Įkraunama...
Įkraunama...

Nereguliarus ciklas

nu kaip sakant vilčių yra clap.gif clap.gif clap.gif wub.gif , pukeli aš tau rytoj ryte į paštą parašysiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE (vaikiki @ 2004 10 26, 21:35)
nu kaip sakant vilčių yra clap.gif clap.gif clap.gif wub.gif , pukeli aš tau rytoj ryte į paštą parašysiu smile.gif

vaikiki, tikrinau pasta, nieko nera g.gif
Atsakyti
QUOTE (pukelis @ 2004 10 27, 10:23)
vaikiki, tikrinau pasta, nieko nera g.gif

Pukeli aš tau nusikaltau doh.gif doh.gif , bet pasitaisiau wub.gif , pasitikrink dabar heart.gif
Atsakyti
Sveikutes, pas mane ciklas nera regulairus, svyruoja savaite kartais ir daugiau, pastoti pavyko jau pirma menesi, bet ir persileidimas buvo ankstyvas, tad va tokia mano patirtis rolleyes.gif
Atsakyti
na ka jungiuos ir as cia,nes mano mmm kartais nepasirodo visa menesi!
Atsakyti
QUOTE (leduke @ 2004 10 28, 15:09)
na ka jungiuos ir as cia,nes mano mmm kartais nepasirodo visa menesi!

tai jos ir turėtų mėnesį nesirodyt wink.gif , tik paskui pasirodyt... wink.gif
Atsakyti
Labutis, mano ciklas 28-60d. Labai rimtai nesigydziau, bet turbut teks. Kai pirma karta kreipiaus del tos problemos, tai gydytoja paklause kaip buvo mano mamai, o kadangi jai buvo tas pats, tai tipo cia paveldima, beje mamai susitvarke po gimdymo, as tai palaukciau iki to gimdymo,kad veliau susitvarkytu, bet ka as gimdysiu, kad jau puse metu niekas neuzkimba sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Chada @ 2005 01 03, 13:47)
Labutis, mano ciklas 28-60d. Labai rimtai nesigydziau, bet turbut teks. Kai pirma  karta kreipiaus del tos problemos, tai gydytoja paklause kaip buvo mano mamai, o kadangi jai buvo tas pats, tai tipo cia paveldima, beje mamai susitvarke po gimdymo, as tai palaukciau iki to gimdymo,kad veliau susitvarkytu, bet ka as gimdysiu, kad jau puse metu niekas neuzkimba  sad.gif


Visiškai nenoriu tvęs gąsdinti, bet mano ciklai laaaabai ilgi, nes turiu policistines kiaušides. Tai ligelė, kai yra sutrikę nemažai hormonų, o tokie nereguliarūs ar ilgi ciklai būdingi tai ligai. Ir pastoti šiek tiek sunkiau.
Patariu paprašyti savo gydytojos išsamesnio tyrimo, o ne pasakų apie paveldimumą...

Tik kartoju, nesigąsdink, nebūtinai tau kas nors blogo drinks_cheers.gif

Sėkmės nestuke.gif
Atsakyti
Aciu Mia uz sekme biggrin.gif Galvoju, kad reikia gydytoja keist, uzteks tu pasakeliu tongue.gif
O tai taip ir nepatapsiu niekad nestuke.gif

Tiesa, dar norejau paklaust, ar pagal BT nieko negali nusistatyti? Jei pakyla virs 37 ar nereiskia, kad ovuliacijos diena?
Atsakyti
QUOTE(Chada @ 2005 01 04, 13:51)
Aciu Mia  uz sekme biggrin.gif Galvoju, kad reikia gydytoja keist, uzteks tu pasakeliu  tongue.gif
O tai taip ir nepatapsiu niekad  nestuke.gif

Tiesa, dar norejau paklaust, ar pagal BT nieko negali nusistatyti? Jei pakyla virs 37 ar nereiskia, kad ovuliacijos diena?


Jei prieš tai buvo žemesnė, paprastai reiškia, kad ovuliacija jau įvyko, arba nestuke.gif smile.gif

Bet yra atskiras skyrelis apie tempreatūrą, paieškok
Atsakyti
sveikutes!o kaip jus gydetes kaip mmm visai nepasirodydavo?,blyn man jos nuo nieko neatsiranda ir gydytojos nieko nesugeba patarti,na nebezinau ko reiktu griebtis,gal kuriai buvo kas nors panasaus doh.gif
Atsakyti
QUOTE(leduke @ 2005 01 04, 21:50)
sveikutes!o kaip jus gydetes kaip mmm visai nepasirodydavo?,blyn man jos nuo nieko neatsiranda ir gydytojos nieko nesugeba patarti,na nebezinau ko reiktu griebtis,gal kuriai buvo kas nors panasaus doh.gif


Matai, kai man nepasirodydavo menesi, kita, yra buve net keturis, tai kazkaip nieko ir nedariau, vistiek atsirado. Nedariau del to, kad kazkaip esu susitaikius su ta mintim, kad pas mane nereguliaru, tik testus pasidarydavau ir laukdavau.
O siaip esu girdejus toki lyg ir prietara, kad jei nenori "susirgti", tai reikia daug citrinu valgyti, arba ko labai rugstaus, o jei atvirksciai - tai vengti tu rugstumu , bet cia tik taip bobutes sako wink_3.gif
Atsakyti