Įkraunama...
Įkraunama...

SUKNELĖS

QUOTE(nuosirdi @ 2009 07 02, 13:51)
ačiū, šiaip iš vis nežinau kas čia man gausis, gal iš suknelės išeis tik galvos juosta doh.gif
Esu kūda kaip dviratis,galiu trumpai įmest be galvos čia

neįsivaizduoju kaip man čia seksis, dabar pradėjau nert ratu, norėčiau kad nereikėtų pasuknelės, kad nepersišviestų blush2.gif

Ai pasimetus labai esu smile.gif

Na ir as, ir La perla, kuri sake, kad siunakartais irgi esam lieknos kaip tu mirksiukas.gif bet as uztrauktuka dedu, nes man suknele tada atrodo labiau isbaigta ir ne taip tampos vilkinejantis.
kai nunersi siek tiek ir pamatysi ar reikia pasukneles, nes siaip jei desi pasuknele, tai gali reiketi uztrauktuko, juk nevisos medziagos turi vienodai elastano g.gif o kokiu rastu neri?
Papildyta:
QUOTE(niuma @ 2009 07 02, 14:15)
kaip senais 'gerais' laikais - guldai kėdę aukštyn kojom, vynioji ant jų gijas, perriši keliose vietose, kad nesusipainiotų siūlai, nuimi, skalbi, džiovini- atgal ant kėdžių kojų ir atgal į kamuoliukų susuki karsta.gif

nepatyrusi as skalbeja, niekad iki siol neprireike siulu skalbt lotuliukas.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(prunskiene @ 2009 07 02, 14:38)
Na ir  as, ir La perla, kuri sake, kad siunakartais  irgi esam lieknos kaip tu  mirksiukas.gif  bet as uztrauktuka dedu, nes man suknele tada atrodo labiau isbaigta ir ne taip tampos vilkinejantis.
kai nunersi siek tiek ir pamatysi ar reikia pasukneles, nes siaip jei desi pasuknele, tai gali reiketi uztrauktuko, juk nevisos medziagos turi vienodai elastano  g.gif o kokiu rastu neri?

Oi, nusižiūrėjau tokio tipažo, ta prasme, paprastas mezgimas ir įkomponuota kvadračiukų juosta...
user posted image
Bet manoji turėtų būt spalvota, va spalvinė gama kaip šios suknutės 4u.gif
user posted image

O kas gausis, nė nenumanau doh.gif
Papildyta:
Dar kvailą klausimą užduosiu, o maxi siūlai tinkami megzt virbalais...tokiam raščiukui g.gif blush2.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(grete @ 2009 07 02, 11:10)
Tas traukimasis gal priklauso nuo lino apdirbimo, o tikriausiai ir nuo grynumo (kai būna su kuo nors maišyta). Tačiau, kiek teko susidurti, grynas natūralus linas traukiasi stipriai - ne tik siūlai, ir medžiaga.
Dar yra viena išeitis sumažinti gaminio traukimąsi - galima išskalbti siūlus prieš mezgant. Jei po to trauksis, tikrai ne tiek daug, kiek neskalbti. ax.gif

Aš neseniai apturėjau šoką. Buvau nėrus pora suknyčių iš tarybinio lino ir nė karto nesitraukė, todėl net nepagalvojau apie tai. O dabar nunėriau suknelę ir po skalbimo liko beveik šniūras, bet džiovindama gerai ištampiau, tai sugrįžo į normalų dydį. Jau buvau puolus į neviltį. Tai tikrai kad nuo sudėties priklauso.

