Įkraunama...
Įkraunama...

SUKNELĖS

QUOTE(rasaj @ 2009 07 02, 08:09)
Merginos pasisakykite siuo klausimu, prasau...negi niekaip neimanoma isvengti to susitraukimo. neriu ir as is lino, ir vietomis (per krutine) tik tik ant manes, jei suitrauks bus ne kas.Gal skalbti rankomis, ar vos siltu vandeniu? Naiste 777 kaip tu skalbei?

Galiu pasakyti del lino, kad man neriant ir skalbiant jis nesusitrauke daugiau nei traukiasi pvz medvilne.. susitraukimas buvo visai nezymus
Papildyta:
QUOTE(ingriduska @ 2009 07 02, 09:18)


Aš tai kiek esu nėrusi iš mocheros megztukų šalių, visada vargstu, nes išardyti jų nemoku ,užkimba ir basta.

man teko ardyti nori nenori viena karta.. tai galiu pasakyti, kad imanoma, bet uztrunka ilgiau nei nerimas lotuliukas.gif pasiemi pedikiurins sirklytes mini ir ardydama kai susivelia, pukelius perkerpi, dar siek tiek drekinu, kartais lengviau ardosi mocheris dregnas..
bet geriau, jei ardyt nereiktu mirksiukas.gif
Papildyta:
Naiste labai labai grazi suknele wub.gif ir as tokios labai norejau, gaila siai vasarai nespesiu.. doh.gif
Atsakyti
Dėkoju visoms, kurios nurodė, kur galėčiau ieškoti idėjų lengvutėms suknelėms. 4u.gif Ir dar toms, kurios šiaip dailių suknelių schemomis dalijatės. 4u.gif
QUOTE(prunskiene @ 2009 07 02, 10:30)
Galiu pasakyti del lino, kad man neriant ir skalbiant jis nesusitrauke daugiau nei traukiasi pvz medvilne.. susitraukimas buvo visai nezymus

Pasisekė. mirksiukas.gif
Tas traukimasis gal priklauso nuo lino apdirbimo, o tikriausiai ir nuo grynumo (kai būna su kuo nors maišyta). Tačiau, kiek teko susidurti, grynas natūralus linas traukiasi stipriai - ne tik siūlai, ir medžiaga.
Dar yra viena išeitis sumažinti gaminio traukimąsi - galima išskalbti siūlus prieš mezgant. Jei po to trauksis, tikrai ne tiek daug, kiek neskalbti. ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo grete: 02 liepos 2009 - 10:16
Mergaitės, man staiga iškilo toks klausimas, neriant suknutę iš maxi siūlų, kaip ten ją apsivilkti reikės, juk jie nelabai tempiasi, ar užtrauktuko reik g.gif Ar kazkiek laisvesnę reikia nerti???
Kol neprisidirbau molio, patarkit 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(nuosirdi @ 2009 07 02, 11:23)
Mergaitės, man staiga iškilo toks klausimas, neriant suknutę iš maxi siūlų, kaip ten ją apsivilkti reikės, juk jie nelabai tempiasi, ar užtrauktuko reik g.gif Ar kazkiek laisvesnę reikia nerti???
Kol neprisidirbau molio, patarkit 4u.gif

apsivilksi be problemų...aš nedarau jokių užsegimų įlendu nerinys visada tempiasi ir traukiasi
Atsakyti
QUOTE(ingriduska @ 2009 07 02, 11:26)
apsivilksi be problemų...aš nedarau jokių užsegimų įlendu nerinys visada tempiasi ir traukiasi

drinks_cheers.gif
Atsakyti
Ačiū, nuraminot 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Aciu, merginos, uz pasiskymus del susitraukimo 4u.gif nurakaliojau daugiau kaip puse, tai ardyti rankos nekyla, suzaisiu "rusiska rulete", tik gaila, kad nesekmes atveju jaunesnes seses neturiu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(grete @ 2009 07 02, 11:10)

