Įkraunama...
Įkraunama...

Nereguliarus ciklas

QUOTE (lengvute @ 2004 02 03, 12:39)
mano ciklas keletą mėnesių svyruoja 26-30d, nors visą gyvenimą buvo 28-29d. unsure.gif (kontraceptikų negėrusi), kažin, ar tai jau nukrypimas, ar verta kažkokiias preparatais koreguot, ar nieko tokio???

Lengvute, normalus tavo ciklas, jokiu nukrypimu tokiame svyravime nera. As kai pirmasyk del tokio svyravimo pasisakiau gydytojai, tai iskart nuramino, kad tai normalu.
Atsakyti
Gydytojai sako, kad ciklas nereguliarus tada, kai svyruoja daugiau nei 7 dienas.
Atsakyti
Yra augalinės kilmės preparatas 'Ovuliavitas" ciklui reguliuot, ar kas bandėt?Ten reikia ne bet kada, o 14d. iki mėnesinių pradėt gert, turbūt taip pat ir 'Mastodynon" reikia gert.
Atsakyti
Lengvute, manau, jei ciklas svyruoja apie 4 dienas, tai visai normalu. Atsižvelgiant į tai, kad mūsų orgnizmas per metus kinta. Jei nėra jokių problėmų, tai geriau negert tų reguliuojančių... Geriau jau kokius vitaminčikus pasirinkt, sveikai maitintis ir tt wink.gif .

Beje, Mastodynon (taip pat kaip ir Agnucaston) nenurodoma kada pardėti gerti - taip išeina, kad galima nuo bet kurios ciklo dienos.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo liepsnele: 06 vasario 2004 - 09:38
reikia klausti vaistinėje arba savo gydytojos, aš, kai pirkau tą 'Ovuliavitą" standartinėje anotacijoje buvo mažai info, tai vaistininkė iš kompo ištraukė daugiau wink.gif , nors ir tų vaistininkių būna "vištų", vakar viena mat įklotų nuo paketų neskyrė biggrin.gif , nieko nesišmanė apie juos blink.gif
Atsakyti
Sutinku, kad visur būna vištų wink.gif. Bet apie tuos lašiukus ieškojau info ir pati i-nete, ir klausiau vaistinėse, ir gydytojos, sakė jokio skirtumo nuo kada (kurios ciklo dienos) juos pradėt gert. Dėl viso ko gėriau nuo pat pradžių, bet man labai jau netiko tie lašai.
Atsakyti
o kuo tas netikimas pasireiškė blink.gif , aš gėriau jį daug kartų, bet jokio šalutinio poveikio nebuvo unsure.gif
Atsakyti
Netikimas?
Pirmas ciklas su lašais buvo 20 d. , kai prieš tai būdavp reguliarus 35. Paskui antras cikals buvo 10d. ir toks krūtinės maudimas prasidėjo, kad šakės... O niekad man krūtinės neskaudėdavo - nei prieš dienas, nei per, nei kada kitom dienom... O su lašais tas maudimas vis stiprėjo ir stiprėjo. Tai mečiau juos šalin. Tada praėjo visi tie atsiradę nemalonūs dalykai ir ciklas pats susinormalizavo. Šati tokia mano istorija wink.gif .
Atsakyti
QUOTE (smulkute @ 2003 11 05, 23:25)
.......
Mano ciklas svyruoja nuo 40-60.

Sako labai gerai susireguliuoja naudojant KT, naudoju juos jau 2 metus jokiu velavimu tiesa ir anksciau nelabai turejau problemu, bet girdejau, nutraukus vartojima buna bedu.
Atsakyti
QUOTE (Laivana @ 2004 05 27, 10:58)

Sako labai gerai susireguliuoja naudojant KT, naudoju juos jau 2 metus jokiu velavimu tiesa ir anksciau nelabai turejau problemu, bet girdejau, nutraukus vartojima buna bedu.

pries vartojant KT mano ciklas buvo belekoks... kai vartojau buvo idealus 29 d. ir taip tol kol vartojau... o kai nutraukiau, tai is viso betvarke... zodziu, Kt tik tam kartui - kol geri - reguliuoja... o paskui jau kaip dievulis duos...
Atsakyti
Na KT tai nenatūralus reguliavimo būdas ir jos taip pat netinka planuojančioms pastoti wink.gif
Atsakyti
QUOTE (bonda @ 2004 05 27, 11:21)
pries vartojant KT mano ciklas buvo belekoks... kai vartojau buvo idealus 29 d. ir taip tol kol vartojau... o kai nutraukiau, tai is viso betvarke... zodziu, Kt tik tam kartui - kol geri - reguliuoja... o paskui jau kaip dievulis duos...

Is savo patirties irgi panasiai galiu pasakyti-kol geri, viskas ok, tik nutrauki-menesiniu nera (man net 4 men vienasyk nebuvo, po to vel emiau gerti KT, nes kitaip faktiskai klimaksas..?) ... tik tiek, kad nutarusi nebevartoti KT (uzsiemem naturaliu seimos planavimu rolleyes.gif ) pati pirma menesi pastojau. Buvo streso, bet su nestumu berods viskas ok. O kas bus po gimdymo, neisivaizduoju...nejaugi vel tos nereguliarios menesines ir vel visai nebeaisku, kaip ir kuo saugotis ... bet jei jos vel nevyks, teks turbut velgi gerti KT sad.gif

Bet man taip nuo pat pradziu -14m.-tai buvau jau kaip ir pripratusi, kad normalaus ciklo nera.
Atsakyti