Įkraunama...
Įkraunama...

SUKNELĖS

zvirbliss, suknia tiesiog pasakiska, atlikta idealiai!


Giedrutia, suknele labai dailiai krenta, viskas grazu ir ner ako slept. Ir man dirziukas ten labai tinka.. wub.gif


Viluteee, thumbup.gif

Ir pritarsiu katukui, mergionos, butinai pacios pabandykit nusimegzti, pamatysit, kad tikrai pavyks. jei ne is pirmo, tai is antro karto mirksiukas.gif juk akys- baisininkes, rankos- darbininkes..


Ryke dideliausios sekmes tau bandant!


Ingriduskai gera zodi apie tavo zydraja suknele jau issakiau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Giedrutia @ 2009 06 29, 08:16)
Va, kas man gavosi... Tik kad visi megzti daiktai storina, na, gal ne storina, o išryškina, ką visai norėtųsi paslėpti...

http://public.fotki....as/dsc2325.html

oho thumbup.gif ir tikrai nieko neisryskina, nuostabu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Giedrutia @ 2009 06 29, 09:16)
Va, kas man gavosi... Tik kad visi megzti daiktai storina, na, gal ne storina, o išryškina, ką visai norėtųsi paslėpti...

http://public.fotki....as/dsc2325.html

ploja.gif vau kaip grazu ir kiek darbo ir kaip sauniai atrodo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Giedrutia @ 2009 06 29, 09:16)
Va, kas man gavosi... Tik kad visi megzti daiktai storina, na, gal ne storina, o išryškina, ką visai norėtųsi paslėpti...

http://public.fotki....as/dsc2325.html

Labai gražu thumbup.gif Nieko ten neišryškina, atrodo nuostabiai ir diržiukas kaip dera thumbup.gif Super wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Giedrutia @ 2009 06 29, 10:16)
Va, kas man gavosi... Tik kad visi megzti daiktai storina, na, gal ne storina, o išryškina, ką visai norėtųsi paslėpti...

http://public.fotki....as/dsc2325.html


Labai labai grazi suknele, puikiai jums tinka
thumbup.gif
Atsakyti
Labas rytas,
jo vaikeli, pakol as upe plaukiau jus cia pasidarbavot - sitiek grozio per kelias dienas sukrovet, sedziu apsalus apakus, beveik samone praradus....

QUOTE(jurgičiukas @ 2009 06 26, 22:13)
Mano nesenai baigta "auksinukė"- baltai dryžuota:

labai sauniai ir sparciai tau gavos
QUOTE(Ligičiukas @ 2009 06 26, 23:24)
Taip norėjau pasigirti. Bet man lengviau nunerti buvo, negu nuotrauką įkelti.

be zado

QUOTE(Viliuteee @ 2009 06 27, 15:39)
labai malonu,kad randat ką pasiskolinti,bet aš deja taip ir neprisiruošiu(tiksliau nerandu laiko jai užbaigti) smile.gif

viliutee is vis kaip is kito pasaulio - nerealus greitis, darbu grozis ir dydis...

QUOTE(ingriduska @ 2009 06 28, 19:07)
sveikos sukneliautojos..
O as rodau savaja siandiena uzbaigta zydraja suknele. Neriau ateiciai netolimai, kai numesiu 5-7 kg .

super zydriuke ir palik tuos kg ramybej (rasau kad neklaustum - maniske toj pacioj stadijoj, puse vienos rnkoves yra ir tiek lotuliukas.gif )

dar praleidau ta turkio spalvos 'pirma blyna' - irgi nerealus thumbup.gif

QUOTE(Giedrutia @ 2009 06 29, 09:16)
Va, kas man gavosi... Tik kad visi megzti daiktai storina, na, gal ne storina, o išryškina, ką visai norėtųsi paslėpti...

super suknele ir nematau ka ten storina

Atsakyti
Sveikos 4u.gif Pradejau megzti moherine suknyte ax.gif tik man klausimas, kaip normaliai uztvirtint virbalu galiukus, kad nepamest akiu g.gif trintukai mano arba blogos kokybes, arba siaip turi polinki nutrupeti nuo virbalo unsure.gif doh.gif o neuztvirtinus, tai akys byra unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Brela @ 2009 06 29, 11:23)
Sveikos  4u.gif  Pradejau megzti moherine suknyte  ax.gif  tik man klausimas, kaip normaliai uztvirtint virbalu galiukus, kad nepamest akiu  g.gif  trintukai mano arba blogos kokybes, arba siaip turi polinki nutrupeti nuo virbalo  unsure.gif  doh.gif o neuztvirtinus, tai akys byra  unsure.gif


Kiek aš žinau, tai mezga virbalais su valu...
Atsakyti
QUOTE(Brela @ 2009 06 29, 12:23)
Sveikos  4u.gif  Pradejau megzti moherine suknyte  ax.gif  tik man klausimas, kaip normaliai uztvirtint virbalu galiukus, kad nepamest akiu  g.gif  trintukai mano arba blogos kokybes, arba siaip turi polinki nutrupeti nuo virbalo  unsure.gif  doh.gif o neuztvirtinus, tai akys byra  unsure.gif

jei mezgi be valo, tai bandyk kokia lipnia juosta tuos galus apmuturiuot gniužuliuką tokį mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Capricorn @ 2009 06 29, 13:02)
jei mezgi be valo, tai bandyk kokia lipnia juosta tuos galus apmuturiuot gniužuliuką tokį mirksiukas.gif


o kaip galima be valo megzti g.gif
Atsakyti
aš jau kaupiuosi mocherai, o tai tik virbalais gražiai gaunasi???
Noriu su vašeliu:) blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(bielra @ 2009 06 29, 11:51)
Kiek aš žinau, tai mezga virbalais su valu...



QUOTE(Viliuteee @ 2009 06 29, 12:07)
o kaip galima be valo megzti g.gif


g.gif as kiek su valu bandzius tai man nepatogu labai g.gif tai as bandau kaip kokia kojine megzt su 5 virbalais unsure.gif tik kad irgi kazkaip idomiai... unsure.gif
Atsakyti