Įkraunama...
Įkraunama...

SUKNELĖS

BBCODE photo for forums:
user posted image
Aciu uz pagiras . prasom ie shemute smile.gif
Atsakyti
Ir vėl naujų suknių pilna. Ir žydroji, ir persikinė, ir mažoji tiesiog fantastiškos wub.gif O mane šiandien ištiko trauma. Pasibaigiau aš savo lininę suknikę. Nėriau gerokai laisvesnę, juk linas traukiasi, bet nemaniau, kad tiek. Išskalbiau ir šokas. Susitraukė kokiais 4-5 dydžiais doh.gif . Ir vėl mano sesei pasisekė schmoll.gif Tik čia dar be pasuknelės. Aišku, ji liko labai patenkinta
user posted imageuser posted image
Atsakyti
QUOTE(ingriduska @ 2009 06 29, 12:38)
aš jau kaupiuosi mocherai, o tai tik virbalais gražiai gaunasi???
Noriu su vašeliu:) blush2.gif


sveikos merginos, nicku jau nebeisvardinsiu todel noriu pagirti VISAS be isimties parodytas suknutes wub.gif jus nerealios, kiek laiko nebuvau uzsukusi tai dabar tik paziopcioju smile.gif man teko svociauti vestuvese tai labai uzsiemusi buvau bet dabar jau pilnu tempu vyksta gamyba todel neuzilgo pasirodysiu smile.gif tiesa su vaikiskom suknutem..

ingriduska nezinau ar matei bet va sita vaseliu mocherinuke... tik vienas dalykas: jei nersi is kid mocheros tai turi buti tiksli kaip laikrodis nes jau nebeisardysi....
user posted image
user posted image
Atsakyti
La Perla, nuostabus komplektukas mažajai princesei:super thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(naiste777 @ 2009 07 01, 22:53)
Nėriau gerokai laisvesnę, juk linas traukiasi, bet nemaniau, kad tiek. Išskalbiau ir šokas. Susitraukė kokiais 4-5 dydžiais doh.gif . Ir vėl mano sesei pasisekė  schmoll.gif Tik čia dar be pasuknelės. Aišku, ji liko labai patenkinta

Merginos pasisakykite siuo klausimu, prasau...negi niekaip neimanoma isvengti to susitraukimo. neriu ir as is lino, ir vietomis (per krutine) tik tik ant manes, jei suitrauks bus ne kas.Gal skalbti rankomis, ar vos siltu vandeniu? Naiste 777 kaip tu skalbei?
Atsakyti
QUOTE(rasaj @ 2009 07 02, 07:09)
Merginos pasisakykite siuo klausimu, prasau...negi niekaip neimanoma isvengti to susitraukimo. neriu ir as is lino, ir vietomis (per krutine) tik tik ant manes, jei suitrauks bus ne kas.Gal skalbti rankomis, ar vos siltu vandeniu? Naiste 777 kaip tu skalbei?

Geriau išsimegzti pavyzdėlį ir išskalbti, išdžiovinti. Ir pažiūrėti kiek susitrauks. O tada, įvertinus susitraukimą , nerti tokio dydžio suknelę, kad nereiktų ardyti. Linas stipriai traukiasi. Traukiasi ir medvilnė. Nėriau dukrai suknelę iš LINATE gold medvilnės, tai iš 10cm pločio pavyzdėlio, išskalbus teliko 7,5 cm.
Atsakyti
QUOTE(rasaj @ 2009 07 02, 08:09)
Merginos pasisakykite siuo klausimu, prasau...negi niekaip neimanoma isvengti to susitraukimo. neriu ir as is lino, ir vietomis (per krutine) tik tik ant manes, jei suitrauks bus ne kas.Gal skalbti rankomis, ar vos siltu vandeniu? Naiste 777 kaip tu skalbei?


Tai va, kad skalbiau rankomis ir vėsiam vandeny. Bet su tuo linu įdomiai yra. Pernai nėriau sijoną iš atskirų motyvų, tai po skalbimo ištįso g.gif Nepatinka man taip, kai dydžiai skiriasi po skalbimo. Na jei ir pasimatuoji, kiek ten turėtų susitraukt, juk baisiai nepatogu matuot
Atsakyti
mastau.gif nu bet man kiek medvilnė susitraukia, tiek aš ją šlapią, išskalbtą į vietą atgal ištampau.. Visada formuoju paguldytą ir viską į savo vietas sustatau atgal.


Oj, pamiršau ax.gif :
žydriukę pamačius- iš karto prie jūros užsimaniau - toooookia gaiva padvelnė.

Naiste, nu pasisekė tavo sesei thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo niuma: 02 liepos 2009 - 07:41
sveikutes kokie groziai kokios nuostabiso sukneles visu thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
NAiste kad man tokią sesę. LIUKS merginai įtaisei labai dailią suknią.
SAu gauni meistrauti kitąwink.gif

ADULE, UŽ SCHEMUTE LABAI DEKOJU.

La Perla...labai dailus komplektas mažiukei gražuoliukei:)
Aš tai kiek esu nėrusi iš mocheros megztukų šalių, visada vargstu, nes išardyti jų nemoku ,užkimba ir basta.
TAi jau čia aišku.
GAlvoju apie mocherinę suknią ADULES rašteliu jis man kiek virbalinį primena. KĄ MANAI?
Atsakyti
LA PERLA koks lengvumas ir svelnumas kaip pukas nuostabu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(naiste777 @ 2009 07 01, 22:53)
O mane šiandien ištiko trauma. Pasibaigiau aš savo lininę suknikę. Nėriau gerokai laisvesnę, juk linas traukiasi, bet nemaniau, kad tiek. Išskalbiau ir šokas. Susitraukė kokiais 4-5 dydžiais doh.gif .

suknyte puiki, bet kad susitrauke tai sunervinai. pas mane irgi linas eilej stovi, reiks turbut tikrai pvz skalbt ir ziuret

QUOTE(niuma @ 2009 07 02, 08:40)
mastau.gif nu bet man kiek medvilnė susitraukia, tiek aš ją šlapią, išskalbtą  į vietą atgal ištampau.. Visada formuoju paguldytą ir viską į savo vietas sustatau atgal.

as irgi taip darau thumbup.gif
Atsakyti