Įkraunama...
Įkraunama...

SUKNELĖS

Besigėrėdama visomis jūsų suknelėmis 4u.gif įsinorėjau ir aš, žodžiu užsikrėčiau suknelėmis ax.gif O to rezultatas štai:
user posted image
Labai jau norėjau margutės smile.gif
Atsakyti
thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif superinis uzkratas. Sveika prisijungus 4u.gif

ir debiutas fantastiskai-vasariskai-dryzuotas drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dovyda: 05 liepos 2009 - 11:59
QUOTE(dovyda @ 2009 07 05, 12:58)

ir debiutas fantastiskai-vasariskai-dryzuotas drinks_cheers.gif

Ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(varna575 @ 2009 07 05, 12:53)
Besigėrėdama visomis jūsų suknelėmis  4u.gif įsinorėjau ir aš, žodžiu užsikrėčiau suknelėmis ax.gif O to rezultatas štai:
user posted image
Labai jau norėjau margutės smile.gif

labai daili suknyte wink.gif thumbup.gif liuksiskai pavyko - man grazesne uz originala mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Zuviukas:) @ 2009 07 05, 16:58)
labai daili suknyte wink.gif thumbup.gif liuksiskai pavyko - man grazesne uz originala mirksiukas.gif

hihihi.gif Man irgi. Ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(varna575 @ 2009 07 05, 12:53)
Besigėrėdama visomis jūsų suknelėmis  4u.gif įsinorėjau ir aš, žodžiu užsikrėčiau suknelėmis ax.gif O to rezultatas štai:


Labai gražus užkratas thumbup.gif
Atsakyti
laba 4u.gif na, as ir pabaigiau siokia tokia suknele tongue.gif planuoju ja padovanot draugams per vestuves ax.gif tik nezinau, ar aprengt sampes buteli, ar geriau i aprengta tuscia buteli pridet pinigu g.gif dar turiu laiko pora savaiciu pamastymams cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Sonatuole @ 2009 07 05, 21:14)
Labai gražus užkratas  thumbup.gif


Ačiū 4u.gif
QUOTE(Brela @ 2009 07 05, 23:22)
laba  4u.gif  na, as ir pabaigiau siokia tokia suknele  tongue.gif  planuoju ja padovanot draugams per vestuves  ax.gif  tik nezinau, ar aprengt sampes buteli, ar geriau i aprengta tuscia buteli pridet pinigu  g.gif dar turiu laiko pora savaiciu pamastymams  cool.gif

Dėčiau metalinius litus mirksiukas.gif O nuotaka labai jau puošni thumbup.gif
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
QUOTE(varna575 @ 2009 07 05, 11:53)
Besigėrėdama visomis jūsų suknelėmis  4u.gif įsinorėjau ir aš, žodžiu užsikrėčiau suknelėmis ax.gif O to rezultatas štai:
user posted image
Labai jau norėjau margutės smile.gif


Labai graži suknutė, o spalvos bigsmile.gif , net norisi imt ir apsirengt biggrin.gif
Atsakyti
varna575
Uch padirbėjai...labai dailu:)
LAbai madinga ir skoninga...

LowraUrte
MAža daili suknelė, dabar tik prie jūros lėkti pasipuošus smile.gif
Atsakyti
[quote=ingriduska,2009 07 07, 08:48]
varna575
Uch padirbėjai...labai dailu:)
LAbai madinga ir skoninga...

LowraUrte
MAža daili suknelė, dabar tik prie jūros lėkti pasipuošus smile.gif
[/quot


bandysim lekti, jeigu tik orai leis mirksiukas.gif
Atsakyti