Įkraunama...
Įkraunama...

SUKNELĖS

Niuma - labai fainuoliška suknytė user posted imageuser posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo angulyte: 01 liepos 2009 - 10:22
wub.gif aciuks.gif
Pamačius ant monekenės pati nusiraminau ir patenkinta rezultatu likau - gražiai viskas išsiformavo, viskas savo vietose smile.gif
Ta suknute žada per vestuves pasipuošti (ne savo), o vėliau, su šviesesne pasuknele ir šiaip nešiot smile.gif
Atsakyti
niuma
noriu pagirti tavo kloną-mandariną.puikus darbas thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Na va neseniai baigtas darbas jūsų teismui ax.gif vyresnėlė su nauja suknia jau prie jūros.
user posted image
Atsakyti
mmmm...net vandeniu ir gaiva pakvipo...labai daili sukniuke 4u.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(vogels @ 2009 07 01, 15:31)
]

VAJEEEEE koks grožis ir koks gaivumas...jura smelis ir atostogos smile.gif
Atsakyti
Vogels wub.gif wub.gif wub.gif
Dukriukas laimingas tokią gabią mamytę turėdamas wub.gif
Atsakyti
NIUMA - labai grazios ir dailios tavo sukneles , melynoji tokia gaivi , o mandarinine tokia skani 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
VILIUTEEE JUSU DARBAMS thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif toks greitumas ,lengvumas ir dailumas 4u.gif 4u.gif 4u.gif
ziurejau ir seile varvinau visu jusu nuostabiais darbais visonm s visoms po baliona 4u.gif saunuoles
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ADDULE: 01 liepos 2009 - 15:38
QUOTE(ingriduska @ 2009 06 28, 19:07)
...

QUOTE(zvirbliss @ 2009 06 28, 21:19)
...

QUOTE(Giedrutia @ 2009 06 29, 09:16)
...

QUOTE(niuma @ 2009 06 30, 17:45)
...

QUOTE(vogels @ 2009 07 01, 15:31)
...

Labai labai gražios visos suknutės, ypač vasarinės tokios spalvytės wub.gif Aš kai nebandžius suknutės, tai man dar vis mistika toks mezgimas/nėrimas atrodo...ŠAUNUOLĖS wub.gif wub.gif wub.gif

Beje, Viliutee, niu žinok vakar lėkiau mažąją užmigdžius siūlų, niu man tas pasižadėjimas jau ramiai ir miegot nebeleidžia, pažiūrėsim kokį čia anekdotą man pavyks sukurti, suknelės nesu mezgusi/nėrusi blush2.gif nelabai yra to laiko, kai namie 2 vaikai ir dar nuosavas namas su visu 30 arų gėlynų, nu bet aš STENGIUOSI 4u.gif biggrin.gif Modeliuką maždaug jau įsivaizduoju 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nuosirdi: 01 liepos 2009 - 15:41
SUKNELE KRIKSTO DUKRAI
BBCODE photo for forums:
user posted image
IR MEGSTUKAS PRIE JOS
BBCODE photo for forums:
user posted image
Atsakyti
ADULE ar galėtumetė raštelį to sijoniuko?

LABAI dailu, taip vaikiška, taip miela..kažką gero primena, kaip gėlytės žiedas
Atsakyti
Meginu visokius raštelius suknelei. Bandžiau nerti apvaliai, bet kažko negražiai gaunasi per sujungimą. Turbūt reiks nerti iš dviejų dalių g.gif
Atsakyti