QUOTE(niuma @ 2009 07 02, 14:15)
kaip senais 'gerais' laikais - guldai kėdę aukštyn kojom, vynioji ant jų gijas, perriši keliose vietose, kad nesusipainiotų siūlai, nuimi, skalbi, džiovini- atgal ant kėdžių kojų ir atgal į kamuoliukų susuki karsta.gif

Aš nusipirkau vilnos į "tolkas" susuktos. Tik tai aš vynioju ne ant kėdžių kojų, o sau ant sulenktų kelių užmovus. Tai kaip "smagu" per karščius vilną savęs laikyti, negaliu žodžiais apsakyt karsta.gif
Papildyta:
QUOTE(nuosirdi @ 2009 07 02, 15:06)
Dar kvailą klausimą užduosiu, o maxi siūlai tinkami megzt virbalais...tokiam raščiukui g.gif  blush2.gif

Gali mezginys krypti į vieną pusę.
Atsakyti
QUOTE(nuosirdi @ 2009 07 02, 15:06)

toki rasta ir vaseliu isgaut galima, Bielra ji tikrai turi
Atsakyti
QUOTE(dovyda @ 2009 07 01, 17:06)
mmmm...net vandeniu ir gaiva pakvipo...labai daili sukniuke 4u.gif  drinks_cheers.gif



QUOTE(ingriduska @ 2009 07 01, 17:19)
VAJEEEEE koks grožis ir koks gaivumas...jura smelis ir atostogos smile.gif



QUOTE(Capricorn @ 2009 07 01, 17:26)
Vogels wub.gif  wub.gif  wub.gif
Dukriukas laimingas tokią gabią mamytę turėdamas wub.gif



QUOTE(nuosirdi @ 2009 07 01, 17:40)
Labai labai gražios visos suknutės, ypač vasarinės tokios spalvytės wub.gif Aš kai nebandžius suknutės, tai man dar vis mistika toks mezgimas/nėrimas atrodo...ŠAUNUOLĖS wub.gif  wub.gif  wub.gif




QUOTE(*zuikulis* @ 2009 07 02, 10:09)
sveikutes kokie groziai kokios nuostabiso sukneles visu  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif


ačiū visoms už įvertinimą 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(nuosirdi @ 2009 07 02, 15:06)
Oi, nusižiūrėjau tokio tipažo, ta prasme, paprastas mezgimas ir įkomponuota kvadračiukų juosta...
Dar kvailą klausimą užduosiu, o maxi siūlai tinkami megzt virbalais...tokiam raščiukui g.gif  blush2.gif


Manau turetu gautis grazi vasariska suknele mirksiukas.gif Labai grazus modeliukas.
O del maxi ir mezigimo, esu mezgusi is dvigubo, nes viengubas per plonas..tai siulau mezgimui rinktis minsktesnius ir storesnius siuliukus, nes maxiai tam netinkami schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(nuosirdi @ 2009 07 02, 15:06)

Dar kvailą klausimą užduosiu, o maxi siūlai tinkami megzt virbalais...tokiam raščiukui g.gif  blush2.gif
user posted image

Maxi nelabai, skersuos, per plonas ir nebus tokio kritimo...reikia kažko minkštesnio...kad ir Java Online thumbup.gif Arba vašeliu-yra tokio rašto vašelinė schema drinks_cheers.gif
Atsakyti
Maxi gali neskersuot, jei skersai kabini akis megzdama, bet kad vis tiek toks kietas siulas ir akys gan istemptai atrodo..
Atsakyti
QUOTE(prunskiene @ 2009 07 02, 22:30)
Maxi gali neskersuot, jei skersai kabini akis megzdama, bet kad vis tiek toks kietas siulas ir akys gan istemptai atrodo..

būtent nes siūlas skirtas nėrimui drinks_cheers.gif
Atsakyti
Ačiū, mergaitės už visus patarimus 4u.gif

Kuri turit tą vąšelinį variantą bangelių, būkit maloni, pasidalinkit, kol dar nedaug nunėriau, nebūtų gaila ir išardyt 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nuosirdi: 02 liepos 2009 - 22:26
QUOTE(nuosirdi @ 2009 07 02, 22:24)
Ačiū, mergaitės už visus patarimus 4u.gif

Kuri turit tą vąšelinį variantą bangelių, būkit maloni, pasidalinkit, kol dar nedaug nunėriau, nebūtų gaila ir išardyt 4u.gif


Prašom wink.gif

user posted image

o čia siaurinimas..

user posted image
Atsakyti
QUOTE(bielra @ 2009 07 02, 23:44)
Prašom wink.gif

Ačiū clap.gif clap.gif clap.gif oro_buckis.gif oro_buckis.gif oro_buckis.gif
Atsakyti