Įkraunama...
Įkraunama...

Nereguliarus ciklas

QUOTE(leduke @ 2005 01 04, 18:50)
sveikutes!o kaip jus gydetes kaip mmm visai nepasirodydavo?,blyn man jos nuo nieko neatsiranda ir gydytojos nieko nesugeba patarti,na nebezinau ko reiktu griebtis,gal kuriai buvo kas nors panasaus doh.gif



Griebkis tyrimų arba keisk gydytoją. Na nėra gerai, kai mmm nesirodo mėnesiais....

Aš iš tokių drinks_cheers.gif Ir ką, gydausi......


Atsakyti
Daromi kraujo tyrimai (hormonams) + USG (echoskopija) ciklo dinamikoje + BT matavimas.Yra konkreti beje schema surašyta, pvz:ką reikia daryti, jei..."
Atsakyti
QUOTE(vicky @ 2005 01 08, 19:58)
Daromi kraujo tyrimai (hormonams) + USG (echoskopija) ciklo dinamikoje + BT matavimas.Yra konkreti beje schema surašyta, pvz:ką reikia daryti, jei..."

sveikutes!na dariau as ir kraujo tyrimus ir echoskopija,bet nieko...todel gydytojos(einu ir poliklinikoj ir klinikose) liepe dabar nieko nedaryt tik gert vitaminus,bet jos zarazos vistiek nesirodo!
P.s. kokia tai schema,kazkaip apie ja nieko nesu girdejus?!
Atsakyti
Ne tiek schema, kiek algoritmas. Gydytoja savo pacientam ir šiaip "savo mylimai auditorijai" surašo kokie turi būti tyrimai esant tam tikrom situacijom, pvz:" nereguliarus ciklas", "išskyros" ir t.t.
Atsakyti
Sveikutes!Aciu Vicky smile.gif
Na gerai,bet gal galit man parasyti kokie budai padejo sutvarkyti cikla wink_3.gif
Atsakyti
Labas, na čia taip trumpai surašyta (originalo kalba)smile.gif

Анализы при нерегулярном цикле (дисфункции яичников)
1. Исключение беременности (см. алгоритм при задержке менструации)

2. После исключения беременности - определение гормонального статуса

3. Компьютерная или магнитно-резонансная томография турецкого седла

Последним пунктом во всех алгоритмах является консультация лечащего врача и интерпретация им полученных результатов. Дальнейшее обследование и тактика лечения зависит от результатов базового алгоритма.

Интерпретация анализов (не может заменить поход к врачу и выработку дальнейшей тактики)

O dėl tyrimų rezultatų, tai gydytoja ir tą surašo. Kas kaip maždaug turi atrodyti:).
Atsakyti
aciu Vicky!as jau visokiu tyrimu pridarius ir visko,bet vistiek niekaip nesupranta,nes tyrimai visi normos ribose,todel dabar liepe tik laukti!
Atsakyti
Leduke, matot aš nežianu, kiek Jums metų. Šiaip nelabai mandagus klausimas. Bet apie rezultatus normos ribose aš jau rašiau prieš tai. Ir man daugelis paprieštaravo. Nors realiai prieštaravo ne man, o tai gydytojai, kurios nuomonę atstovauja. Leduke, pagalvokite, kaip Jus suprantate reguliarų ciklą. Gal Jus kažkaip kitaip tai įsivaizduojate negu yra. Pagalvokite, ar Jums apskritai reikalingi reguliarūs kraujavimai. Jeigu Jums reikia skaičiuoti vaisingas ir nevaisingas dienas, tai visada prisiminkite, kad tokių nėra. Ir kad tapti nėščia galima bet kokią ciklo dieną.
Atsakyti
Vicky, nu atsiprašau, bet tu ir parašei.

Labai nereguliarios mėnesinės, jų nebuvimas rodo kiaušidžių veiklos sutrikimus ir dėl to gali būti problemų norint tapt mama.
O pastoti kiekvieną ciklo dieną tikrai nerealu, taip galima sakyti tik nieko nežinant apie moters ciklą. Vaisingos ir nevaisingos dienos tikrai yra.

Atsiprašau, nenoriu įžeist, bet labai jau kategoriškas atsakymas tamstos pasirodė. Aš šitais dalykais tikrai domiuosi ir pati save ilgą laiką stebėjau ir kitas konsultavau.
Atsakyti
QUOTE(liepsnele @ 2005 01 12, 14:13)
Vicky, nu atsiprašau, bet tu ir parašei.

Labai nereguliarios mėnesinės, jų nebuvimas rodo kiaušidžių veiklos sutrikimus ir dėl to gali būti problemų norint tapt mama.
O pastoti kiekvieną ciklo dieną tikrai nerealu, taip galima sakyti tik nieko nežinant apie moters ciklą. Vaisingos ir nevaisingos dienos tikrai yra.

Atsiprašau, nenoriu įžeist, bet labai jau kategoriškas atsakymas tamstos pasirodė. Aš šitais dalykais tikrai domiuosi ir pati save ilgą laiką stebėjau ir kitas konsultavau.


Visiškai pritariu liepsnelei thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(liepsnele @ 2005 01 12, 16:13)
Vicky, nu atsiprašau, bet tu ir parašei.

