Įkraunama...
Įkraunama...

Cukrus, kruopos, muilas

labadiena gal kas zinot kuo padaryt uzrasa ant krikstynu maiseliu skirtu kruopoms ir visiem kietiem daiktam g.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(neringa studente @ 2009 06 03, 13:21)
labadiena gal kas zinot kuo padaryt uzrasa ant krikstynu maiseliu skirtu kruopoms ir visiem kietiem daiktam g.gif  g.gif

Aš esu pati siuvinėjus "virvele" užrašus ant lininių maišelių.
Atsakyti
Atleiskit, galbūt, už primityvų klausimą, bet pirmą kartą susiduriu su šia švente, ir kažkur perskaičiau apie šias dovanėlės (tik neberandu kur), o nežinau kada, kam tie maišiukai yra įteikiami ir kokia šių produktų reikšmė ar simbolika. Labai ačiū už pagalbą blush2.gif
Atsakyti
jo man irgi butu aktualu suzinoti ju reiksmes,cukrus-gal kad saldesnis gyvenimas butu, kruopos-kad maisto niekad nepristigtu biggrin.gif , o muilas- kad svarus butu biggrin.gif zinau kad dar dovanoja vaikui centu maisiuka-kad turtingas gyvenimas butu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Versace*: 22 birželio 2009 - 11:36
O kas kam turi juos dovanoti ir kada? g.gif
nejaugi niekas negali padėti atsakyti?
Atsakyti
QUOTE(lietuvaite001 @ 2009 06 24, 11:32)
O kas kam turi juos dovanoti ir kada? g.gif
nejaugi niekas negali padėti atsakyti?

juos dovanoja krikstateviai, savo krikstavaikiui smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Viltyte: 24 birželio 2009 - 20:43
"Vaikas gaudavo:
česnako skiltelę, kad saugotų nuo piktosios dvasios;
riestainių, kad čiulptuko nereikėtų;
cukraus, kad pienas saldus būtų;
vilnones kojines, kad nesušaltų ir sveikas būtų;
angeliuką, kad angelą sargą įsigytų;
šiaudinį sodą, kad lemtų lengvą gyvenimą;
mažą pintinėlę, kad turėtų kur velykinį margutį įsidėti;
muilo ir lininį rankšluostį, kad tvarkingas ir švarus būtų;
šermukšnio šakelę, kad nuo piktų laumių saugotų. Ja rankoje reikia laikyti visą kelionę į bažnyčią;
į batuką įpildavo žiupsnelį druskos, kad pikta akis nenužiūrėtų. "

Radau vienam laikrastuke apie krikstynas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Beautiful Life @ 2009 06 24, 22:06)
"Vaikas gaudavo....


oi kaip faina wub.gif gaila kad per velai tai suzinojau, buciau krikstasuniui dovanele padarius...
Atsakyti
O čia ištrauka kam visa tai reikalinga:
„Kai po krikštynų apeigų visi iš bažnyčios grįžo namo, krikštamotė mamai dovanojo muilo - kad turėtų kuo vaiką prausti,kad doras vaikas augtų; kruopų - kad košės išvirtų,kad gyvenimas sotus būtų; ir cukraus, kad turėtų kuo tą košę pagardinti, kad gyvenimas saldesnis būtų“. Nors iš pirmo žvilgsnio gali atrodyti, kad tai ištrauka iš senstelėjusio Žemaitės apsakymo, neapsirikite. Ir šiais laikais yra tėvų, kurie nespjauna į senąsias tradicijas ir krikštynas organizuoja taip, kad jas mačiusieji su baltu pavydu atsidūsta: „Tai bent krikštynos!“

Pinigėlis kad turtingas būtų vaikelis...


user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vitaliux: 24 birželio 2009 - 22:28
O gal man parašysite kaip pvz, cukrų įpilti ax.gif Tiesiog į tą maišelį? Ar pirma į plastmasinį?

Kokį pirkti muilą ax.gif
Atsakyti
Jeigu maiselis is normalios medziagos, nepraleis to cukraus, tai tiesiai i maiseli. ax.gif O muila tai galima ir vaikiska nupirkti, kad vaikuciui alergijos nebutu. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Pingvinukas @ 2009 07 22, 16:43)
O gal man parašysite kaip pvz, cukrų įpilti  ax.gif Tiesiog į tą maišelį? Ar pirma į plastmasinį?

Kokį pirkti muilą  ax.gif

tai suprantama ,kad vaikiska, su kokiu graziu paveiksliuku ,kad butu, arba buna ivairiu formu
Atsakyti