Pasisekė.  mirksiukas.gif
Tas traukimasis gal priklauso nuo lino apdirbimo, o tikriausiai ir nuo grynumo (kai būna su kuo nors maišyta). Tačiau, kiek teko susidurti, grynas natūralus linas traukiasi stipriai - ne tik siūlai, ir medžiaga.
Dar yra viena išeitis sumažinti gaminio traukimąsi - galima išskalbti siūlus prieš mezgant. Jei po to trauksis, tikrai ne tiek daug, kiek neskalbti. ax.gif

Matyt, nes kiek is skirtingu linu neriau, tik is seno tiek is naujovisko kazkaip fokusu nedare jis..
o kaip skalbiat siulus? nes man baisoka.. kaip jie isdzius ritinyje? g.gif


Rasaj, o gali pabandyti dabar kiek turi ikist i vandeni ir ziuret kas bus..


Nuosirdi, as pagal save sakyciau, kad nuo figuros ir modelio dar pariklauso, jei pas tave labai didelis skirtumas tarp krutines, uzpakalio ir liemens (ir dar smarkiai iliemenuoji) gali reiket kokio mazo uztrauktuko ar kitokio uzsegimo.. jei nori issiciustint suknele idedi uztrauktuka, tada velkantis maziau tamposi ax.gif as daznai dedu mini tuo uztrauktukus, kurie uzsislepia.. nor sgal mane del to ir iskritikuos..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo prunskiene: 02 liepos 2009 - 12:41
QUOTE(prunskiene @ 2009 07 02, 12:40)
Nuosirdi, as pagal save sakyciau, kad nuo figuros ir modelio dar pariklauso, jei pas tave labai didelis skirtumas tarp krutines, uzpakalio ir liemens  (ir dar smarkiai iliemenuoji) gali reiket kokio mazo uztrauktuko  ar kitokio uzsegimo.. jei nori issiciustint suknele idedi uztrauktuka, tada velkantis maziau tamposi ax.gif as daznai dedu mini tuo uztrauktukus, kurie uzsislepia.. nor sgal mane del to ir iskritikuos..

as irgi kartais dedu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(prunskiene @ 2009 07 02, 13:40)
Nuosirdi, as pagal save sakyciau, kad nuo figuros ir modelio dar pariklauso, jei pas tave labai didelis skirtumas tarp krutines, uzpakalio ir liemens  (ir dar smarkiai iliemenuoji) gali reiket kokio mazo uztrauktuko  ar kitokio uzsegimo.. jei nori issiciustint suknele idedi uztrauktuka, tada velkantis maziau tamposi ax.gif as daznai dedu mini tuo uztrauktukus, kurie uzsislepia.. nor sgal mane del to ir iskritikuos..

ačiū, šiaip iš vis nežinau kas čia man gausis, gal iš suknelės išeis tik galvos juosta doh.gif
Esu kūda kaip dviratis,galiu trumpai įmest be galvos čia
user posted image
neįsivaizduoju kaip man čia seksis, dabar pradėjau nert ratu, norėčiau kad nereikėtų pasuknelės, kad nepersišviestų blush2.gif

Ai pasimetus labai esu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(prunskiene @ 2009 07 02, 13:40)
o kaip skalbiat siulus? nes man baisoka.. kaip jie isdzius ritinyje?  g.gif

kaip senais 'gerais' laikais - guldai kėdę aukštyn kojom, vynioji ant jų gijas, perriši keliose vietose, kad nesusipainiotų siūlai, nuimi, skalbi, džiovini- atgal ant kėdžių kojų ir atgal į kamuoliukų susuki karsta.gif
Atsakyti
QUOTE(nuosirdi @ 2009 07 02, 11:23)
Mergaitės, man staiga iškilo toks klausimas, neriant suknutę iš maxi siūlų, kaip ten ją apsivilkti reikės, juk jie nelabai tempiasi, ar užtrauktuko reik g.gif Ar kazkiek laisvesnę reikia nerti???
Kol neprisidirbau molio, patarkit 4u.gif


jei didesnė iškirptė, tai užsegimas nereikalingas. Jei suknelė aptempta ir iškirptė nedidukė, manau, kad reikia užsegimo.
Atsakyti