Labai nereguliarios mėnesinės, jų nebuvimas rodo kiaušidžių veiklos sutrikimus ir dėl to gali būti problemų norint tapt mama.
O pastoti kiekvieną ciklo dieną tikrai nerealu, taip galima sakyti tik nieko nežinant apie moters ciklą. Vaisingos ir nevaisingos dienos tikrai yra.

Atsiprašau, nenoriu įžeist, bet labai jau kategoriškas atsakymas tamstos pasirodė. Aš šitais dalykais tikrai domiuosi ir pati save ilgą laiką stebėjau ir kitas konsultavau.

Liepsnele, jei domites ir dar konsultuojate kitas labai gerai. Tačiau dėl Jūsų kompetencijos nesu tikra. Mane konsultuoja gera pažįstama gydytoja ginekologė. Nemanau, kad yra prasmė perrašinėti viską ką aš jau prieš tai rašiau, tačiau esminius akcentus sudėsiu:
1) Dėl mėnesinių išnykimo, kai nėra hormoninių sutrikimų (kaip ir minėjo leduke):"Пока Вы спите по 5 часов в сутки, ложитесь в час ночи, сидите весь день за компьютером, сдаете экзамены, плачете по ночам от несчастной любви, чувствуете постоянную усталость и мечтаете только об отпуске - в таких военных условиях организм не собирается размножаться и готовиться к этому, и он прав - ему еще надо поддерживать работу всех остальных органов, потому что если откажут почки или желудок, Вы будете болеть, а если прекратятся менструации, то на здоровье это никак не скажется, более того - так всем будет лучше smile.gif"
2)Dėl to, kad su nereguliariom mėnesinėm problemos dėl pastojimo (kas yra netiesa):"Регулярный менструальный цикл - это не показатель здоровья, это даже не гарантия способности к зачатию. Беременность может наступить на фоне многолетнего отсутствия менструаций, а может не наступать на фоне цикла "как часы".
3) Dėl vaisingų dienų ir kaip, anot Jūsų, neįmanomos galimybės pastoti: "Безопасных дней не бывает. Сперматозоиды живут в половых путях женщины до 7 дней, поэтому при частоте половой жизни хотя бы раз в неделю все дни по определению опасны, т.е. оплодотворение возможно. Овуляция (момент выхода созревшей яйцеклетки для оплодотворения) - процесс непредсказуемый, даже при абсолютно регулярном цикле, установить ее можно только постфактум, уже ближе к менструации, а все дни до нее опасные, т.о. опасным получается почти весь цикл, кроме нескольких дней до менструации, а эти дни тоже опасны, потому что сперматозоиды, попавшие в женский организм незадолго до менструации, могут дожить до следующей яйцеклетки. Т.о. все дни опасны, что и требовалось доказать. Высчитывать нечего."
4)Dėl Jūsų frazės: "Atsiprašau, nenoriu įžeist,i bet labai jau kategoriškas atsakymas tamstos pasirodė. Aš šitais dalykais tikrai domiuosi ir pati save ilgą laiką stebėjau ir kitas konsultavau." - kaip matot tas faktas, kad Jūs konsultavote ir pasirodo blogai (pripažinkite patys) komentarų nereikalauja.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vicky: 12 sausio 2005 - 17:53
Liepsnele, jei domites ir dar konsultuojate kitas labai gerai. Tačiau dėl Jūsų kompetencijos nesu tikra. Mane konsultuoja gera pažįstama gydytoja ginekologė. Nemanau, kad yra prasmė perrašinėti viską ką aš jau prieš tai rašiau, tačiau esminius akcentus sudėsiu:


kaip matot tas faktas, kad Jūs konsultavote ir pasirodo blogai (pripažinkite patys) komentarų nereikalauja.
[/quote]


Chm, nu aš tamstos kompetencija irgi negaliu būti tikra, kaip ir tos atmstos gydytojos. Be to, tai yra tik vienos gydytojos perteikiama nuomonė. O kiek aš domėjausi, tai tamsta nežinai, juk nežinai, gal aš netgi dariau tyrimus šiomis temomis. O vien dėl tamstos gydytojos nuomonės negaliu pripažinti, kad blogai konsultavau. Taip, spermatozoidai gali išgyventi iki 7 dienų, gali, bet, deja (o gal kai kam ir geriau smile.gif ), retais atvejais, jei turi būti labai stiprūs ir moters terpė tam labai palanki. O vaisingos ir nevaisingos dienos tikrai yra smile.gif , ir kuo ilgesnis ciklas, tuo rečiau tos vaisingos dienos būna. Kad kiekviena diena gali būti vaisinga, tai labiau galioja toms, pas ką trumpas ciklas - apie 20 dienų.

O žiūrėti taip, kad kaip yra, taip yra gerai, iš vienos pusės gerai - mažiau rūpesčių wink_3.gif , bet kai susiduri su pastojimo problemom, pradedi galvoti kitaip - galėjau anksčiau tuo susirūpinti...

Taip, ciklas nebūtinai turi būti idealiai reguliarus, bet juk šnekam ape tokius atvejus, kai mėnesinės išnyksta ilgam ir neįmanoma pastoti. Ir tai tikrai nėra nei gerai, nei natūralu.
Atsakyti