Įkraunama...
Įkraunama...

Nereguliarus ciklas

sveikos.
mes irgi norime planuoti...
nezinau tiesa, kaip seksis... nes pas mane ciklas shvelniai tariant ishsiderino blink.gif
po kontraceptiku....
jau puse metu negeriu, o ciklas pas mane po du men. blink.gif
ir dar visokios cistos auga.
koroc, bandysim.
gydytoja sako, kad organizmas reikalauja gimdymo, tai ziuresim kaip mums ishesi ax.gif
Atsakyti
Sveikutes, man irgi ciklas issiderino po kontraceptiniu tableciu. Naudojau 5 metus ir didziausiu bedu prisirinkau. Planuojam tik neaisku ar pripklanuosim. Mano ciklas reguliarus, deja jis po 15 dienu kraujavimo ir sutriko del to ovuliacija. cry.gif
Atsakyti
wub.gif sveikutes,manyciau kad daugeliui motereliu po KT issiderina ciklas cry.gif ,bet nusiminti nereiktu ,o jei sunku nustatyti vaisingas dieneles ko gero reiktu BT matuoti nes tai ko gero pigiausia ir gan tikslu 4u.gif .tad bandykite merginos ,aisku reikia kantrybes doh.gif ,bet kai labai ko nors nori tenka truputi aukotis mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikutes,

ir pas mane ciklas visada uzsitesti megejas buvo. Kazkada apsilankaiu pas Jursena profilaktinei apziurai, vaikuciu dar tada neplanavom. Ir tada jam paminejau apie ciklo nereguliaruma.
tai ka, zmogus pakele antaki ir pasake, bus problemu su pastojimu. Gerk kontraceptikus, o jei po ju nutraukimo nepastosi metsu - ateik. Is tyrimu padare tik tepineli, kuris buvo geras... Tada dar bijojau kazkaip paklausti, kodel problemu, tai gal kazka jau dabar daryti reikia....??? Bet taip ir isejau....

Taigi, pora meteliu pageriau kontraceptikus ir nustojau juos gerti, nes labai jau vaikucio norime. Ir puse metu kaip nieko taip nieko. Ciklas reguliarus:)...apie 40 dienu. Nu nesamone kazkokia.... Matuoju BT, tai ji graziai visuomet pakyla 14 d iki menesiniu.
Susirupinau labai ir nuejau pas kita gydytoja pasitarti. Kaip tik pagal BT maciau, kad tai ovuliacijos diena buvo, taciua - paziurejus echoskopu folikulai nesubrende buvo, nors ir tu vaisingu gleiviu pilna...

Gydytjasliepe velniop mesti BT matavimus ir nesinervinti, nes jie vis vien, pasak, jo neparodo ar vyksta ovuliacija. Ta reikia ziureti su echoskopu.
Taigi - reziume toks, kad uz poros dieneliu begu tirtis hormonu....
Atsakyti
Viena galiu pasakyt, kad tikrai pastojama, ir su ilgais, ir su nereguliariais ciklais. Svarbu, kad vyktų ovuliacija ax.gif .
Atsakyti
QUOTE(garnelis @ 2005 05 25, 16:38)
Ciklas reguliarus:)...apie 40 dienu. Nu nesamone kazkokia.... Matuoju BT, tai ji graziai visuomet pakyla 14 d iki menesiniu.
Susirupinau labai ir nuejau pas kita gydytoja pasitarti. Kaip tik pagal BT maciau, kad tai ovuliacijos diena buvo, taciua - paziurejus echoskopu folikulai nesubrende buvo, nors ir tu vaisingu gleiviu pilna...

Gydytjasliepe velniop mesti BT matavimus ir nesinervinti, nes jie vis vien, pasak, jo neparodo ar vyksta ovuliacija. Ta reikia ziureti su echoskopu.
Taigi - reziume toks, kad uz poros dieneliu begu tirtis hormonu....


