Įkraunama...
Įkraunama...

SUKNELĖS

Manau brela mezga be valo, o ant keliu virbalu, kas yra tik patogumo klausimas. Pabandyk nusipirkti minksta trintuka, elastinga. palankstyk, nes tie kietieji trupa, o tie guminiai netrupa mirksiukas.gif buna pirkti specialus uzkistukai dar, ar is kieto plastiko mano tetis buvo padares tokius uzmautukus, apvalu iskirpo pradure maza skyle, uzstumi ant galiuko tokia plokstele ir laikosi.. tik nuo dazno naudojimo, po kiek laiko reikia keisti, bet man keliem mezginiam uztekdavo. dar berasydama prisiminiau, tas plonas gymytes uzvynioja.. bet ten man per daug vargo..


Ingriduska, iseina ir vaseliu thumbup.gif
pe ve ze:
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo prunskiene: 29 birželio 2009 - 12:47
QUOTE(prunskiene @ 2009 06 29, 13:46)
Manau brela mezga be valo, o ant keliu virbalu, kas yra tik patogumo klausimas. Pabandyk nusipirkti minksta trintuka, elastinga. palankstyk, nes tie kietieji trupa, o tie guminiai netrupa  mirksiukas.gif buna pirkti specialus uzkistukai dar, ar is kieto plastiko mano tetis buvo padares tokius uzmautukus, apvalu iskirpo pradure maza skyle, uzstumi ant galiuko tokia plokstele ir laikosi.. tik nuo dazno naudojimo, po kiek laiko reikia keisti, bet man keliem mezginiam uztekdavo. dar berasydama prisiminiau, tas plonas gymytes uzvynioja.. bet ten man per daug vargo..
Ingriduska, iseina ir vaseliu  thumbup.gif
pe ve ze:
user posted image

Prunskieniuk, man reikia suknios vašeliu mocherinės ale STATKEVIČIUS blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Viliuteee @ 2009 06 29, 13:07)
o kaip galima be valo megzti g.gif

kai mezgi dveim virbalais ir siūlė būna šone lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Giedrutia @ 2009 06 29, 09:16)
Va, kas man gavosi... Tik kad visi megzti daiktai storina, na, gal ne storina, o išryškina, ką visai norėtųsi paslėpti...

http://public.fotki....as/dsc2325.html


Labai iškilminga suknelė 4u.gif Ir nemačiau nieko ką turėjo perdėm išryškint mirksiukas.gif
QUOTE(Brela @ 2009 06 29, 12:23)
Sveikos  4u.gif  Pradejau megzti moherine suknyte  ax.gif  tik man klausimas, kaip normaliai uztvirtint virbalu galiukus, kad nepamest akiu  g.gif  trintukai mano arba blogos kokybes, arba siaip turi polinki nutrupeti nuo virbalo  unsure.gif  doh.gif o neuztvirtinus, tai akys byra  unsure.gif


Yra specialūs angaliai virbalams, bet aš verčiuos su trintukais ax.gif
QUOTE(ingriduska @ 2009 06 29, 13:49)
Prunskieniuk, man reikia suknios vašeliu mocherinės ale STATKEVIČIUS blush2.gif

Moherinukės principas - sijonas servetėlė, tai jei vašeliu norit - tereikia susirast patinkančią servetėlę ir pirmyn 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo varna575: 29 birželio 2009 - 13:30
QUOTE(varna575 @ 2009 06 29, 13:29)

* Yra specialūs angaliai virbalams, bet aš verčiuos su trintukais ax.gif

** Moherinukės principas - sijonas servetėlė, tai jei vašeliu norit - tereikia susirast patinkančią servetėlę ir pirmyn 4u.gif


* tai reiks su trintukais kovot, kol antgalius rasiu cool.gif

** o kaip virbalais ta servetele isgaut? na, ta prasme, kaip suskaiciuot nuo kur pradet? kaip suprantu, reik pradet ne nuo serveteles viduriuko, o nuo tos eiles, kurioj gaunasi tau reikiamas akiu skaicius ir tada tolyn megzt? g.gif ar gerai as cia mastau? umn.gif:
Atsakyti
QUOTE(Brela @ 2009 06 29, 15:03)
** o kaip virbalais ta servetele isgaut? na, ta prasme, kaip suskaiciuot nuo kur pradet? kaip suprantu, reik pradet ne nuo serveteles viduriuko, o nuo tos eiles, kurioj gaunasi tau reikiamas akiu skaicius ir tada tolyn megzt?  g.gif  ar gerai as cia mastau? umn.gif:



