Įkraunama...
Įkraunama...

SUKNELĖS

QUOTE(Brela @ 2009 06 29, 16:56)
blink.gif  blink.gif  tai vava, as irgi masciau, ar daug daug akiu tilps ant tu 20 zm ilgio virbalu  g.gif  kai niekad nemezgus virbalais "ratuku", tai ne neisivaizduoju... reiks eit ieskot valiniu virbalu  cool.gif

dar nuo ilgio priklauso, jei suknia neilga akiu maziau bus, bet jei ilga.. teks imt vala arba kokius 8 virbalus biggrin.gif as esu mezgusi ant 6 ar 7 cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Brela @ 2009 06 29, 13:44)
g.gif as kiek su valu bandzius tai man nepatogu labai  g.gif

Ne visus išbandžius dar mirksiukas.gif
Man metaliniai irgi nepatiko ir keikiau vielinukus. Kol nepabandžiau bambukinių - pas juos vielutė labai minkšta, užmauta ant virbaliukų, nesijaučia jokio siūlo perėjimo (Kaune, tai senamiesčio parduotuvėj perkuosi, toj, kur ant kampo, po 5 Lt, įvairių dydžių ir valo ilgio būna) 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(niuma @ 2009 06 29, 18:39)
Ne visus išbandžius dar  mirksiukas.gif 
Man metaliniai irgi nepatiko ir keikiau vielinukus. Kol nepabandžiau bambukinių - pas juos vielutė labai minkšta, užmauta ant virbaliukų, nesijaučia jokio siūlo perėjimo (Kaune, tai senamiesčio parduotuvėj perkuosi, toj, kur ant kampo, po 5 Lt, įvairių dydžių ir valo ilgio būna)  4u.gif

kurioj tiksliai vietoj ta paduotuvė? man irgi reikia naujų virbalų su valu...Prieš mets buvau pirkus iš padėvėtų daiktų parduotuvės rinkinį virbalų su valu - tik, kad visi labai jau ploni...
Atsakyti
Siūlų parduotuvėj- Vilniaus gatvėj, Tarp požeminės perėjos ir Daukšos, maždaug per vidurį, einant nuo požeminės kairėj pusėj. Nežinau pavadinimo g.gif
Atsakyti
QUOTE(niuma @ 2009 06 29, 19:39)
Ne visus išbandžius dar  mirksiukas.gif 
Man metaliniai irgi nepatiko ir keikiau vielinukus. Kol nepabandžiau bambukinių - pas juos vielutė labai minkšta, užmauta ant virbaliukų, nesijaučia jokio siūlo perėjimo (Kaune, tai senamiesčio parduotuvėj perkuosi, toj, kur ant kampo, po 5 Lt, įvairių dydžių ir valo ilgio būna)  4u.gif

Gal kas Vilniuj apie tokį lobyną girdėjo? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(niuma @ 2009 06 29, 19:12)
Siūlų parduotuvėj- Vilniaus gatvėj, Tarp požeminės perėjos ir Daukšos, maždaug per vidurį, einant nuo požeminės kairėj pusėj. Nežinau pavadinimo  g.gif

supratau...aš buvau pagalvojus spie siuvimpo reikmenų parduotuvę ožeškienės g.pradžioj - ten irgi visokiais virbalais, vašeliais prekiauja...
Atsakyti
QUOTE(niuma @ 2009 06 29, 18:39)
Ne visus išbandžius dar  mirksiukas.gif 
Man metaliniai irgi nepatiko ir keikiau vielinukus. Kol nepabandžiau bambukinių - pas juos vielutė labai minkšta, užmauta ant virbaliukų, nesijaučia jokio siūlo perėjimo (Kaune, tai senamiesčio parduotuvėj perkuosi, toj, kur ant kampo, po 5 Lt, įvairių dydžių ir valo ilgio būna)  4u.gif



QUOTE(niuma @ 2009 06 29, 19:12)
Siūlų parduotuvėj- Vilniaus gatvėj, Tarp požeminės perėjos ir Daukšos, maždaug per vidurį, einant nuo požeminės kairėj pusėj. Nežinau pavadinimo  g.gif


o, geras bigsmile.gif bigsmile.gif reikes kada nusigaut iki senamiescio. Zinau as ta parduotuve thumbup.gif
nors dabar susikonstravau tuos 5 virbalus - radau plauku gumyciu, tai visai gerai ax.gif tai kol kas mezgu taip rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Brela @ 2009 06 29, 20:35)
radau plauku gumyciu, tai visai gerai  ax.gif tai kol kas mezgu taip  rolleyes.gif

išmąstei lotuliukas.gif
Atsakyti
Prašau pagalbos.
Jau kuris laikas ieškau virbalais megztos ažūrinės suknelės schemų. Kol kas užtikau tik neapsakomo grožio supermamų kūrinius, o kaip juos pagaminti - ne. schmoll.gif Na, niekaip neužtinku. blush2.gif O reikėtų ilgos suknelės.
Gal galėtumėte nurodyti teisingą kelią paieškose. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(grete @ 2009 06 30, 11:48)
Prašau pagalbos.
Jau kuris laikas ieškau virbalais megztos ažūrinės suknelės schemų. Kol kas užtikau tik neapsakomo grožio supermamų kūrinius, o kaip juos pagaminti - ne.  schmoll.gif Na, niekaip neužtinku.  blush2.gif O reikėtų ilgos suknelės.
Gal galėtumėte nurodyti teisingą kelią paieškose.  ax.gif


Pabandyk ieškoti MEGZTOSE SERVETĖLĖSE
Atsakyti
QUOTE(grete @ 2009 06 30, 11:48)
Prašau pagalbos.
Jau kuris laikas ieškau virbalais megztos ažūrinės suknelės schemų. Kol kas užtikau tik neapsakomo grožio supermamų kūrinius, o kaip juos pagaminti - ne.  schmoll.gif Na, niekaip neužtinku.  blush2.gif O reikėtų ilgos suknelės.
Gal galėtumėte nurodyti teisingą kelią paieškose.  ax.gif

http://www.supermama...?...98131&st=48
Atsakyti
Nesenai rodžiau žydrąsias bangeles, dabar pristatau kloną- mandariną smile.gif
Pakeistas tik tarpinis raštelis, nei buvo anoje. Realiai spalvytė dar ryškesnė, čia blicas šiek tiek nuvalgė....


user posted image

user posted image

user posted image

o šita foto, kad matytumėt, jog krūtininga motera, nes kitos paslepia iškilumus:

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo niuma: 30 birželio 2009 - 16:46