Sakai, pagal BT matei, kad buvo ovuliacijos diena. Na įdomiai, nes pagal BT tai galima garantuotai suprast, kad jau buvo ovuliacija, o ovuliacijos dieną nustatyt nėra tikslu, kol BT dar neužkilo...

Aišku, BT ne visada 100 proc. tikslu, bet ji tikrai daug pasako.

Dabar dėl tų echoskopų, aš asmeniškai biški jais abejoju, todėl kad turėjau patirties su jais. Man buvo cista, prieš tai ją matavo echoskopu, ir buvo tiksliai nepamenu, berods 3x4cm išmatavimai pagal echoskopą, o kai išoperavo, tai net išsigando, kokia ji didelė buvo 9x10 cm. Nu esmė, kad buvo dvigubai didesnė nei nustatė su echoskopu... O ką jau bekalbėt apie kiaušinėlius, kurių dydžiui ir milimetrai svarbūs...
Atsakyti
ir as taip tikiuosi, kad echoskopai ne visada viska ir parodo....

Bet ar gali taip buti, kad ovuliacija vyksta, o folikulu nera? Jei taip gali, tai cia turbut hormonai kalti...?
Atsakyti
QUOTE(garnelis @ 2005 05 26, 10:42)

Bet ar gali taip buti, kad ovuliacija vyksta, o folikulu nera? Jei taip gali, tai cia turbut hormonai kalti...?


nu nelabai, nes ovuliuot subrendęs folikulas ir turi...
Jei būna daug nesubrendusių folikulų, tai policistozė... (susidaro daug mažų folikuliukų ir jie negali ovuliuot, nes per maži). Tai tada ovuliacija nevyksta, bet tada ir BT nekyla... O kokia BT tau būna tas 14 d. iki mmm?
Atsakyti
pas mane pirmoje fazeje teperatura buna ribose nuo 36.7 iki 36.9. Nu tokia aukstoka, kaip pirmai fazei... ir po to staiga viena viena soktelna iki 37.2-37.3.
Ir penkiolikta diena po pakilimo vel nukrito pvz. iki 36.9.

O echoskopavo mane diena pries pakilima, t.y. suprantu ovuliacijos diena. Ir ka - folikulai nesubrende ne vienoje kiausideje......
tai siandien pridaviau kraujo tyrimus hormonams tirti.
Atsakyti
ai tiesa dar - kai dare echoskopija, man neiko nesake ar tu folikulu daug ar mazai. Tik tai, kad nesubrende...
O policistoze juk galima ir echoskopu matyti? Nieko nesake apie tai arba gasdinti nenorejo, kol tyrimu visu nepasidarysiu...
Atsakyti
QUOTE(garnelis @ 2005 05 26, 11:30)
ai tiesa dar - kai dare echoskopija, man neiko nesake ar tu folikulu daug ar mazai. Tik tai, kad nesubrende...
O policistoze juk galima ir echoskopu matyti? Nieko nesake apie tai arba gasdinti nenorejo, kol tyrimu visu nepasidarysiu...


Matai, jei nesubrendę folikulai, tai reiškia tiesiog nebuvo to vieno dominuojančio, kuris ovuliuotų. Sunku pasakyt, ar tokia tavo problema, tam reikia tyrimų. O gal nevykęs būtent tas ciklas buvo. Aišku, kad nieko negalima sakyt, gąsdintis kol tyrimai nepadaryti.

Šiaip aukštoka tikrai BT I pusėj, bet yra normalus pakilimas. Būtinai hormonus žiūrėt reikia.
Atsakyti
aciu tau, liepsnele.
Darysiu tyrimus ir kantriai lauksiu rezultatu.

Merginos, o kokia jusu menesiniu trukme ir gausumas?
Sako, kad normalios yra nuo 3-7 d ir sunaudojama apie 4-is paketus per diena.
Pas mane sakyciau 2 dienos ir per para 2 paketai, o po dvieju dienu - kokias 3 d. labai menkas rudas tepliojimas. (kai prasideda, tai be jokiu tepliojimu - iskart)
Atsakyti