Nepatingek kelis puslapius atgal paskaityt, kaip tik Viliuteee buvo atsakius i toki klausima. Pradeda megzt nuo mazdaug 25-30 serveteles eiles (tikiuosi teisingai supratau) g.gif
Atsakyti
QUOTE(Brela @ 2009 06 29, 15:03)
* tai reiks su trintukais kovot, kol antgalius rasiu  cool.gif

** o kaip virbalais ta servetele isgaut? na, ta prasme, kaip suskaiciuot nuo kur pradet? kaip suprantu, reik pradet ne nuo serveteles viduriuko, o nuo tos eiles, kurioj gaunasi tau reikiamas akiu skaicius ir tada tolyn megzt?  g.gif  ar gerai as cia mastau? umn.gif:

Moherinukei aš tik kaupiuos ax.gif Čia Viliuteee specė wub.gif Šiek tiek aukščiau ji rašė, kad pradeda nuo 15 - 20 eilės. Aš kaip įsivaizduoju, pačio vidurio megzt nereikia, nes dar ten ir pagrindinio rašto nėra, o pradėti nuo pagrindinio servetėlės rašto, paprastai tai būna vienas iš lapų motyvų, na ir kartoji jį tiek, kiek užsidėjai aklių 4u.gif Paskaityk keletą lapų atgal, rasi Viliutes paaiskinima mirksiukas.gif Suradau - 71 zinute 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ingriduska @ 2009 06 29, 13:49)
Prunskieniuk, man reikia suknios vašeliu mocherinės ale STATKEVIČIUS blush2.gif

zinau, zinau, bet imeciau pe ve ze, kad gerai atrodo nertas. o del statkeviciaus tai tau parase jau lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(prunskiene @ 2009 06 29, 16:14)
zinau, zinau, bet imeciau pe ve ze, kad gerai atrodo nertas. o del statkeviciaus tai tau parase jau  lotuliukas.gif

NA šiaip tai iš mocheros aš nėrusi nemažai, bet jie ne kaip voratinkliai, tokie labaiu tvirti...
Noriu tokios suknios,niu bet darbo čia man būtų kokiems 2 metams:)))
Atsakyti
labai aciu uz pagyras blush2.gif
QUOTE(Sonatuole @ 2009 06 28, 22:42)
Labai, labai gražu  wub.gif Nepasakyčiau, kad čia pirma nerta suknelė  schmoll.gif  O spalva  thumbup.gif

na esu dar nerusi sijonuku pora, bet suknyta tai pirma smile.gif

QUOTE(Giedrutia @ 2009 06 29, 09:16)
Va, kas man gavosi... Tik kad visi megzti daiktai storina, na, gal ne storina, o išryškina, ką visai norėtųsi paslėpti...

http://public.fotki....as/dsc2325.html


labai grazu 4u.gif
Atsakyti
mielosios, grožiai neišpasakyti wub.gif

QUOTE(Brela @ 2009 06 29, 14:44)
g.gif as kiek su valu bandzius tai man nepatogu labai  g.gif tai as bandau kaip kokia kojine megzt su 5 virbalais  unsure.gif tik kad irgi kazkaip idomiai...  unsure.gif

oi moteriške doh.gif kaip tu žadi sutalpint kokius 800 akių ant keturių virbalų? man rodos atsiprašyt turėsi valinukų, nes su jais bus daug patogiau, nei tuos keturis virbalus gaudyt biggrin.gif nebent tavo suknia ne kliošinė, tada akių mažiau g.gif

va dar parodysiu kelias megztas suknutes iš naujos Sabrinos. nieko ypatingo, bet skoniai irgi įvairūs mūsų
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(katuks @ 2009 06 29, 15:46)
mielosios, grožiai neišpasakyti wub.gif
oi moteriške  doh.gif  kaip tu žadi sutalpint kokius 800 akių ant keturių virbalų? man rodos atsiprašyt turėsi valinukų, nes su jais bus daug patogiau, nei tuos keturis virbalus gaudyt biggrin.gif  nebent tavo suknia ne kliošinė, tada akių mažiau g.gif



blink.gif blink.gif tai vava, as irgi masciau, ar daug daug akiu tilps ant tu 20 zm ilgio virbalu g.gif kai niekad nemezgus virbalais "ratuku", tai ne neisivaizduoju... reiks eit ieskot valiniu virbalu cool.gif
Atsakyti