Įkraunama...
Įkraunama...

SUKNELĖS

niumos suknelę jau gyriau,dar kartą pagirsiu,nebus per daug,

na ir rodausi,kai kas jau gal ir matyta ax.gif

user posted image
user posted image
user posted image
[URL=http://hotimg25.fotki.com/p/a/86_38/83_177/5e0237aa1718314671.jpg]
panaši mano suknutė savo misijoj
user posted image
suknelė paskatinusi mane išbandyti šakutę,pradėjau nuo A
user posted image[/URL]
Atsakyti
Viliuteee aš parpalį gavau swoon.gif swoon.gif swoon.gif swoon.gif swoon.gif swoon.gif swoon.gif
Atsakyti
QUOTE(Viliuteee @ 2009 06 23, 15:51)
niumos suknelę jau gyriau,dar kartą pagirsiu,nebus per daug,

na ir rodausi,kai kas jau gal ir matyta ax.gif


Fantastika. Gražesnė už tą kur ant podiumo.
Aš kaip tik ruošiuosi šakę pirkt blush2.gif
Atsakyti
user posted image
Viliuteee nuostabiai(net pele suradau biggrin.gif )
Atsakyti
QUOTE(panelė Prym @ 2009 06 23, 17:27)

Aš kaip tik ruošiuosi šakę pirkt blush2.gif


Pamačiusios tokį grožį, turbūt ne viena eis šakių pirkt thumbup.gif
Atsakyti
Viliuteee, man irgi akys ant kaktos issprogo, be zodziu super.
Atsakyti
Niuma,ar iškarpą darei suknelei ar benerdama ant savęs matavai?
Atsakyti
QUOTE(Akire3 @ 2009 06 23, 13:33)
Labas merginos,
kol kaime patupejau, i nauja temuke issikraustet. o jau sukneliu rodytu grozis neispasakytas....
maniskei liko tik rankoves,kurios pacios nenusineria, tai teks nunert...bet ner kada nert per visokias iskylas.siandien i sodyba joniniu svest, savaitgali baidarem plauksim.
bet 'auksines' vaizdas pagrazejo kai apsinere kaklo iskirpte.tai upas irgi grizo...geda jau man cia ir rasinet kai suknes nebaigus, o bendraut tai norisi... lotuliukas.gif


Labukas, o aš saviškę auksinukę jau baigiau, beliko tik nufotkint ir jums pasirodyt tongue.gif Ir taip pat labai noriu padėkoti tau ir Ingriduskai už pagalbą ir aprašytą šios suknelės nėrimo procesą 4u.gif 4u.gif 4u.gif Nes manau tik jūsų dėka suknelę nusinėriau be jokių ardymų (na tik pradžia, kol atitaikiau plotį) ir trikampiukas gavosi labai vykusiai smile.gif
Atsakyti
sveikos.Man siandien sove tokia mintis nusinet korseta sukneles virsu,o apacioje det koki silko ilga sijona....Ka jus galvojat?Kaip atrodytu...Gal turit kokiu korsetu schemu?
Atsakyti
QUOTE(jurgičiukas @ 2009 06 23, 17:35)
Labukas, o aš saviškę auksinukę jau baigiau, beliko tik nufotkint ir jums pasirodyt  tongue.gif Ir taip pat labai noriu padėkoti tau ir Ingriduskai už pagalbą ir aprašytą šios suknelės nėrimo procesą  4u.gif  4u.gif  4u.gif Nes manau tik jūsų dėka suknelę nusinėriau be jokių ardymų (na tik pradžia, kol atitaikiau plotį) ir trikampiukas gavosi labai vykusiai  smile.gif

Kokia gera zinia:) Labai laukiam pasirodant..oj kaip laukiu...
o mano pagalba tai labai menka ir labai simboline, ko gero cia tavo talentas leido viska padaryti puikiai.
Dziaugiuosi uz tave:)

Viliuteee.....
Na cia kazkas toookiooo, dar nematyto, tokio romantiskai, nostalgiskai elegantisko...
Tokia suknia kaip is kokio Oskaro iskilmiu. Su ja tik raudonu kilimu zengti ir gaudyti fotografu blykstes:)
Atsakyti
Sveikos merginos 4u.gif Gal kas nors yra uzmates sitos sukneles schema arba bent jau geresnes kokybes foto? Buciau be galo dekinga! ax.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Shalimar @ 2009 06 23, 18:32)
Sveikos merginos 4u.gif Gal kas nors yra uzmates sitos sukneles schema arba bent jau geresnes kokybes foto? Buciau be galo dekinga! ax.gif



Štai čia mirksiukas.gif

Viliuteee, kaip visada nepriekaištingai!!! ploja.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bielra: 23 birželio 2009 - 19:17