Įkraunama...
Įkraunama...

SUKNELĖS

Nuostabūs darbeliai lai džiugina mus ir kitus...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Capricorn: 23 birželio 2009 - 10:19
Niuma, tavo suknelė tikra fainuolė thumbup.gif Kiek siūlų sunaudojai ar apvaliai nėrei, ar iš dviejų dalių?
Atsakyti
kad nepasimestų prikabinu 20 temą čia
Atsakyti
Ačiū už temą, kad nelikome Bomžėmis ir turim kur susibėgti smile.gif

Niuma jaučiu kažkodėl kad nėrė iš dviejų gabalų o gal ir ne..
Bet gavosi šauniia ,taip pparastai gražiai
Atsakyti
QUOTE(ingriduska @ 2009 06 23, 11:57)
Ačiū už temą, kad nelikome Bomžėmis ir turim kur susibėgti smile.gif

Niuma jaučiu kažkodėl kad nėrė iš dviejų gabalų o gal ir ne..
Bet gavosi šauniia ,taip pparastai gražiai

hihihi.gif
Atsakyti
Dar kartą dėkui visoms už gražius žodžius aciuks.gif . Šildot mano širdį girdamos dangišką žydrynę wub.gif

Nėriau ratu. Pirma sijoninę dalį, paskui nuo juosmens- viršų.
Jei gerai pamenu sunaudojau 8 vnt (jei ne daugiau, nes per 2 kartus pirkau siūlus) Vernito medvilnės po 234 m / 100 g.
Atsakyti
QUOTE(niuma @ 2009 06 22, 20:33)
Nu va, suknutė jau pas draugę iškeliavo smile.gif Ant modeliuko:

thumbup.gif Labai daili suknutė 4u.gif Labai tinka modeliukui wub.gif , gražiai prigludusi wub.gif . Jamk 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif , nusipelniai už tokį gerą darbą mirksiukas.gif
Atsakyti
Labas merginos,
kol kaime patupejau, i nauja temuke issikraustet. o jau sukneliu rodytu grozis neispasakytas....
maniskei liko tik rankoves,kurios pacios nenusineria, tai teks nunert...bet ner kada nert per visokias iskylas.siandien i sodyba joniniu svest, savaitgali baidarem plauksim.
bet 'auksines' vaizdas pagrazejo kai apsinere kaklo iskirpte.tai upas irgi grizo...geda jau man cia ir rasinet kai suknes nebaigus, o bendraut tai norisi... lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Akire3 @ 2009 06 23, 14:33)
Labas merginos,
kol kaime patupejau, i nauja temuke issikraustet. o jau sukneliu rodytu grozis neispasakytas....
maniskei liko tik rankoves,kurios pacios nenusineria, tai teks nunert...bet ner kada nert per visokias iskylas.siandien i sodyba joniniu svest, savaitgali baidarem plauksim.
bet 'auksines' vaizdas pagrazejo kai apsinere kaklo iskirpte.tai upas irgi grizo...geda jau man cia ir rasinet kai suknes nebaigus, o bendraut tai norisi... lotuliukas.gif

KAs čia per neteisingas pasisakymas...
Mums gi malonu bendrauti , o neri ar neneri tavo reikalas:)
Smagu kad įkvėpimas sugrįžo thumbup.gif thumbup.gif
LAuksim tavo premjeros anšlaginės:)
Atsakyti
Atnesu niumos suknele, o tai kalbam, o nuotrauka kitoj temoj likusi ax.gif

QUOTE(niuma @ 2009 06 22, 21:33)
Ant modeliuko:

user posted image

Atsakyti
tikiuosi kad kartu su tokiu groziu ir vasara ateis ax.gif nes labai jau sita niumos suknute ja kvepia
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zuviukas:): 23 birželio 2009 - 14:42
Aš ne į temą.
Einu į turgų braškių, jau net man karšta, džinai prie šiknos kimba ir galvoju, o kad aš su Niumos sukenka būčiau, tai tuomet LAFA būtų
Atsakyti