau ir mezgiau iš tų siūlų, tai ne tįso, o šiek tiek traukėsi po skalbimo, labai ne daug. O jei suknelė mezgama nuo viršaus į apačią, tai nesunku būtų nuardyti, jei patįs
Atsakyti
Laba, paaiskinkit blondinei kaip sita rasta reikia megzti... nu niekaip neiseina doh.gif jau 4 karta ardau verysad.gif
suprantu kur - tai bloga akis, kur vertikalus bruksniukas tai gera akis, o kaip su tais visais uzmetimais tai kosmosas kazkoks... jau taip visus rastus pati issiaiskindavau nu sitas tai baisu... arba per daug pervargusi esu kad suprasciau
user posted image
Atsakyti
QUOTE(panelė Prym @ 2009 07 08, 18:24)
Patarkite.
Neriu ilgą ir plačią suknelę iš Yarnart Summer ir bandau įvertinti potencialų nutįsimo faktorių (net ir terminą sugalvojau  umn.gif ). Nešiojant tai ji kažkiek tęsis, jeigu nunersiu iki žemės, tai paskui padalkos gatvę šluos g.gif Ką daryt?

Aš kiek nėriau, tai netįso, o po skalbimo labai nežymiai pasitraukė ax.gif
Atsakyti
QUOTE(panelė Prym @ 2009 07 08, 18:24)
Patarkite.
Neriu ilgą ir plačią suknelę iš Yarnart Summer ir bandau įvertinti potencialų nutįsimo faktorių (net ir terminą sugalvojau  umn.gif ). Nešiojant tai ji kažkiek tęsis, jeigu nunersiu iki žemės, tai paskui padalkos gatvę šluos g.gif Ką daryt?

sumeriai netista 4u.gif tik isklabus siek tiek pasitraukia mirksiukas.gif
Atsakyti
O aš labai norėčiau padėkoti už pagalba Viliuteee'ei ir panelei Prym, be jų patarimų ir padrąsinimų nebūčiau net ėmusi megstis vestuvinės mocheriukės flirt.gif
tai va, jau nusimezgiau, liko tik padekoruoti ir pasuknelę pasisiūti. Kai atgausiu fotiką, bandysiu pasidemonstruoti nail.gif


Lusasita, grožis - kaip pūkelis.
Papildyta:
QUOTE(panelė Prym @ 2009 07 08, 18:24)
Patarkite.
Neriu ilgą ir plačią suknelę iš Yarnart Summer ir bandau įvertinti potencialų nutįsimo faktorių (net ir terminą sugalvojau  umn.gif ). Nešiojant tai ji kažkiek tęsis, jeigu nunersiu iki žemės, tai paskui padalkos gatvę šluos g.gif Ką daryt?


o aš mezgiau iš Kid Mohair BBB.Tai irgi galvoju, kaip čia su tuo patysimu, vistiek ją reikės skalbti,aišku džiovinti patiesus, o lyginti reikia g.gif ? o kažin patys ar susitrauks ji išskalbus?
Atsakyti
QUOTE(vitule @ 2009 07 08, 20:56)
Laba, paaiskinkit blondinei kaip sita rasta reikia megzti... nu niekaip neiseina doh.gif  jau 4 karta ardau verysad.gif
suprantu kur - tai bloga akis, kur vertikalus bruksniukas tai gera akis, o kaip su tais visais uzmetimais tai kosmosas kazkoks... jau taip visus rastus pati issiaiskindavau nu sitas tai baisu... arba per daug pervargusi esu kad suprasciau


Rašte klaidų lyg ir nėra mirksiukas.gif
Blogas-geras supratai teisingai.
Trikampis - trys sumegztos kartu gerąja
Rutuliukas - užmetimas
Tik kas tie tušti langeliai ? g.gif
Kokioje vietoje pradedi strigti?

Šiandien jau gal aiškiau atrodys 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saulėlydis*: 09 liepos 2009 - 08:51
QUOTE(saulėlydis* @ 2009 07 09, 09:49)
Tik kas tie tušti langeliai ? g.gif
Šiandien jau gal aiškiau atrodys  4u.gif

Tušti nieko nereiškia, tik rodo kiek raštas platėja drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(naiste777 @ 2009 07 08, 19:17)
Kiek aš nėriau ir mezgiau iš tų siūlų, tai ne tįso, o šiek tiek traukėsi po skalbimo, labai ne daug. O jei suknelė mezgama nuo viršaus į apačią, tai nesunku būtų nuardyti, jei patįs



QUOTE(Sonatuole @ 2009 07 08, 21:01)
Aš kiek nėriau, tai netįso, o po skalbimo labai nežymiai pasitraukė  ax.gif



QUOTE(Zuviukas:) @ 2009 07 09, 08:39)
sumeriai netista 4u.gif tik isklabus siek tiek pasitraukia mirksiukas.gif

g.gif O mano nerta suknelė ir mamai sijonas megztas patįso. Aš turbūt labai lasvai mezgu. O ten suknelė iš detalių ir su tinkliuku. Blogai, blogai, blogai.

QUOTE(Vyna @ 2009 07 09, 08:56)
O aš labai norėčiau padėkoti už pagalba Viliuteee'ei ir panelei Prym, be jų patarimų ir padrąsinimų nebūčiau net ėmusi megstis vestuvinės mocheriukės flirt.gif
tai va, jau nusimezgiau, liko tik padekoruoti ir pasuknelę pasisiūti. Kai atgausiu fotiką, bandysiu pasidemonstruoti  nail.gif

O, geras, net neatsimenu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(panelė Prym @ 2009 07 09, 11:04)
g.gif O, geras, net neatsimenu blush2.gif


padėjot man išsišifruoti servetėlinę schemą 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vyna: 09 liepos 2009 - 11:45