Įkraunama...
Įkraunama...

SUKNELĖS

sveikos.noriu tokios sukneles.Radau schema ranka rasyta,bet as ten nieko nesuprantu..gal kuri turit geresne?
user posted image
Turiu sita schema,bet ten taip man niekas neaisku.... doh.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jolitag: 03 liepos 2009 - 16:07
user posted image
čia kaip tas karbatkas padaryt, neri juostele ir pagal schemą žemyn, ar ženklų reikšmių reik 4u.gif pumpuriukai matos kaip daryt
Atsakyti
QUOTE(Lutė @ 2009 07 03, 22:06)
user posted image
čia kaip tas karbatkas padaryt, neri juostele ir pagal schemą žemyn, ar ženklų reikšmių reik  4u.gif pumpuriukai matos kaip daryt

reiksmes tai kaip ir zinau,tik nelabai matau ten kiek tu pyneles kilpu reikia...vienur kaip ir taskiukas kitur burbuliukas....
Atsakyti
Ateinu pas sukneliautojas ir atsinešu parodyt neseniai baigtą suknutę smile.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Ristina @ 2009 07 03, 22:05)
Ateinu pas sukneliautojas ir atsinešu parodyt neseniai baigtą suknutę  smile.gif

Labai graži lengvutė vasariška suknelė 4u.gif
Atsakyti
labukas visom 4u.gif
ateinu parodyti savo darbeli,gal ka nors ikveps.zinoma su jusu darbeliais nesilygint,bet vis gi ax.gif
ikvepimas
user posted image
mano darbelis,tik dar neskalbtas ir krastelis sukasi blush2.gif
user posted image
Atsakyti
labai paprastute ir grazute. as ir zadejau sau tokia, bet taip ir nepradejau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(jolitag @ 2009 07 03, 17:05)
sveikos.noriu tokios sukneles.Radau schema ranka rasyta,bet as ten nieko nesuprantu..gal kuri turit geresne?
user posted image
Turiu sita schema,bet ten taip man niekas neaisku.... doh.gif
user posted image

sita kokia grazute wub.gif
Atsakyti
QUOTE(jolitag @ 2009 07 03, 17:05)
sveikos.noriu tokios sukneles.Radau schema ranka rasyta,bet as ten nieko nesuprantu..gal kuri turit geresne?
user posted image
Turiu sita schema,bet ten taip man niekas neaisku.... doh.gif
user posted image

cia visa tema yra
Atsakyti
QUOTE(Ristina @ 2009 07 03, 22:05)
Ateinu pas sukneliautojas ir atsinešu parodyt neseniai baigtą suknutę  smile.gif
user posted image




Labai graži wub.gif 4u.gif , o siūliukai kokie?
Atsakyti
QUOTE(jolitag @ 2009 07 03, 21:27)
reiksmes tai kaip ir zinau,tik nelabai matau ten kiek tu pyneles kilpu reikia...vienur kaip ir taskiukas kitur burbuliukas....

tai ar taškiukas ar burbuliukas - ten pynelės kilpa, o kur raštelio apačioj - pabaigoje tas burbuliukas, tai ten kilpelė iš 3 pynelės kilpų
Atsakyti
Užsidegiau noru ir aš suknytę nusimegzti, tik noriu paklausti, gal kuti žinote kaip daryti V formos iškirptę? blush2.gif
Atsakyti